Новопризначений начальник УМВС у Черкаській області Леонід Бойко написав заяву на звільнення. Про це інформує кореспондент «Прочерку».

Бойко пише заяву

Бойко пише заяву


Сьогодні зранку близько 50 представників черкаського Автомайдану приїхали під стіни УМВС у Черкаській області з вимогою звільнення з посади Леоніда Бойка. З собою вони привезли шини. За словами одного з лідерів Автомайдану Руслана Зорі, Леонід Бойко погодився написати заяву майже одразу. Наразі заява вже лежить у канцелярії, а сам Зоря має її копію.

автомайдан

автомайдан


– Ми зібралися під обласним УМВС о 7:30, зустріли його біля входу. Ми вдячні Бойку, що він зупинився, поспілкувався з нами. Ми пояснили, що не згодні з такими кадровими призначеннями з Києва. Це обласне управління, тож і обирати таку людину має місцева громада. Якщо ми говоримо про люстрація, то таких кадрових призначень зі столиці без відома людей бути не може, – зазначив Руслан Зоря.


За словами Зорі, сьогодні о 16:00 в колишньому Будинку політпросвіти (вул. Б. Вишневецького, 17) зацікавлені черкащани зберуться, щоб обговорити майбутнє кадрове призначення на посаду очільника обласного УМВС. Опісля відповідне подання з бажаною кандидатурою від громади міста буде направлено до Міністерства внутрішніх справ України.

Цікаво, що проти призначення Бойка виступив і один з лідерів столичного Автомайдану Сергій Хаджинов. Він звинуватив міліціонера в тому, що той «вірою і правдою служив першим заступником Валерія Дернового-начальника УМВС при режимі Януковича». Також він закликав міністра МВС Арсена Авакова переглянути кадрове рішення і узгодити кандидатуру начальника УМВС в Черкаській області із черкаським Майданом.


Фото з «Фейсбуку» Валентина Чернявського

реклама

Коментарі  

 
+9 #21 Николай 26.02.2014 19:29
Это домик семьи Бойко.в одном гараже его машинка,во втором джипяра лексус на котором ездит его безработная жена,и как это он так "чесно"заработал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Николай 26.02.2014 19:17
http://www.ukr.net/#news/details/cherkassy/27242591/ читайте и смотрите
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Знающий 26.02.2014 18:16
Цитую Олег:
Кримінальний блок - це Карний розшук, Служба у справах дітей, ВБНОН, відділ по боротьбі з торгівлею людьми. Не ліпіть Підкови сюди.
ППС, Беркут, ВДСБЕЗ, ДАІ до Бойка не мають відношення.

ВДСБЕЗ - відділ державної служби боротьби з економічною злочинністю (Хищение государственных средств это их компетенция)!!! Поиск лиц совершивших преступления - компетенция уголовного розыска!!! УБОП тоже предотвращать преступления груп лиц и выявлять их (организованные групы т...тушек)!!! Сколько лиц задержано и осуждено за те преступления? Или Вы хотите сказать,что это тоже не его компетенция и он сюда не имеет отношения? Получаеться, что он там вообще ни за что он отвечает и для мебели там сидит что-ли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Олег 26.02.2014 17:19
Кримінальний блок - це Карний розшук, Служба у справах дітей, ВБНОН, відділ по боротьбі з торгівлею людьми. Не ліпіть Підкови сюди.
ППС, Беркут, ВДСБЕЗ, ДАІ до Бойка не мають відношення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #17 Я 26.02.2014 17:13
Цитую Знающий:
Цитую Марія Новак:
Леонід Бойко - досвідчений міліціянт і гарний керівник! Саме таким повинен бути очільник обласного управління внутрішніх справ. Він принциповий і грамотний.

Принципиальный и грамотный? Это он ради принципа или из за граммотности своей не расскрывал преступления против Черкащан устраиваемые титушками и властью? Из принципа так же, наверное, не расследовал разворовывания государственных средств (Золотая подкова Черкащины) и при Каплие, и при Дерновом (реконструкция Канева и речвокзала в Черкассах), и при Липандине? И этот человек начальник уголовной милиции!


Цим займається ВДСБЕЗ, який підпорядковуєть ся безпосередньо начальнику УМВС. Вони навіть на наради до Бойка не ходять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Знающий 26.02.2014 16:29
Цитую Марія Новак:
Леонід Бойко - досвідчений міліціянт і гарний керівник! Саме таким повинен бути очільник обласного управління внутрішніх справ. Він принциповий і грамотний.

Принципиальный и грамотный? Это он ради принципа или из за граммотности своей не расскрывал преступления против Черкащан устраиваемые титушками и властью? Из принципа так же, наверное, не расследовал разворовывания государственных средств (Золотая подкова Черкащины) и при Каплие, и при Дерновом (реконструкция Канева и речвокзала в Черкассах), и при Липандине? И этот человек начальник уголовной милиции!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #15 пенсіонер 26.02.2014 16:14
Люди добрі, скільки вже буде у нас тривати ця "Махновщина" та битва за крісла. Хіба ж так можна! Треба порядок наводити, а не провокувати людей різними обіцянками -невиполнялками. Потрібно щоб люди не боялися ніза себе ні замайно ні за дітей. Каплій- грамотна людина і хавжи знав роботу міліції досконально. Він знає що значить керувати на такій посаді і як це відповідально. Зважте - це не іграшки, в руках - долі людей. Не потрібно з цим гратися, Бойко зможе, потрібно дати шанс. Проти нього зараз ті, кому вигідний хаос і безлад, порядок таким ні до чого і прості люди їх не цікавлять. Правильно, Миколо Васильовичу, нехай працюють професіонали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #14 Марія Новак 26.02.2014 15:52
Леонід Бойко - досвідчений міліціянт і гарний керівник! Саме таким повинен бути очільник обласного управління внутрішніх справ. Він принциповий і грамотний. А кого пропонуєте ви? В цій ситуації потрібно не гаючи часу наводити порядок в державі і областях, а не перебирати - той такий, а цей не такий. Чим довше у нас не буде керівників на місцях, тим довше буде панувати бєзпрєдєл! Правий сектор скоро вже по хатах звичайних людей піде! І це нормально???На місце одних бандитів прийшли ще гірші!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Мефодій 26.02.2014 15:09
Цитую Знающий:
Молодцы! А Бойко в УМВД сидел при всех - обыкновенный мент-приспособленец, таких вообще гнать надо из органов!
Бойко: "Я сидел при Александре Втором «Освободителе», при Александре Третьем «Миротворце», при Николае Втором «Кровавом». При Керенском я тоже сидел." :lol:

Бойко не переживай знайдемо і тобі місце, років через 4-5)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Черкасець 26.02.2014 13:25
Бойко наказав всім написати заяви на звільнення. Так хіба це погано, там же половина люстраційного списку?
І ще, Томенко так ратує проти. А його племінник піде з посади заступника начальника Черкаського райвідділку, який не перейшов на бік майдану? На відміну від Бойка, він приймали участь в розгоні Майдану.