реклама

реклама

Черкаська влада вже прибрала з центру міста кіоск «Колобок», що стояв просто біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що біля драмтеатру. Про це сьогодні «Прочерку» повідомила директора Департаменту муніципальної інспекції Ольга Швець.

– Ніхто дозволу на встановлення кіоску не давав. Протоколи на нього складалися неодноразово, але зараз ми задіяли більш жорсткі методи: сказали власнику, що будемо демонтувати кіоск в примусовому порядку. Власник одразу прибрав його. Також ми перевірили дозволи у цього підприємця і по усім іншим об’єктам торгівлі. Зауважень не було, – зазначила Ольга Швець.

Нагадаємо, що на початку цього тижня представники черкаської опозиції звернулися через ЗМІ до мера Черкас з проханням пояснити, чому просто під носом у Шевченка стоїть кіоск. Опозиція назвала це наругою над постаттю Кобзаря.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 ПЕГАС 15.04.2011 21:45
На багатьох зупинках поставили ларьки для пива. :sad: Питання до так званої "інспекції" -навіщо вони потрібні? Хіба виборці про такі кіоски просили? Коли ви балотувались і по підворотням ходили - обіцяли зовсім інше.. :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Nord 15.04.2011 17:34
А я вважаю, що єдиний каральний орган, який в натурі паше, це муніципальна інспекція. Вони так прибирали незаконні кіоски, що на Швець вже порушили кримінальну справу.А прокуратура внесла припис міському голові на заборону будь-яких дій з організації і проведення демонтажу. Треба вже давно спитати в прокуратури, якщо міськвиконкому це робити заборонили, то хто це повинен робити і що в цьому плані робить прокуратура.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Кронос 15.04.2011 17:20
Киоск на площади поставили в середине марта
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 hitzay 15.04.2011 16:31
Цитую аналізатор:
Цитую проинформирован ный:
Ребята,да все в горисполкоме знают,что "Колобок"-это "тема" Толика Слюсаря(бывшего депутата и зама главы обл. налоговой,хазяи на "Государя" и "Тараса Бульбы"),который с одаричем дружит!Вот и стоит себе без всяких разрешений и никто не трогает!

А я знаю, що Колобок належить депутату міськради Волошенко з команди Одарича. Слюсарю кіоски вже не належать

А я знаю, что Колобок принадлежит бабуше с дедушкой, но он от них убежал :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Харитя 15.04.2011 16:18
Нічого собі!! Півроку стояв кіоск і виявляється "незаконно". А де раніше була так звана "інспекція"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Fagot 15.04.2011 16:12
По "підприємливості " та вмінню "оприходувати" бюджетні гроші Волошенко навіть Одарича перевершила. Достойна учениця. Що стосується муніципальної міліції - однозначно дармоїди. :zzz :zzz Краще б на гроші, що виртачаються на муніципальну інспекцію, 100 прибіральниць найняли - місто б стало набагато чистішим!! :D :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 аналізатор 15.04.2011 15:42
Цитую проинформирован ный:
Ребята,да все в горисполкоме знают,что "Колобок"-это "тема" Толика Слюсаря(бывшего депутата и зама главы обл. налоговой,хазяи на "Государя" и "Тараса Бульбы"),который с одаричем дружит!Вот и стоит себе без всяких разрешений и никто не трогает!

А я знаю, що Колобок належить депутату міськради Волошенко з команди Одарича. Слюсарю кіоски вже не належать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 проинформированный 15.04.2011 15:35
Ребята,да все в горисполкоме знают,что "Колобок"-это "тема" Толика Слюсаря(бывшего депутата и зама главы обл. налоговой,хазяи на "Государя" и "Тараса Бульбы"),который с одаричем дружит!Вот и стоит себе без всяких разрешений и никто не трогает!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Микола 15.04.2011 14:53
И как мы только жили без муниципальной инспекции все эти годы? Наверное коиски-"Колобки" стояли бы уже под окнами горисполкома. Главное как создается информационный повод - этож надо - КИОСК УБРАЛИ!!! 20 человек инспекции, среди которых директор, замы, юрист и просто рядовые инспектора - город гордиться вами :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 шпиль 15.04.2011 13:57
Пока их носом не ткнули, куда смотрела так называемая инспекция? Дармоеды!!!