реклама

реклама

Фракція «Батьківщина» Черкаської міської ради просить виділити для депутата облради, голови обласної організації їхньої партії Анатолія Бондаренка охорону «Альфа». Відповідне звернення озвучив депутат міськради Роман Діскант.


За словами депутата, Бондаренку погрожують після вчорашніх громадських слухань щодо обрання від черкащан найкращого кандидата на посаду начальника УМВС у Черкаській області.

– На адресу Анатолія Бондаренка надходять погрози. За ним та його родиною почалося стеження, які тривають і сьогодні. Враховуючи ситуацію в країні, можливу причетність до погроз, психологічного тиску та візуального спостереження співробітників УМВС уже було зафіксовано. Звертаємося задля попередження замаху на життя лідера Народної ради і просимо розглянути питання щодо виділення йому охорони з числа співробітників «Альфа», – зазначив депутат Роман Діскант.

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 ПРОМОКАШКА 28.02.2014 11:45
БОНДАРЕНКУ ТРЕБА ЗАМIСТЬ АЛЬФИ, ПОЗИЧИТИ ТРОХИ СОВIСТI-ЗРАДНИК!!!! ГАРНО СКАЗАВ ДIСКАНТ: -НАШОI- ПАРТII!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Справедливо 27.02.2014 21:50
Шановні,вас усіх стосується-вам обхаіти людину-як дурному з гори сктитись...Бондаренко допомагає багатьом людям,може він не сильний у політиці,але як людина не гнилий,як половина з вас!а Діскант-ніякий йому не брат і не родич-це по базі легко пробити!правиль но хлопці роблять-від таких як при владі були і таких як ви-то чотири охорони мало буде!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Костя 27.02.2014 21:24
Альфа охороняла Тулуба, тепер ця ж Альфа охоронятиме Бондаренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Семьон 27.02.2014 17:26
Цитую Васо:
Дискант - это тот депутат из "Батьківщини" что по ночам водкой торгует?

Гнать самого пинком под зад, посмотрите какую *** отъел на депутатских харчах.

О народе печется, потому и торгует. Кстати, месяц назад бойкотировала ларьки с хлебом... а вот на водочные ларьки даже дворовые цуцыки не могли гавкнуть.
А еще он пан Дискант искренне и свято верит в то, что последние годы водители черкасских троллейбусов получают 7 тысяч зарплаты в месяц.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Чукча 27.02.2014 17:22
Цитую Зброяр:
Хто таке Бондаренко, щоб за кошти платників податків йому охорону надавати? хай за власні наймає

Да чому ему, Бондаренку угроз бояться. Год назад его даже разорвавшаяся боевая граната не взяла, а тут какие-то угрозы :-x :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 заведующий 27.02.2014 17:20
Щоб хоч якось не послаблювати увагу до своеї сірої особи, він може видумать, що його хочуть викрасти інопланетяни. І тоді доведеться залучати до охорони міжпланетну космічну станцію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 Зброяр 27.02.2014 17:11
Хто таке Бондаренко, щоб за кошти платників податків йому охорону надавати? хай за власні наймає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Полях 27.02.2014 16:57
Діскант - двоюрідний брат Бондаренка, утворюють одне мафіозне об`єднання :P Будьте обережні!! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #4 Logotip 27.02.2014 15:51
Мелко плаваете. Обаме письмо напишите, морских котиков требуйте!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #3 Андрій 27.02.2014 15:23
Що Бондаренко, що Діскант. Слів немає.