реклама

реклама

Вчора на партійній конференції Черкаська міська організація «Батьківщини» висунула свого кандидата на посаду міського голови. Ним як повідомляє видання «Кропива» став голова обласної організації партії Анатолій Бондаренко.

Про амбіції Бондаренка свідчать чисельні рекламні щити по Черкасах, фото Маріанни Немченко

Про амбіції Бондаренка свідчать чисельні рекламні щити по Черкасах, фото Маріанни Немченко


Сказати слова «в добрий путь» прийшов і народний депутат Леонід Даценко, який навіть готовий бути довіреною особою Бондаренка на виборах.

Реверанси продовжив голова міської організації Роман Діскант, який висловив переконання, що Анатолій Васильович зробить Черкаси процвітаючим містом.

- Він здатен зробити Черкаси містом можливостей, бо це саме те, чого черкащанам бракує: можливостей для студентів, можливостей у професійній реалізації», - сказав Діскант.

Також Діскант додав, що з усіх висунутих на сьогодні кандидатів Анатолій Бондаренко — єдиний кандидат, який представляє демократичні сили, які боролися з режимом Тулуба.

Бондаренко висловив сподівання, що разом зі своєю командою йому вдасться вивести Черкаси на лідируючі позиції серед міст України, адже черкащани цього варті.

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 федор принципиальный 24.04.2014 09:27
одара на выборах зак...пать-в...,вз...точник,не закрыты три уголовных дела в Киеве за этим ссловоблудом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 БЮТ здає останнє,мову. 23.04.2014 11:59
БЮТ планує ШИРКУ, 2004 -й комусь треба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 О.ЧУПРИНА 23.04.2014 11:56
Цитую Антон:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Боротися з режимом і керувати містом це різні речі.

Скажіть, будь-ласка, яка ситуація із Вашою скаргою щодо виключення з Удару?

Схоже на те,що функціонери від партії не знають яким чином вийти з цієї ситуації. Якщо принципово розглядувати мої скарги,то як мінімум чотирьох партійців з портфелями потрібно притягувати до відповідальност і.Серед них два народних депутата.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Семен 23.04.2014 11:55
Цитую nnk3:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Боротися з режимом і керувати містом це різні речі.

100%!!!

Так он же керував... Его ж в апреле прошлого года регионалы включили в члены выконкому. Как он сам Бондаренко сказал "иду контролировать как они будут деньги разворовывать". Как только деньги, 70 миллионов исчезли тут же и Толян сдрыснув. Так шо керувать он умеет. И команда подобрана..Меля, Радуцкий, Отрешко..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 nnk3 23.04.2014 11:21
Цитую О.ЧУПРИНА:
Боротися з режимом і керувати містом це різні речі.

100%!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Гість 23.04.2014 11:10
цікаво, а чи справді він співвласник клубу 111 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Гість 23.04.2014 11:05
Цитую Михайло:
Він відомий у Лисянці, тим що шастав ночами по колгоспам і болгаркою метал різав,а також боротьбою з довгоносиком за 700 тис бюджетних гривень.Ще має три куплених диплома вишів,хоча насправді ледве домучив Лисянське СПТУ #32!!! Черкаси за Бондаренка!

ой, а як же він балакає !!! :-x це ж капець якийсь, колись почув і жахнувся ... :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Антон 23.04.2014 10:55
Цитую О.ЧУПРИНА:
Боротися з режимом і керувати містом це різні речі.

Скажіть, будь-ласка, яка ситуація із Вашою скаргою щодо виключення з Удару?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Михайло 23.04.2014 10:41
Він відомий у Лисянці, тим що шастав ночами по колгоспам і болгаркою метал різав,а також боротьбою з довгоносиком за 700 тис бюджетних гривень.Ще має три куплених диплома вишів,хоча насправді ледве домучив Лисянське СПТУ #32!!! Черкаси за Бондаренка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Чукча 23.04.2014 10:37
Сказати слова «в добрий путь» прийшов і народний депутат Леонід Даценко, який навіть готовий бути довіреною особою Бондаренка на виборах.
***
Как быстро люди перекрашиваются . Меньше чес год назад Даценко был с Булатецким и воевал против Бондаренка, а сегодня усьо наоборот. Сдал Булатецкого, а вернее - ..... и в новую бричку перепрыгнул. Принципиальный! Или может Даценко расскажет о подковерных договоренностях Бондаренка с Тулубом по свержению законноизбранно го мэра г. Черкассы?