реклама

реклама

Сьогодні в Черкасах на центральній площі міста було встановлено рекорд з колективного присідання. Більше 4 тисяч черкащан та гостей міста пліч-о-пліч присіли 25 разів. Кількість присідань дорівнювала кількості областей України.
Фото з сайту Черкаської ОДА

Фото з сайту Черкаської ОДА



Разом з черкащанами присідали також відомі у своєму регіоні люди, що приїхали до нашого міста на святкування.

Опісля за обласною державною адміністрацією кожен представник з областей України приєднався до створення Пагорбу єдності. У горщечок з регіонів була зібрана земля. Горщечок заклали у землю і встановили памятну дошку.






реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #19 черкащанка 09.05.2014 21:33
Цитую Какие та 4 тыс. трындуны:
Приседали, приседали та й на ..... впалы. Прям как украина. :-)


А че минусить, правду нужно видеть и исправлять ошибки!!!!!!!!! !! А не только винить кого то и присидать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 черкащанка 09.05.2014 21:31
Цитую Oculus Rift:
Сублимация борьбы бессильными. От нежелания признавать собственные ошибки, уважать другую точку зренияи культуру, стремиться к согласию и уважению, а не к унижению, ну и в целом принимать сегоднчшнюю действительност ь. Впрочем даже такая реакция и та- проплаченная. Большого ума не надо, чтобы предсказать, за государственное св..нство в последние 23 года расплатится каждый. Расплатится сполна.


Начинает меня радовать, что в Черкассах слава богу есть еще разумные люди!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Оксана 05.05.2014 08:36
Отрабатываем методы управления толпой?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 С Миколаєнко 04.05.2014 13:19
Нагадую, що можна ще подригати ногами, помахати руками, покрутити головою, пострибати і "упасть-отжаться".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Диваки 03.05.2014 09:41
Досить. Наприсідалися.Може час дороги почати ремонтувати,ато травень вже,а на дорогах області жодної ремонтної бригади. Блок-постами за...ли всі в*їзди А армянський холуй присідає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 СЕЛЯНИН 03.05.2014 07:56
То деж фото На якому ВИРШОСКЛАДАЛЬНЦ Я 25 разив .......... до асфальта?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 001 02.05.2014 11:45
Показуха: було, є, буде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Василь 02.05.2014 10:54
р...гівська показуха - граються в патріотів. А на ділі грабують населення зменшуючи зарплати і відбирають в селян землі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 спостерігач 02.05.2014 10:10
Якщо Ткаченко просить "повірте мені" -значить часто бреше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Рось и я 02.05.2014 00:36
Сьогодні "Нам" дядя сема дав 17 млрд.кредітов на 10 років) :D Всі вимоги дядька треба виконати, це сказано в їх "умовах". Тепер все .. тільки на захід, захід з ними, захід їм допоможе). Виникає питання за скільки часу закінчаться ці "гроші"? І на що вони підуть? І хто, за що, і чим будуть повертати ці "гроші" любителі і "переможці" проголошеної для нас "не залежності"? ;-) :-) :sigh: