реклама

реклама

За результатами обробки 65% виборчих бюлетенів виборів до Черкаської міської ради стали відомі деякі партії-переможці, а також імена частини осіб, що перемогли в мажоритарних округах.

Про це під час сьогоднішньої прес-конференції повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Партія вільних демократів набрала в Черкасах 22% голосів виборців, «Батьківщина» - 15%, «УДАР» - 14%, Радикальна партія Ляшка – 11%, «Свобода» і «Солідарність» - по 7%, Партія ветеранів Афганістану – 4%.

В мажоритарних округах, з високою долею вірогідності, перемогли Руслан Зоря, Володимир Гриценко, Ігор Кіта, Оксана Мельникова, Олександр Згіблов, Андрій Більда, Араік Мкртчян, Петро Чернявський. Із суттєвим відривом від суперників перемогли Армен Акопян і Олександр Радуцький.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #16 Сергій 27.05.2014 12:27
Багатомандатка розподілиться так:
ІЗ 30 ДЕПУТАТІВ
Одарці - 8
Батьки - 6
Ударці - 5
Ляшки_ - 4
Свобода, солідарці і афганці битимуться за "розпіл" 7 місць.

Якщо українські патріоти, радикали і афганці не підуть до "отари", то Одарич матиме з багатомандатки максимум 16 штиків.
Тож, ПИТАННЯ ТИЖНЯ: Чи є у Черкас 15 мажорів, готових працювати на нього?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 сОдарність 27.05.2014 10:28
у Черкасах стартує створення партії "сОдарність". До клюбу ввійдуть:
- "одарці"
- "ударці"
- "солідарці"

Дайош отару Отарича! :lol: 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Василь 27.05.2014 08:50
........знову біля корита. Черкащани - ви посібники ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #13 НАРОД 27.05.2014 08:33
Цитую Громада:
Цитую Виборець:
Зоря - це добре. Решта - :-x

Для кого?

для громади, вона зробила свій вибір.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #12 спостерігач 27.05.2014 08:31
Цитую гоголь:
Одарич майже на кожній ДВК докинув рівно по 200 бюлетенів за себе.

ти що заспав? це воля народу і не треба нас черкащан ставить в ранг недоумків!!!! Ви, ...., тут сидите і поливаєте брудом народ, сієте ворожнечу. САМ ЩО ЗРОБИВ ДЛЯ ЛЮДЕЙ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Гоголь 27.05.2014 07:30
Цитую гоголь:
Одарич майже на кожній ДВК докинув рівно по 200 бюлетенів за себе.

А Бондаренко пошкодив майже на кожній ДВК. От і підравнялись:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #10 Олександр 27.05.2014 07:21
Ну пок..пать так, как это делали Поплавский и Зубык. никто черкащан не пок..пал. Просто за год без Одарыча в городе стало хуже, чем было 6 лет при нём. Осмотритесь вокруг.... Но через пол года все дружно будут снова ругать Одарыча и Бродского....... Такой у нас менталитет- ругать не себя за выбор, а тех кого выбрал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #9 воля 27.05.2014 00:18
Добре, що Одарич повернувся. Місто без нього зупинилося.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #8 Люстрація 26.05.2014 22:27
І Більда молодець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 сотник 26.05.2014 20:48
а чим гриценко поганий!?