Екс-регіоналу Олексію Арсенюку, що хотів потрапити до Черкаської міськради самовисуванцем через округ №5 так і не вдалося це зробити. Не усміхнулося щастя і його двом синам, яких він також спробував зробити депутатами.

Олексій Арсенюк до цього був депутатом міськради від ПР. Вже після кривавих подій на Майдані черкаські регіонали в міськраді одумалися і вирішили ліквідувати фракцію. Також він є директором державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій» ім. М.І. Пиригова.

Як повідомив у коментарі «Прочерку» Олексій Арсенюк, в окрузі №5 лідирує Олександр Савенко, нинішній депутат міськради, що входить до фракції «Черкащани». В окрузі він балотується від «УДАРу».

– В окрузі перемагає діючий депутат. Люди вирішили, що він кращий. Питань немає. Щодо моїх синів, то вони понабирали більше ста голосів. Я вирішив дати їм спробувати. Вони практично нічого не робили, лише «засвітилися». Хотів, щоб вони повчилися, спробували себе, – зазначив Олексій Арсенюк.

До 1 червня сам Арсенюк перебуває у відпустці. А далі їхатиме в міністерство оборони з’ясовувати ситуацію по санаторію, яким він керує.

– Адже там державне майно, треба щось робити! – зазначив він.

реклама

Коментарі  

 
0 #11 работник санатория 27.05.2014 23:07
Граждане, Украины!! Арсенюк просто бесстыдно в...вал в сан. Пирогова,вы его там труханите,пуска й вернёт награбленное хотя бы в бюджет вашего города.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Шо 27.05.2014 18:46
Вернешь Украине сакский санаторий с оружием в руках - все простим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Хімселище 27.05.2014 14:14
Цитую Українець:
УДАР-А ВИ МОЛОДЦІ,ВІД ВАС "ЧЕРКАЩАНИ", В НЕДАВНЬОМУ МИНУЛОМУ САТЕЛІТИ ПР ,БАЛАТУЮТЬСЯ.НУ-НУ,СЛІДУЮЧИ ВИБОРИ ЧЕРЕЗ РІК,ПРИГАДАЄМО.

Савенко-Самовисуванець! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Oleksa 27.05.2014 13:53
Олексіє МАксимовичу, а зарплату і досі по контракту отримуєте за директорство??? Хоч би не позорились, якщо отримуєте, то хоч на армію віддайте або дітям, тіко не своїм, а малоімущим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 НИКИТА 27.05.2014 13:51
А ТЕПЕРЬ И БОЧКУ ОТБЕРЕМ,ЧЕРЕЗ ПРОКУРАТУРУ.ЗАКОН ЕСТЬ ЗАКОН-ДЛЯ ВСЕХ,А НЕ ДЛЯ ИЗБРАННЫХ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 таки нет 27.05.2014 13:48
деревенский мужик. надо было звать достойных
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Нестор Іванович 27.05.2014 13:04
ПеРдунам місце на смітнику історії, а не в раді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Українець 27.05.2014 12:58
УДАР-А ВИ МОЛОДЦІ,ВІД ВАС "ЧЕРКАЩАНИ", В НЕДАВНЬОМУ МИНУЛОМУ САТЕЛІТИ ПР ,БАЛАТУЮТЬСЯ.НУ-НУ,СЛІДУЮЧИ ВИБОРИ ЧЕРЕЗ РІК,ПРИГАДАЄМО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3    27.05.2014 12:26
Ну не стануть йога сины стоматологами, не стануть. Нехай в ростов зразу їде. А коли буде в саках сидіть знову сидіть, люди не зрозуміють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Скептик 27.05.2014 12:09
Ну и физкультпривет вам с сыновьями, счастливый обладатель золотого билета на снятие Одарича! Не учудили б год назад с импичментом мэру - еще больше года бы сидел в депутатах. Ох, наказал вас всех Сергей Олегович!