реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода, яка, як правило, сумлінно відвідує сесії облради, була відсутня на останніх двох засіданнях через поїздку за кордон.

Як пояснила депутат у коментарі «Прочерку», мали місце суб’єктивні обставини: у її доньки, яка вже п’ять років проживає в Німеччині, були заручини.

– У моєї доньки Антоніни Майбороди були заручини з майбутнім нареченим. Вони віруючі християни-баптисти. Тож я і їздила до доньки в Німеччину. Поїздка планувалася ще за три місяці до виборів. Ми знайомилися з батьками нареченого. Відвідали місто неподалік Кельну, де мешкає родина нареченого. Тому й довелося пропустити дві останні сесії, – пояснила Любов Майборода.

На майбутнє вона пообіцяла відвідувати всі сесії. Вже запевнила, що вивчає матеріали, які готувалися до попередніх сесій та плану виступи.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 черкащанин 29.05.2014 12:24
Цитую Максим:
У Кличка сім`я теж живе в Німеччині, але кияни обрали його мером :P . Чим швидше Україна увійде до Євросоюзу, тим швидше Європа стане нашим спільним домом.


Наврядли, нам до европы еще.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 незнайка 29.05.2014 09:25
Наконец начнется осовременивание Ямы Беккера!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Дід Трохим 29.05.2014 08:28
Тому Гансу, як і кельнцям в цілому, фантастічєскі повезло, шо тьоща Люба Володимирівна далеченько:) Шутка юмора. Хай будуть щасливі. Тепер краще німець, чим москаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Инфошок 28.05.2014 22:38
Очень ценная информация! :-|
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Патріот 28.05.2014 17:50
Чомусь у наших "найбільших патріотів", які розповідають як треба любити Україну - діти завжди житуть за кордоном. Напевно звідти легше її любити - нашу неньку Україну!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Максим 28.05.2014 17:16
У Кличка сім`я теж живе в Німеччині, але кияни обрали його мером :P . Чим швидше Україна увійде до Євросоюзу, тим швидше Європа стане нашим спільним домом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Леся Якименко 28.05.2014 17:04
Любове Володимирівно, хай Господь багословить Вашу доньку і нашу Україну. Бажаю Вам добра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Орест 28.05.2014 17:02
Якщо влада в країні буде корумпована та продажна, молодь буде і надалі виїжджати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 сергвйко 28.05.2014 16:46
Яка патріотка, а донька на пмж…