реклама

реклама

На Соборній площі Черкас щойно призупинили будівництво малої архітектурної форми – це має бути комплекс зупинки громадського транспорту з поєднанням туалету тощо.

Представники самооборони, ультрас та небайдужа громадськість вимагали від будівельників документів, які б підтверджували законність будівництва споруди. На місце прибула міліція. Будівництво призупинили до з’ясування обставин, йдеться у відео-зйомці з місця подій, яку транслює «Нова Доба».

Раніше критику щодо будівництва зупинки висловлював міський голова Сергій Одарич.

«Ростуть на тротуарах міні-супермаркети жахливого вигляду. У вигляді малої архітектурної форми ставиться торгівельний павільйон на центральній площі міста під виглядом об’єднання зупинок. Замість того, щоб Соборну площу прикрасити клумбами, ліхтариками, там ставиться жлобського вигляду кіоск», – зазначав він.

реклама

Коментарі  

 
+1 #19 Сємен 11.06.2014 13:24
Цитую Оксана:
Даже если и нужна остановка, давайте не путать остановку для ожидания транспорта с торговым павильоном в 30 кв.м с прилепленным к нему навесом. Кому он там нужен???

Кому, кому....тому кому в полночь бутылочку докупить нужно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Октябрина 10.06.2014 23:31
Остановку "Любава" давно нужно было перенести на полквартала назад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Правдолюб 10.06.2014 21:28
А яма за драмтеатром в центре города - это не жлобский вид? Одарич - лицемер, брехун, хамелеон!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Коли Олійник сяде 10.06.2014 17:05
Цитую Pro:
"Особливо як той "хтось" ,дуже близький.А на місці "прогорівшого "туалета квіти,шедевраль но.Уявляю той сартир,з купою людей під дверима.А амбре ж було б на зупинці,як в Парижі."
Я - абсолютно не близкий, и более того, понятия не имею кто владельцем выступает.
Мысль в том что, я против жлобских завистливых принципов.
А за то что бы у соседа и корова здоровая была и хата целая.
Про цветы и газеты - утрировал.
Противно выходя с автобуса видеть убогий забор перед лицом, жаль мам и их деток пытающихся колясками проехать эти барикады, жаль девушек оставляющих каблуки между заплеванных досок.
Клозеты бывают и ромашкопахнущим и, тем более когда в 200 метрах можна пожаловаться проверяющим органам.
Ну такое, ломать - не строить

Паркан не Кітайська стіна,і земля в Черкасах не дефіцит.Зупинку можно перенести заради зупинки,а не вигідного комусь торговому місцю,бо комусь пробуток,а місту спотворення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Pro 10.06.2014 16:25
Ну такое, ломать - не строить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Коли Олійник сяде 10.06.2014 15:12
Цитую Pro:

Під міськвиконком ходить - так взагалі безкоштовно.
Якщо вбиральня не актуальна, то нею користуватись не будуть і вона швидко трансформується хоч у квітковий кіоск, хоч у свіжу пресу.
Мене жаба не задушить якщо хтось буде мати зиск, а 2-3 людини працевлаштуютьс я.
Держава ще не скоро зможе виділити кошти на альтернативу даному проекту.
"Беріть поки дають..."
Особливо як той "хтось" ,дуже близький.А на місці "прогорівшого "туалета квіти,шедевраль но.Уявляю той сартир,з купою людей під дверима.А амбре ж було б на зупинці,як в Парижі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Серый Кардинал 10.06.2014 14:53
Если тебя кинули, расправь крылья !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Зроблено! 10.06.2014 14:21
Цитую Дмитро:
Цитую Pro:
Так тримати! Будемо повз забори біля "Любави" плечима штовхатись, і псувати взуття.

Тоже верно, но лучше подвинуть стройку и забор пока не позно, и зделать остановку ближе к кирова

Так спросите у Одарыча про остановку возле Любавы, кто согласовывал проект и была ли там предусмотрена остановка. Или он не узнает свою подпись?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #11 Pro 10.06.2014 13:53
Черкаси "місто-мільйнник",одна маршрутка на "годину",на зупинках "чегри,ругань,по ножовщіна"..."Даєш туалет" на центральній площі,ще й кіоскеру гарний прибуток.
Під міськвиконком ходить - так взагалі безкоштовно.
"Беріть поки дають..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Фотограф 10.06.2014 13:42
Не успели Радуцкий и компани...добудувать... а то бы кроме платного туалета организовал бы еще борщевню с бычьих хвостов... :lol: