Черкащани – Гудзенко Володимир, Радзівіл Катерина, Шарапа Іван та Некрасова Лариса – взяли участь у створенні нової політичної сили .11 червня 2014 року в м. Києві відбувся Форум розвитку України, в якому взяли участь політичні лідери та громадські активісти з кожної області України, зокрема і з Черкащини. Результатом роботи форуму стала заява про необхідність утворення нової політичної сили «Партія розвитку України». Про це повідомляє прес-центр партії.

Ініціаторами проведення форуму виступили народні депутати України, представники бізнесу та громадськості, а саме: Сергій Ларін, Юрій Мірошниченко, Андрій Єрмолаєв, Володимир Зубанов, Юрій Павленко та Юлія Ковалевська.

На Форумі відбулася активна дискусія з приводу кризової ситуації в країні та шляхів виходу з неї з урахуванням результатів виборів Президента України.

Під час свого виступу Сергій Ларін зазначив: «За останній час була проведена велика робота: згуртування однодумців, опрацювання конкретних пропозицій щодо виведення України з найбільшої політичної, безпекової та соціально-економічної кризи».

Учасники Форуму констатували, що наявні політичні механізми не справляються з викликами, що стоять перед країною та її громадянами. Існуючі політичні партії збанкрутували політично і втратили довіру громадян.

Банкрутство старої політичної системи відкриває можливість створити нову політичну силу, яка запропонує новий порядок денний новому українському суспільству - відновлення демократичного розвитку, децентралізацію влади, політику європейської інтеграції на основі широкого суспільного консенсусу.

Першочерговими своїм завданнями «Партія розвитку України» вважає стабілізацію кризової ситуації на Сході України, збереження робочих місць, розроблення плану економічного розвитку та активну боротьбу з корупцією на всіх рівнях влади.


реклама

Коментарі  

 
+7 #22 Роксолана 16.06.2014 13:08
Прекрасні завдання поставила партія розвитку перед собою... економіці України необхідна свіжа кров, яка зможе впоратись з безробіттям та подоланням корупції!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 несвидомый 16.06.2014 12:20
А нам куды як ховрашкам ховаться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Сергій 16.06.2014 11:53
Чув, що партія розвитку України запрошує до діалогу всіх патріотів та фахівців своєї справи, незалежно від політичних уподобань. Тай програма партії в них, наскільки я зрозумів співпадає з програмою Порошенка. Думаю, можна подивитися за їхньою роботою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 ВР Геть 16.06.2014 09:50
Цитую Кот:
Партия регионов - это более 1 000 000 людей! Вы думаете что все эти люди предатели?????из этих людей очень много настоящих патриотов! Те кто голосовал за партию регионов сейчас растеряны за кого голосовать. и эта партия возможно и заберет часть электората! И не правильно судить о партии когда она только зарождается! Будем смотреть по ихним делам!

Партія зарождается ...Що саме ви чекаєте побачити,як риги під новою лічиною проявляться ? Патріоти чого?Золотого батону ? Мало вкрали ? Мало крові пролили ? Скільки ці злодюги наберуть,буде переписом зрадників та клінічних ідіотів України.І на рахунок 1000000 членів,як за ідею,то ідея відома,як для кар"єри,то грош їм ціна.Яка партія,такі і члени.Ганьба !!!Зміна назви суті не міняє,не брешіть собі і людям.ПРУ-РИГИ,РИГИ,РИГИ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #18 ЧЕРКАСИ 15.06.2014 19:09
ПРУ-ПАРТІЯ РОЗВАЛУ УКРАЇНИ !!! РЕАНІМУВАННЯ РИГІВ,СПРАВА МАРНА.НА Н...И !ГАНЬБА !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Защитнику 15.06.2014 19:05
Цитую Кот:
Партия регионов - это более 1 000 000 людей! Вы думаете что все эти люди предатели?????из этих людей очень много настоящих патриотов! Те кто голосовал за партию регионов сейчас растеряны за кого голосовать. и эта партия возможно и заберет часть электората! И не правильно судить о партии когда она только зарождается! Будем смотреть по ихним делам!

Ненадо так,язык устанет..Эту партию уже прекрасно охарактиризовал и,пересадили кожу с ж...ы на лицо,и думают ,что не признают.Пластика не удалась.ПРУ-ПР-КП-враги Украины и Украинцев.Как друзья ви не крутитесь,а сесть прейдется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #16 Кот 14.06.2014 21:25
Партия регионов - это более 1 000 000 людей! Вы думаете что все эти люди предатели?????из этих людей очень много настоящих патриотов! Те кто голосовал за партию регионов сейчас растеряны за кого голосовать. и эта партия возможно и заберет часть электората! И не правильно судить о партии когда она только зарождается! Будем смотреть по ихним делам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 Оксана Колісник 14.06.2014 18:55
Гальванізація Партії регіонів. Гидь... Але одне прізвище в списку черкащан засмучує особливо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #14 Черкащанин 14.06.2014 15:16
Безсоромливі пристосуванці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 Василь 14.06.2014 14:42
ПР - вид збоку