реклама

реклама

Керівники закладів культури та творча інтелігенція написали листа до міністра культури України Євгена Нищука та голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка через непрозору, на їхню думку, схему визначення кандидатури на посаду начальника управління культури Черкаської ОДА.

Творчу інтелігенцію обурило обговорення кандидатури на цю посаду, що відбулося 10 червня в приміщенні Будинку Рад.

«Перевагу віддано кандидатурі без фахової освіти, стажу роботи на керівній посаді, що викликає велику кількість негативних відгуків», – пишуть у листі, копія якого є в розпорядженні «Прочерку», представники культури про Наталію Осипенко. – «Сумнівно виглядає формат проведення та обговорення кандидатів на займану посаду, що не відображає думки більшості працівників галузі та приводить до непрозорості і закритості в певних кулуарах. Їхні дії спрямовані на реалізацію власних корисливих цілей, а саме – призначення на посаду абсолютно не кваліфікованої, не професійної кандидатури, яка не має відповідної освіти, галузевих якостей щодо функціонування розвитку культури області та підтримки творчої спільноти. Нам стає зрозуміло, чому саме таку процедуру вибирають її учасники, бо лише в такий спосіб можна досягти мети, – призначити особу, яка просто влаштує певну категорію людей.

 

 

Нагадаємо, що попереднього начальника управління культури Наталію Джуру звільнили 5 травня.

Вона була призначена на посаду начальника управління культури 23 лютого 2013 року, тоді як її попередника, Василя Марштупу, тодішній голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб звільнив ще 27 серпня 2012 року через «недоречності й проблеми в розвитку культури на Черкащині». Відтак шукали нового керівника для управління півроку.

реклама

Коментарі  

 
0 #34 адекватний 10.08.2014 01:19
Нічого дивного звичайна помаранчева практика, починаючи з ГРОНЖОЛІВ на Євробаченні. Це та казка за яку народ стояв на майдані та воює. Кому не подобаїться - той зрадник. Чемодан вокзал Росія. Решта насолоджуємось Европою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 Думка 09.08.2014 21:29
Куди не писали, що не казали?
А кого обрали?
ВСІМ НА ГРОМАДСЬКУ ДУМКУ НАЧХАТИ,
аби добре жилось нашій знаті.
Освіти не треба, а треба бла-бла.
Щоб з повороту занесла хвоста...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #32 Валерій 18.06.2014 16:01
Цитую Колись працював:
Шановна Юліє Сергіївно а як ви стали головою ради директорів, як ви її створювали? Мені здається це буде цікаво дізнатись всім.

Рада директорів ДМШ, ДШМ, ДХШ Черкаської області, яка на сьогодні об’єднує 38 дитячих мистецьких навчальних закладів, створена у 1999 році.
Темченко Ю.С. (директор Черкаської ДМШ №1) обрана головою Президії обласної Ради директорів ПСМНЗ у 2008 році на серпневій нараді директорів мистецьких шкіл області;
-на Всеукраїнській нараді директорів ПСМНЗ у м. Києві у березні 2012 року Темченко Ю.С. обрана до складу Президії Всеукраїнської Ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #31 Валерій 18.06.2014 15:41
На запит відповідаю:Рада директорів ДМШ, ДШМ, ДХШ Черкаської області, яка на сьогодні об’єднує 38 дитячих мистецьких навчальних закладів, створена у 1999 році. Головами Ради протягом певного періоду обиралися: Луців С.М. (директор Корсунь-Шевченківської ДШМ), Шаманаєва Г.Г. (директор Канівської ДШМ).Темченко Ю.С. (директор Черкаської ДМШ №1) обрана головою Президії обласної Ради директорів ПСМНЗ у 2008 році на серпневій нараді директорів мистецьких шкіл області;
-на Всеукраїнській нараді директорів ПСМНЗ у м. Києві у березні 2012 року Темченко Ю.С. обрана до складу Президії Всеукраїнської Ради директорів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.
Щодо публікацій - то це чисто професійний підхід до справи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #30 критик 18.06.2014 14:07
А скольких людей они" новопризначеныє " уже запугали - звільненням! Пускай єще пуд соли сьєст, что бы стать на эту должность!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 Оксана Колісник 18.06.2014 11:37
Цитую філармонія:
Цікаво, а чому " ПРО ГОЛОВНЕ" - мовчить ЗА ЦЮ КАНДИДАТУРУ! ЧИ МОЖЕ НЕ ЦІКАВО ГОЛОВНОМУ РЕДАКТОРУ, ЯК ДАЛІ КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ БУДЕ РОЗВИВАТИСЬ НА ЧЕРКАЩИНІ!
ЧИ МОЖЕ СОРОМНО, ЩО ГОЛОВА ОБЛАСНОІ РАДИ ТАКУ КАНДИДАТУРКУ ПОГОДИЛА!
ЧИ МОЖЕ- ЧУЖЕ Й ПІД НОСОМ ВИДНО, А СВОЄ І ПІД ЛІСОМ НЕ ВИДАТЬ! СТИД І СРАМ!
Не погоджувала голова обл. ради ніяку кандидатуру. І взагалі - це сміх на всю Україну наробили тим голосуванням...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #28 критик 18.06.2014 10:31
Анонімки розбовтали рідке мистецьке болото, ще довго буде тхнути.
На поверхню випливає підлабузницько-кар"єристське сміття!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #27 філармонія 18.06.2014 10:24
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #26 Колись працював 18.06.2014 10:16
Шановна Юліє Сергіївно а як ви стали головою ради директорів, як ви її створювали? Мені здається це буде цікаво дізнатись всім.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #25 Колись працював 18.06.2014 10:15
Просто диву дивуєшся з того, як красиво ви обговорюєте дане питання. А кому з Вас вистачить хисту, терпіння, освіти, кваліфікації, сил, витримки стати начальником управління та повести за собою не таку і велику армію культпрацівникі в. Можливо пані Темченко, яка засипала листами управління коли вперше призначили Осипенко на посаду директора метод кабінету при управлінні культури, а коли домоглася звільнення останньої швиденько привела на цю посаду пані Білявську, що пропрацювала від Різдва до колядки та була звільнена за досить пікантних обставин. І ось знову . Шановна пані Темченко у вас якась особиста неприязнь до Осипенко? А взагалі так цікаво коли хореограф з канівського училища за дві неділі робить з себе ГУРУ в фінансових, кадрових, економічних, юридичних питаннях і починає тикати носом, начебто, на помилки ватазі незграб з вищою освітою відповідного спрямування. Сміх та й годі.