16 червня активісти Черкаської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та місцевого "Соколу" пікетували російські банки, які фінансують сепаратистів на сході країні.

Під приціл націоналістів потрапили російські "ВТБ", "Сбербанк Росії" та "Русский Стандарт". Молодь в рамках акції "Бойкотуй російські товари" роздала листівки зі закликом: "Не фінансуй банки окупантів!" та патріотичними гаслами рідиною червоного кольору розписали асфальт перед установами, які сприяють діяльності терористів у нашій державі. Це символізувало кров, що вже пролилася на сході нашої держави за прямого військового й фінансового сприяння Кремля.


"Це акція обурених патріотів, адже наших побратимів вбивають на Сході посланці путінської Росії. Саме вони розпалюють сепаратизм, засилають диверсійні групи задля захоплення адміністративних будівель у Донецькій та Луганській областях. Таким їхнім діям сприяють російські фінансові установи. Ми вважаємо, що їм не місце в Україні, адже їхні дії спрямовані на підрив суверенітету й руйнування цілісности нашої держави. Ганьба банківській системі, яка дозволяє діяльність подібних закладів в нашій країні! Якщо влада заплющує очі на присутність ворогів України у фінансовій системі нашої держави, то ми цього робити не будемо і викриватимемо подібні ворожі структури й надалі", – наголосив свободівець Сергій Фесенко.

Показово, що перехожі підтримували націоналістів та висловлювали схвалення і підтримку. Про це інформує прес-служба обласного осередку "Свободи".

реклама

Коментарі  

 
+19 #19 Guest 18.06.2014 16:33
ха-ха :) знайшли крайніх 8) в банку основна кількість працівників - жінки, от "свободівці" і демонстрували там свою хоробрість... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #18 Черкаси 18.06.2014 13:46
Цитую черкащанка:
Цитую АТО:
Цитую ПРУ риги:
СБУ В ЧЕРКАСАХ,МАЄ ПРАЦЮВАТИ ЦІЛОДОБОВО,БО ЦИХ "РОЗА ЛЮКСЕМБУРГ" РОЗВЕЛОСЬ ТА АКТИВІЗУВАЛОСЬ ЗАБАГАТО.В РАШУ,"РАШЕНПАТРІОТИ" !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Підтримую!



А почему вы так занервничали? Успокойтесь, будьте толерантнее друг к другу - мы же Европа! Каждый имеет право на свою точку зрения.

Тероризм та сепаратизм,то не точка зору.Для "казачків" демократія закінчилась.Підбурювання людей проти власної держави, матимуть кримінальні наслідки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #17 европеец 18.06.2014 13:01
Кстати, националистов Европа не приветствует! Она многонациональн а и всем хватает места и работы! Учитесь не только асфальты малювать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #16 черкащанка 18.06.2014 12:58
Цитую АТО:
Цитую ПРУ риги:
СБУ В ЧЕРКАСАХ,МАЄ ПРАЦЮВАТИ ЦІЛОДОБОВО,БО ЦИХ "РОЗА ЛЮКСЕМБУРГ" РОЗВЕЛОСЬ ТА АКТИВІЗУВАЛОСЬ ЗАБАГАТО.В РАШУ,"РАШЕНПАТРІОТИ" !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Підтримую!



А почему вы так занервничали? Успокойтесь, будьте толерантнее друг к другу - мы же Европа! Каждый имеет право на свою точку зрения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 XOXOL 18.06.2014 12:56
Це ті, що нехочуть виплачувати кредити, які понабирали на дорогі автомобілі або на відпочинок на бора-бора... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #14 Черкаси 18.06.2014 12:42
Вимагаю від влади моніторити і перевіряти східних біженців.Пост зі Львова написанний біженцем і прчитанний приютившей їх львівянкою:"бандери-л..хи, їх можна розводити , бо вони наївні, що вони тут живуть в центрі як сир в маслі, все їм бескоштовно . Автор прикалувався з нашої вимови, розказував, шо классно би було покликати сюди путлєра і вигнати нас зі Львова. Бо у Львові реально круто- Европа. І щоб "пацани" не боялись сюди їхати - л..хи все влаштують.І було б класно квартиру собі забрати. І ще купа-купа всьо".Нікого не налаштовую на ворожнечу,але перевірка має бути.(інфа з Львівського форума)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #13 АТО 18.06.2014 12:42
Цитую ПРУ риги:
СБУ В ЧЕРКАСАХ,МАЄ ПРАЦЮВАТИ ЦІЛОДОБОВО,БО ЦИХ "РОЗА ЛЮКСЕМБУРГ" РОЗВЕЛОСЬ ТА АКТИВІЗУВАЛОСЬ ЗАБАГАТО.В РАШУ,"РАШЕНПАТРІОТИ" !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Підтримую!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #12 ПРУ риги 18.06.2014 12:33
СБУ В ЧЕРКАСАХ,МАЄ ПРАЦЮВАТИ ЦІЛОДОБОВО,БО ЦИХ "РОЗА ЛЮКСЕМБУРГ" РОЗВЕЛОСЬ ТА АКТИВІЗУВАЛОСЬ ЗАБАГАТО.В РАШУ,"РАШЕНПАТРІОТИ" !!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #11 Олександрович 18.06.2014 12:30
Чуш це все несусвітня, у стилі «Свободи». Яким чином «Сбербанк Росії» «фінансує сепаратистів на Сході»? Платять податок в Україні, дають робочі місця нашим громадянам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #10 ПРУ риги 18.06.2014 12:29
Цитую Чесний:
Хм. То нехай молоді націоналісти в такому випадку їдуть до лави Нацгвардії. А на асвальті писати, то багато розуму не треба.

ПРИКЛАД ПОКАЖИ !!! "ЧЕСНО" МРІЄШ ЯК БИ ПАТРІОТІВ МЕНШЕ СТАЛО.УСІМ ХТО РАДИТЬ ЇХАТИ В ЗОНУ АТО ,ПРОПОНУЮ ПЕРШИМИ ТУДИ ЇХАТИ.