реклама

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич, який, за твердженням особистого секретаря, у свій День народження знаходиться «поза міста», зараз перебуває «вдома з коханою дружиною». Про це «Прочерку» в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив сам Сергій Олегович.

– Я вдома з коханою дружиною, – пише міський голова-іменинник.

На запитання, чи змінилася кількість вітань із святом минулого року, коли Сергій Одарич святкував День народження не на посаді міського голови, із попередніми роками на посаді, меру відповісти складно.

– Мені важко судити про кількість вітань, оскільки в цей день я, зазвичай, «зникаю», – відповідає міський голова. – Я не люблю вітання «посади», тому такі ніколи не приймаю. І більшість підлеглих та інших людей вже з цим змирились.

Нагадаємо, що міський голова живе в Мошнах під Черкасами.

З 5 листопада 2006 по 24 квітня 2013 року років обіймав посаду міського голови Черкас. Після перевиборів 25 травня 2014 року 17 червня знову став міським головою Черкас.

реклама

Коментарі  

 
+9 #10 енот 26.06.2014 16:18
Цитую Выборы 2014:
А всім секретарки кажуть, що він 2 дні у відрядженні в Києві буде перебувати, а воно вона как, гроші капають, а кохана людина поруч

и вода гаряча вдома всегда есть,в Мойшнах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 енот 26.06.2014 16:17
Прогул на рабочем месте.Любого другово бы сразу уволили за прогул.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 стабилизец 26.06.2014 13:59
Цитую ДЖЕКО:
Робочий день, робочий час – керівника міста немає на робочому місці – святкує День народження. Це чудове свято, але більшість громадян його святкують або після роботи, або у вихідний день. Сергію Олеговичу, я так зрозумів, Черкаси – вже місто успіху і всі питання вирішені?

:lol: Выписал командировку к партнеру дяде Мише по вопросу обсуждения расширения внедрения углубления охвата регуляторной политики :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 ДЖЕКО 26.06.2014 13:36
Робочий день, робочий час – керівника міста немає на робочому місці – святкує День народження. Це чудове свято, але більшість громадян його святкують або після роботи, або у вихідний день. Сергію Олеговичу, я так зрозумів, Черкаси – вже місто успіху і всі питання вирішені?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Выборы 2014 26.06.2014 12:31
А всім секретарки кажуть, що він 2 дні у відрядженні в Києві буде перебувати, а воно вона как, гроші капають, а кохана людина поруч
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Черкаси 26.06.2014 12:27
Цитую Дід Трохим:
Чим би Прочерк сьогодні й займався, аби не підвернулося це "журналістське розслідування" :lol:

Більше розшукувати нема кого,Одарича пасуть.Дві статті за ранок,пропав,зн айшовся.Ура!Чого до людини вчепились?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Для Прочерку 26.06.2014 12:24
Щось занадто велика увага Прочерка до персони Одарича! Вже і не знають журналісти з якого боку його погладити. Чи може до усіх така увага? Однак щось я не помітив намагань сайту привітати, наприклад Білоусова, у якого також у червні було день народження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #3 Дід Трохим 26.06.2014 11:52
Чим би Прочерк сьогодні й займався, аби не підвернулося це "журналістське розслідування" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Василь 26.06.2014 11:09
Щоб Вам вдячні виборці кожного дня снилися, Сергіє Олеговичу! Покращення, стабільності і благодаті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 незнайка 26.06.2014 11:03
Римейк песни Черновецкого ПРО ЛЮБИМАЯ МОЯ