реклама

реклама

У Черкаській обласній організації «ВО «Свобода» – новий керівник. Про це сьогодні повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» нардеп від цієї політсили Юрій Сиротюк.

 

«У Черкасах – дощ і новий керівник обласної «Свободи». Ним став Андрій Куча. Юрко Ботнар тепер керуватиме Всеукраїнською молодіжною політикою», – написав пан Сиротюк.

Андрій Куча народився в селі Студенець на Канівщині 1989 року. Має вищу освіту, за фахом – економіст, закінчив Черкаський державний технологічний університет. Неодружений. Є членом Всеукраїнського об'єднання «Свобода» з 2009 року. Головою Черкаської міської організації націоналістичної сили обраний 2013 року. Перебуває на посаді помічника-консультанта народного депутата України від ВО «Свобода» Юрія Сиротюка.

Був учасником та одним з організаторів майже усіх патріотичних акцій в місті й області з 2008 року, зокрема холодноярських ушанувань, мовного Майдану в Черкасах тощо. Під час Революції гідності Андрій Куча був одним із організаторів черкаського Майдану, а перебуваючи в Києві, очолював делегацію обласної «Свободи», яка дислокувалась у приміщенні Київради. Разом з активістами черкаської «Свободи» перебував у Києві під час лютневих подій 2014 року.

30 квітня 2014 року Черкаська міська виборча комісія зареєструвала керівника місцевої «Свободи» Андрія Кучу кандидатом на посаду міського голови Черкас на виборах 25 травня 2014 року.

реклама

Коментарі  

 
-4 #20 Черкаси 14.07.2014 10:19
Чим зайняте СБУ? "АДЕКВАТНІ" АНТИУКРАЇНСЬКІ ТРОЛЯКИ ПРАЦЮЮТЬ РУПОРОМ КРЕМЛЯ І НІЯКОЇ РЕАКЦІЇ ВЛАДИ. "Адекватний",.... !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 Євген 13.07.2014 23:23
Язиком тріпати не мішки ворочати! Не звертай увагу на дурнів Андрію, це звичайна людська заздрвсть. Навіть в Іісусі колись БОГА не впізнали, тому не варто ображатись на обмежених людей які не відрізняють чорне від білого. Щасти тобі!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 визор 13.07.2014 21:56
Цитую ПРУ РИГИ:
Цитую Володимир:
Ця політична партія відпрацьований проект! У парламент непоходять ні за яких обставин, тому сьогодні дерибасять по повній!

Не кажіть "Гоп",голосувати буду за СВОБОДУ,як і минулого разу,вони єдині стоять на чіткій позиції захисту українців в Україні,тільки вони по справжньому боронять нашу мову,культуру і націнтереси.Згода,в кабміні і на місцях,кадри слабенькі,але в ВР ,вони для України незамінні.СВОБОДА в ВР-правильний вибір !



Флаг в руки :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 визор 13.07.2014 21:55
"сильная " биография ничего не скажешь :lol: !!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 адекватный 13.07.2014 20:51
Цитую ПРУ РИГИ:
Цитую Влад и Мир:
Эта "партия" разваливает и разъединяет Украину ! Они и есть главные ..........
.И пока они будут у власти ,у нас мира никогда не будет . :-x

То то СВОБОДА окупувала Крим ? То то СВОБОДА танки і Гради через кордон кидає?То виявляється СВОБОДА вбиває українців за мову,за жевто-блакитну стрічку і за любов до України? То СВОБОДА обстрілює жилі квартали,катує людей ? А мені то здавалось ,що то Ху*.. з ...рашистами все робить..Думалось що Раша вторглась в Україну,невже Путлєра СВОБОДА запросила,чи найманців з всієї раши СВОБОДА оплачує?Кадирівців теж СВОБОДА запросила?Хто б міг подумати,а ми то грішили на ПР і КП з кремлівським карликом.

Може вже подивитесь рейтинг ваших заізжених телевезійних висловів та скажете щось з своєі голови, або просто не заповнюйте непотрібом клментарі. Люди оцівнили Вас по заслугам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #15 Пошли... 13.07.2014 14:53
Вот я прачитал где был Куча. Теперь знаю. А где были во время Майдана все эти умники? Ехидничали в коментах как и...да не....кват?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 33-й 13.07.2014 14:33
Замініть ще КОВАЛЯ - БУДЬТЕ ЛАСКАВІ - ВАМ ЧЕРКАЩАНИ СПАСИБІ СКАЖУТЬ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #13 Гонта 13.07.2014 13:33
Андрію, не звертай увагу на коментарі. Успіхів тобі. А черкащанам соромно має бути, що своїх політичних лідерів патріотів ніколи не мали і не мають. Все що видає це місто на гора - це Радуцький і йому подібні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Олександр 13.07.2014 11:17
О, заворушились у коментарях мухи-дрозофіли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 фермер 13.07.2014 10:58
Цитую  :
Від перестановки куч, якість с/г добрив не змінюється. Комутативний закон на множині аграрних керівників.

Оце сказанув))))))) ))))))))))))))) ))))))))))))))) ))) :lol: