реклама

реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» констатує, що мережі в місті не витримують.

«Аварії – через день. П'ятниця – каналізаційний колектор на перехресті Шевченка-Горького. Неділя – головний каналізаційний колектор (всі стоки ПЗР і Хімселища) на Джаліля. То чи потрібно капітально ремонтувати мережі, панове депутати-опозиціонери?» – запитує Сергій Олегович.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Гог и Магог 15.07.2014 18:11
И для пущей паники добавили отключение электроэнергии вечером по Шевченка и в стороны от бульвара. Шоб картина была пострашнее и скорее кредитики освоить,а то в войнушку наиграются и поздно будет тырить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 адекватный 14.07.2014 18:23
Цитую Журналіст:
Щось на тих поривах я не бачив Радуцького, Кошко, Халая?
Хоча б зїздили, подивилися. Зрозуміли дл ого вас люди обирали.

Ну да , зараз же модно попіаритись сунучи носа куди не лізе. А депутат він кожен спеціаліст і по трубам і в архетектурі і в зброі не останній дока. Неф*г ім там всим робити тільки заважати будуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 ЄБРР 14.07.2014 14:23
Звичайно потрібно капітально ремнонтувати мережі, адже освоєні Одаричем десятки мільйонів доларів США кредитів від ЄБРР ефекту не дали. Перш ніж брати нові валютні кредити, розрахуйся по тих, що були взяті раніше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Orlan 14.07.2014 14:12
Транш ЄБРР працює....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 незнайка 14.07.2014 12:20
Лифты за выходные из строя не выходили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Саня 14.07.2014 11:55
Ти, Ізя, не перекладай з больної голови на здорову
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Катастрофа 14.07.2014 11:39
Одарич одна суцільна аварія. Мені здається, що проблем в комунальному господарстві раніше було не менше, однак щось я не чув щоб Білоусов кожного дня про це говорив через ЗМІ, а брав і робив. Що, Сергію Олеговичу, працювати - не критикувати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Журналіст 14.07.2014 11:35
Щось на тих поривах я не бачив Радуцького, Кошко, Халая?
Хоча б зїздили, подивилися. Зрозуміли дл ого вас люди обирали.