реклама

реклама

Майже детективна історія сталася зі звільненням начальника управління житло-комунального господарства облдержадміністрації Людмили Зарічної.

Як відомо, раніше Людмила Петрівна працювала заступником міського голови Черкас, а ще до того – мером Цюрупинська Херсонської області.

Сьогодні зранку інформація про звільнення пані Зарічної зникла з сайту ОДА, а причин цьому не знали ані в прес-службі, ані в управлінні інформаційної політики та зв’язків зі ЗМІ, ані в управлінні кадрового і правового забезпечення апарату ОДА.

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

 

Щоправда, з’ясували досить швидко.

Як нам уже за півгодини пояснили в прес-службі та управлінні інформаційної політики ОДА, пані Зарічну звільнили із посади начальника управління ЖКГ із переведенням на посаду першого заступника цього ж управління. Натомість у повідомленні на сайті йшлося просто про звільнення, а не про звільнення з переведенням.

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього


Оновлену інформацію обіцяли незабаром опублікувати на сайті.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #18 Рупор 30.10.2014 00:44
Новая власть все простила - вернули обратно на должность начальника управления
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 звільнений 17.07.2014 21:37
Совісті у вас не має, товарищ губернатор!!! Ось і все!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Володимир Юлькович 17.07.2014 13:53
Цитую Нестор Іванович:
Наступний крок потрібно призначити Тулуба першим замом до Ткаченка.

Ідіть Ви, Несторе Івановичу, замом. Ви такий розумний, такий вправний. Все знаєте, все вмієте, всім розказуєте, що і як робити. Вилазьте вже з свого нікнейма і покажіть усім кузькіну мать :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Нестор Іванович 17.07.2014 12:19
Наступний крок потрібно призначити Тулуба першим замом до Ткаченка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 народ 17.07.2014 11:23
Капец - одним словом!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 громада 17.07.2014 09:10
В черговий раз нас мають за і...тів! Залишили ту , яка за період роботи в Черкасах запамяталась тільки побудовою кримінальних схем, та пресуванням комунальних підприємств міста. А ще , - будівництвом , по команді Тулуба, загород з автотракторної техніки на підступах до обладміністраці ї! Згадайте про загиблих?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Третій Майдан 17.07.2014 08:03
ДОЧЕКАЄТЕСЬ!