Екс-мера міста Цюрупинськ Херсонської області Людмилу Зарічну сьогодні на сесії Черкаської міськради таки затвердили на посаду заступника міського голови Черкас. За відповідне рішення проголосували 34 з 43 присутніх у залі депутатів.

Голосуванню передувала палка дискусія. Зокрема, представники «Батьківщини» цікавилися у міського голови Сергія Одарича, чи немає на відповідну посаду фахівців серед черкащан.

У розпалі дискусій з пропозицією пропинити обговорення по висунутій кандидатурі виступив один з наймолодших депутатів Нарек Казарян. Більшість депутатів підтримали цю пропозицію, а потім – і кандидата на посаду заступника.

Нагадаємо, що Людмила Зарічна зайняла вакантне крісло після звільнення Олексія Гужви. На посаді заступника міського голови Олексій Гужва опікувався питаннями архітектури, будівництва та землеустрою.

Детальніше - згодом.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Володимир 10.05.2012 21:12
Цитую Ню-ню:
"Вільне козацьке місто Черкаси": 20-річний депутат Нарек Казарян пролобіював призначення цюрупинської регіоналки Зарічної...

А деталі можна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Оксана Колісник 10.05.2012 20:01
Цитую Зі сторони:
Прочитав статтю, прочитав що під статтею. Під статтею зібралися убогі на розум, це однозначно. Особливо ті, хто розказує про палку любов Зарічної до регіоналів. Чи у вас мізки погоріли, бо ніхто не згадує, КОГО й ХТО затримував і всіляком кошмарив у виборчий 2010 рік.
А телеканалу Антенна місце на помийці, де він зараз і гниє.
Не переймайтеся. Скоро все буде ясно: хто, кого, скільки й чого, ступінь убогості чи просвітленності . Я думаю, що ясність з'явиться навіть раніше, ніж це комусь би хотілося...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Nazar Obidzinski 10.05.2012 18:34
Цитую Зі сторони:
Прочитав статтю, прочитав що під статтею. Під статтею зібралися убогі на розум, це однозначно. Особливо ті, хто розказує про палку любов Зарічної до регіоналів. Чи у вас мізки погоріли, бо ніхто не згадує, КОГО й ХТО затримував і всіляком кошмарив у виборчий 2010 рік.
А телеканалу Антенна місце на помийці, де він зараз і гниє.

Ми навіть бачимо, з якої саме ви сторони...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #9 Зі сторони 10.05.2012 17:45
Прочитав статтю, прочитав що під статтею. Під статтею зібралися убогі на розум, це однозначно. Особливо ті, хто розказує про палку любов Зарічної до регіоналів. Чи у вас мізки погоріли, бо ніхто не згадує, КОГО й ХТО затримував і всіляком кошмарив у виборчий 2010 рік.
А телеканалу Антенна місце на помийці, де він зараз і гниє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 ??? 10.05.2012 16:53
Вот когда начинаешь жалеть, что больше нет телеканала "Антенна" и в Черкассах просто некому выложить на экраны видео "непоняток" с изьятием милицией у "цюрупинской готки" автомобиля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Ню-ню 10.05.2012 16:49
Протягуванням цюрупинської тьотки Одарич остаточно вбив свій і так нікудишній рейтинг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 5555 10.05.2012 16:25
http://www.youtube.com/watch?v=DUgBQ3Pa7aI

30 декабря 2009 в своём кабинете сотрудниками правоохранитель ных органов была задержана мэр города Цюрупинска Людмила Заречная.
Затримувалася Зарічна й раніше. За час роботи мером пані Зарічній робили імідж «мами» Цюрюпінська.
02.01.10
Как стало известно из компетентных источников, мэр Цюрупинска Людмила Заричная доставлена в Голопристанскую прокуратуру для дачи показаний по поводу финансовых
махинаций, производимых ею совместно с Гриньком Юрием Александровичем (гражданським мужем Заричной). Суть финансовых махинаций сводилась к созданию схемы для похищения 25 млн. грн. из городского бюджета Цюрупинска.

Гражданин Гринёк Ю.А. (ранее дважды судимый – за убийство и кражу; провел 12 лет в местах лишения свободы) является сожителем председателя Цюрупинского городского совета Заричной Л.П. (официально в браке не состоят).


http://www.youtube.com/watch?v=AMcf1gxtjOQ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 karmen 10.05.2012 14:24
................................
Можна сміливо ставити замість монументів.
.................................... . нарешті є на кого глянути :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Мелхала 10.05.2012 13:43
Цитую Детектор:
Цікаво: якщо не красти і не займатися дерибаном - то який резон кидати все у рідному Цюрупинську і переїжджать за сотні кілометрів у чужі Черкаси - на пару тисяч гривень чиновницької зарплати? Чи вона, як і Одарич, живе за рахунок матраців, проданих родичами, а сама тільки й мріє, щоб допомогти процвітанню міста Черкаси, до якого вже швиденько "прикипіла серцем"?

Усе зрозуміло ж! Якщо Одарич піде у Верховну Раду, то регіонали вже мають кандидатку на мерське крісло. "Досвічену"! Не Влізла ж знову просувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Детектор 10.05.2012 12:52
Цікаво: якщо не красти і не займатися дерибаном - то який резон кидати все у рідному Цюрупинську і переїжджать за сотні кілометрів у чужі Черкаси - на пару тисяч гривень чиновницької зарплати? Чи вона, як і Одарич, живе за рахунок матраців, проданих родичами, а сама тільки й мріє, щоб допомогти процвітанню міста Черкаси, до якого вже швиденько "прикипіла серцем"?