реклама

реклама

Помічник народного депутата України Леоніда Даценка Тетяна Воронцова учора в селі Хрещатик Черкаського району сфотографувала дачу колишнього голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба.

Фото Тетяни Воронцової

Фото Тетяни Воронцової


«Чергова дачка Сергія Тулуба в Хрещатику Черкаського району. На Росі. Сонячні батареї, електрогенератори, катери. Скільки йому було треба? Якісь люди ходять, ростуть квіти, сидять котики. Цікаво, що вчора я бачила Едуарда Івакіна (екс-заступника голови Черкаської ОДА, – ред.). Може, він власність допродує», – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» пані Тетяна.

реклама

Коментарі  

 
+3 #11 блазень 20.07.2014 15:44
Угу...Тєнь отца Гамлєта... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 адекватный 19.07.2014 10:56
Цитую Народ:
Пес господаря чекає? Сумно....Сумно що з такими темпами люстрації і покарання ,які нагло демонструє влада,Тулубяка ще повернеться.Тоді людям знову доведеться своїми силами проблему вирішувать.Питання навіщо нам взагалі влада,щоб податки платити.Переселенців волонтери возять-селять-годують,армію волонтери одягають-годують-снаряжають.Люстрацію і правосуддя теж самі маємо робити чи шо,владі не на часі?????

Дивує мазохізм. Краіну майдани довели до війни, насилля та злидарів, а вони все про Яника та Тулуба. Шановні, вже сім місяців вони не крадуть, і ось який парадокс, після того як заарештуваали іх рахунки та вигнали з краіни куля в лоб гребе кредити які лягають на наші плечі та вже мабуть плечі внуків, а народ все ніває і ніщає. Щось не збігається дебет з кредитом. Може досить нюняти та пора спитать кулю в лоб чому ніхто не ворує, армія живе на зібрані людьми гроші, беруться кредити мільярдні а хто проти злидарів той шпійон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Крошка 19.07.2014 09:11
накинулися, як зграя койотів на пораненого лева .... проте, собаки лають, караван іде )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 адекватный 18.07.2014 23:54
Цитата:
Це Танюшка про себе нагадала. Цікаво, звідкіль вона знає, що це "дача Тулуба". Неужелі там бувала?

Видно на субатніках працювала. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 О.ЧУПРИНА 18.07.2014 20:53
Чому не за гратами?Відкупився?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 земляк 18.07.2014 19:13
Цитую держслужба:
Не правда. Це хвороблива уява Воронцової. Адже ця з дозволу сказать .................. ніколи не писала правду. Про всих тільки гадості та наклепи. Не думайте , це не захист Ївакіна чи Тулуба. Сам би їх роздер. Це констатація фактів.


Ви праві Воронцова займається тільки наклепами! ..................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 пряма мова 18.07.2014 17:55
Це Танюшка про себе нагадала. Цікаво, звідкіль вона знає, що це "дача Тулуба". Неужелі там бувала?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 держслужба 18.07.2014 16:39
Не правда. Це хвороблива уява Воронцової. Адже ця з дозволу сказать .................. ніколи не писала правду. Про всих тільки гадості та наклепи. Не думайте , це не захист Ївакіна чи Тулуба. Сам би їх роздер. Це констатація фактів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #3 Дід Трохим 18.07.2014 15:54
Нічо він не допродує. В Марабелью не взяли, тепер ходить вдоль забора і виє на луну. А дньом превращається в Івакіна. :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Народ 18.07.2014 15:54
Пес господаря чекає? Сумно....Сумно що з такими темпами люстрації і покарання ,які нагло демонструє влада,Тулубяка ще повернеться.Тоді людям знову доведеться своїми силами проблему вирішувать.Питання навіщо нам взагалі влада,щоб податки платити.Переселенців волонтери возять-селять-годують,армію волонтери одягають-годують-снаряжають.Люстрацію і правосуддя теж самі маємо робити чи шо,владі не на часі?????