Загальні збори обласної громадської організації ФК «Славутич» (Черкаси) ухвалили рішення про зміну назви футбольного клубу й команди «Славутич» на ФК «Черкаський Дніпро».


До такого рішення дійшли, враховуючи побажання вболівальників, громадськості Черкас та області, результати голосування користувачів сайту «Черкаський спорт» та опитування, проведеного департаментом маркетингу, комунікацій і зв’язків із громадськістю черкаського клубу. Рішення зборів підтримав голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, голова облради Валентина Коваленко та міський голова Черкас Сергій Одарич, йдеться на сайті футбольного клубу.

Про це сьогодні під час брифінгу в прес-холі черкаського футбольного клубу оголосив генеральний директор ФК «Черкаський Дніпро» Володимир Лашкул.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Форвард 21.07.2014 15:00
Оце перейменування заради перейменування нагадує люстраційну сверблячку з перейменуванням вулиць. Кому й що цим доказано, крім того, що з черкащан будуть сміятися, бо Дніпро не може бути ні черкаським, ні кременчуцьким, ні світловодським( і так далі за течією). Дніпро завжди був українським, як, до речі, і Славутич. В народі такі рішення називаються "Горе від розуму".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Саня 21.07.2014 12:10
Цитую Дід Трохим:
Сані-5: сорі, з німцями по старості тормознув, мав на увазі Боруссії з Дортмунда і Менхенгладбаха. Одначє, позволю собі замітить : вони обидві таки називаються "Боруссія". А за аналогією з "Дніпром", одна б мала називатися "Боруссія", а інша - "Менхенгладбахсь ка Боруссія". Дурня якась. Як і "Львівські Карпати" чи "Одеський Чорноморець" :lol:

Згоден. Тим більше, що обидві «Боруссії» грають в одній лізі, А «Дніпро» наш і Дніпропетровськ ий, відповідно, у другій та вищій лігах. Та, нічого, маємо, що маємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Дід Трохим 21.07.2014 11:56
Сані-5: сорі, з німцями по старості тормознув, мав на увазі Боруссії з Дортмунда і Менхенгладбаха. Одначє, позволю собі замітить : вони обидві таки називаються "Боруссія". А за аналогією з "Дніпром", одна б мала називатися "Боруссія", а інша - "Менхенгладбахсь ка Боруссія". Дурня якась. Як і "Львівські Карпати" чи "Одеський Чорноморець" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Fi-Фа-Фа 21.07.2014 11:20
Пізно пить "Боржомі"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Баба діда Трохима 21.07.2014 11:01
А де ж грошей візьмете, Володимире Григоровичу? Спонсори не особо хочуть башлять... Підприємців зараз особо не нагшеш... Влада під цим проектом теж не підписується, бо футбольний клуб - це ТОВ... Із свого гаманця!!! А не хочеться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Саня 21.07.2014 10:24
Цитую Дід Трохим:
От мода пішла на ці двох’ярусні назви! Шо там "не можна, бо "Дніпро" вже є"? В Іспанії три "Реали" є, в Німеччині дві "Баварії", про мєнєє відомі чемпіонати мовчатиму. Коломойський шо, самий хитро.....?

Ви, діду, мабуть, футболом не цікавитесь. У Іспанії є «Реал Сос’єдад» та «Реал Бетіс» поряд з «Реалом» Мадридським. Їх завжди називають з повною назвою, а не просто «Реал». А де у Німеччині дві «Баварії», це для мене щось нове. Може, друга «Баварія» у третій Бундеслізі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Дід Трохим 21.07.2014 09:26
От мода пішла на ці двох’ярусні назви! Шо там "не можна, бо "Дніпро" вже є"? В Іспанії три "Реали" є, в Німеччині дві "Баварії", про мєнєє відомі чемпіонати мовчатиму. Коломойський шо, самий хитро.....?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Старожил 21.07.2014 07:44
Надеюсь, что смена названия команды поспособствует попаданию в высшую лигу!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 незнайка 21.07.2014 06:36
Ни одно мероприятие без этих Люстрованных не обходится!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 ла ла ла 20.07.2014 23:50
ЛИШЕ ДНІРО ,ЛИШЕ ЧЕРКАСИ !!!! :lol: :lol: :lol: :lol: