реклама
Програма навчання депутатів
У Черкасах знову змагатимуться любителі швидкості та екстриму. 4 та 5 серпня в обласному центрі пройде IV етап Трофея Автомобільної федерації України з ралі на серійних авто під назвою «Славутич ралі».

Лише нещодавно черкащани вболівали за екіпажі на «WONDER Rally». Та тепер всіх шанувальників автоспорту кличуть на «Славутич ралі».

afisha_vert

– Як ми й анонсували, упродовж сезону наше місто приймає рекордну кількість етапів. Позаду вже два етапи, а 4 та 5 серпня запрошуємо всіх на четвертий етап Трофея ФАУ з ралі на серійних авто та на третій етап кубку «Аeroring», - зазначає організатор та керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко. – Попередньо ми планували, що нинішній етап відбуватиметься у форматі автомобільного фестивалю із поєднанням кількох дисциплін автоспорту. Однак, зважаючи на можливий ремонт злітної смуги, від фесту довелося відмовитися. Утім, всі зможуть дивитися ралі. А я впевнений, що в черкащан вже є улюблені екіпажі заради яких вони приходять на перегони. До того ж нинішній етап носить ще й історичну назву – «Славутич ралі». Перегони з такою назвою  Черкаси приймали ще в минулому сторіччі. Кубкове ралі із аналогічною назвою відбувалося у нас і в 2010 та 2011 роках. Тож можна сказати, що ми повертаємо до Черкас легендарні перегони.

Автомобільні вихідні вже традиційно розпочнуться із Соборної площі. 4 серпня о 14:00 у центрі міста відбудеться урочисте шикування усіх екіпажів та проїзд першої слаломної ділянки. Опісля – ралійні проїзди на території аеропорту.

5 серпня перегони відбуватимуться на території летовища з 12 години.

Окрім того, перегони другого дня можна буде дивитися у прямій трансляції  на телеканалі xsport.ua та в ютубі - AUTOSPORT TV.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама