реклама

реклама

Батальйон територіальної оборони «Черкаси» передислоковано із прикордоння з Придністров’ям у зону АТО. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

«Батальйон «Черкаси» передислокований у зону АТО. Це – до відома тих, хто обурювався, навіщо цьому підрозділу у «тихому» місці, де він досі був, бронежилети, тактичні окуляри, наколінники, шоломи або джипи «Ніссан», – пише Юрій Ткаченко».

Черкаський журналіст Валерій Воротнік – колишній депутат Черкаської міськради й товариш ще одного журналіста й екс-депутата, а нині бійця «Черкас» Володимира Мамалиги, – на своїй сторінці у «Фейсбуці» доповнює, що батальйон, який озброєний здебільшого стрілецькою зброєю, отримав наказ від командування зайняти оборону попереду регулярної частини ЗСУ. Цей наказ наразі не виконано.

Військовий комісар Черкаської області Євгеній Курбет у коментарі «Прочерку» повідомив, що наразі уточнює дані щодо ситуації навколо батальйону «Черкаси».

реклама

Коментарі  

 
+3 #12 адекватний 09.09.2014 18:50
Цитую УЖАСТЬ:
[quote name="Василь Миколенко"]Вважаю, що одним з найбільш дієвих способів вправляти мізки генералам-неукам, (що, між іншим, передбачено Конституцією України та Стройовим статутом ЗСУ), і є невиконання таких злочинних наказів до початку передислокації на передову.
Тому все суспільство повинне встати проти генералів-злочинців і захистити своїх військових!
Адже знищивши військових, ворог знищить і Україну, і націю...
/quote]
Не хочу обижать пана Мыколенка, но если он и служил в армии и тем более ознакомился с строевым Уставом... то давать советы Президенту он может о поворотах на месте и в движении, равнении в строю во время строевой подготовки.
А люди занимающиеся планированием и осуществлением боевых действий и операций руководствуются "БОЕВЫМ Уставом ВС"
А то к чему Вы призываете "не выполнять приказы", за это нужно таких как Вы расстреливать на месте.

Не путайте військових з бандобатальйона ми.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Pro 09.09.2014 15:49
Василь Миколенко
У Вас не має ні конструктивних підстав, ні морального права звинувачувати людей у "ненависті до України та українців" навіть потенційній. Більш змістовним текстом описали спільну думку. І влаштували змагання хто Україну більше любить. Негідний вчинок з вашого боку, тим паче у такий час коли всі ми маємо дбати один про одного і шанувати, оскільки завтра можемо разом окопи рити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 УЖАСТЬ 09.09.2014 15:48
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 РВК 09.09.2014 15:41
Цитую Василь Миколенко:
Генерали Порошенка свідомо і планомірно знищують еліту нації - добровольців, бо бояться їх не менше Путіна.

Батальйон "Черкаси" не є добровольчим у повному розумінні слова, ні за офіційним визначенням, ні за суттю. Це - батальйон тероборони, відповідно йшли туди аж ніяк не ті, хто прагнув потрапити на фронт, а хто вважав, що залишиться служити на території Черкащини.
При всій повазі до цих солдат - це не ті, про кого розказують, що їх начебто боїться Київ. "Черкаси" - це, м"яко кажучи, не "Айдар" і не "Азов".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Василь Миколенко 09.09.2014 15:08
Вважаю, що одним з найбільш дієвих способів вправляти мізки генералам-неукам, (що, між іншим, передбачено Конституцією України та Стройовим статутом ЗСУ), і є невиконання таких злочинних наказів до початку передислокації на передову.
Потрібно негайно припинити використання військових в якості гарматного м"яса.
Тому все суспільство повинне встати проти генералів-злочинців і захистити своїх військових!
Адже знищивши військових, ворог знищить і Україну, і націю...
Цього допустити НЕ МОЖНА !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #7 Василь Миколенко 09.09.2014 15:02
Генерали Порошенка свідомо і планомірно знищують еліту нації - добровольців, бо бояться їх не менше Путіна.
І замовчувати очевидні злочинні накази генералів-запроданців - злочин.
Але говорити, кричати про це потрібно не після того, як ці генерали-злочинці заведуть ще кілька батальонів у ловушку і дадуть їхні координати російським артилеристам, як це вони роблять протягом всієї війни на сході, а кричати потрібно на випередження, щоб не допустити чергової м"ясорубки, в результаті якої Україна може втратити найкращих, а генерали - чергові знання та гонорари від Путіна!
А наявність таких коментаторів як гпу, рro, фотограф, чукча свідчить про те, що путлер вже має потенційних сепаратистів в Черкасах, які ненавидять Україну та українців.
Тому всі на захист добровольців!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Оборона Терри 09.09.2014 15:01
Цитую Pro:
паника... Да епт! простите, но это не суп пересолить, когда речь идет о человеческих жизнях - лучше перебдеть!

Батальйон "Прикарпаття" так "пєрєбдєл", що його комбат на лавку підсудних сів. Своєю заявою про відмову виконувати наказ Воротнік чітко підставив під кримінальну статтю як мінімум комбата - практика "Прикарпаття" показала, що розказки про те, що "всі так захотіли" - не проходить. А Воротнік чудово знає, що заява про скоєння злочину у ЗМІ прирівнюється до прямої офіційної заяви у правоохоронні органи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Pro 09.09.2014 14:46
паника... Да епт! простите, но это не суп пересолить, когда речь идет о человеческих жизнях - лучше перебдеть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Чукча 09.09.2014 14:32
Что за паника?
"Батькивщина ж уже побеспокоилась и прикупила для этого батальона почти 20 летний джипп который никто в области не захотел покупать во время :lol:
Думаю, если в Донецке затащить его на террикон, то можно будет разогнаться километров до 90
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Фотограф 09.09.2014 14:05
журналіста й екс-депутата, а нині бійця «Черкас» Володимира Мамалиги,
****
Странно.. или "дійсно" такой патриот или от суда прячется.
Где то на сайте Черкасского районного суда видел инфу о вызове Мамалыги на 11.09.2014 в суд, в качестве ответчика.
Позывач ВАТ "Азот" :roll:

А вообще-то попахивает распространение м паники двумя "громадськыми активистами" в свое время опикувавшихся турызмом и информационным простором вильного козацького миста Черкассы.