Голова Черкаської обласної ради Валентина Коваленко сьогодні відзначає своє 50-річчя.

Близькі люди ювілярки у коментарі «Прочерку» повідомили, що сама іменинниця сьогодні взяла вихідний, бо воліла перебути цей день вдома, відзначивши день народження саме в колі рідних. Мовляв, у цей день Валентина Михайлівна не хотіла особливих святкувань, адже через напругу в країні святкування зараз просто недоречні.


Сьогодні ж на сторінці ювілярки у «Фейсбуці» з’явилося багато привітань. Сама ж Валентина Коваленко у свій день народження виставила в соцмережу фотографії у вишиванках.

Нагадаємо, що Валентина Коваленко очолила обласну раду 25 лютого. Вона також є поетесою, членом Національної спілки письменників України та членом правління Черкаського обласного фонду культури.

реклама

Коментарі  

 
+10 #12 ТТ 10.09.2014 08:50
А якже інформація що гостей пані КОВАЛЕНКО буде приймати в підконтрольному обласній раді комунальному підприємстві "Готель "Дніпро" - правоохоронці перевірте на признаки корупції такі дії,по якій орендній платі коваленко орендувала залу та кухню готоелю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 дзвін 09.09.2014 21:10
Для того щоб всі дізнались, що ти не дуже розумна жінка, треба було стати головою облради.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #10 schyro 09.09.2014 20:09
Duze poryadna ludyna! Vitaemo!!!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Пересічний громадянин 09.09.2014 18:35
А цей дописувач Дід Трохим молодець! Його коменти прості і в той же час дуже влучні! За цим дідом Трохимом стоїть доволі неординарна та талановита особистість!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #8 ЛВВ 09.09.2014 17:51
Якщо людина не краде і не корупціонер, тоді можна поздоровити її з ювілеєм. А фон і одяг при цьому не грають ніякої ролі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 Фугас 09.09.2014 16:43
Цитую Саня:
Вітаємо красиву і талановиту жінку!

Давайте обмежимось першим і останнім словом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #6 Саня 09.09.2014 16:30
Вітаємо красиву і талановиту жінку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Петров-Водкин 09.09.2014 16:28
Цитую Loki:
Білозірьський Jugendstil! Рембрандт: "...в образе Флоры". С сухоцветами канешно не комильфо. Ай да никас, ай да кисти! ))

Портрет знакомки "Лицо в контрасте с мебелями"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Loki 09.09.2014 16:17
Білозірьський Jugendstil! Рембрандт: "...в образе Флоры". С сухоцветами канешно не комильфо. Ай да никас, ай да кисти! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 незнайка 09.09.2014 16:17
Взгляд как у шестнадцатки замриянной