реклама

реклама

Центральна виборча комісія зареєструвала діючого нардепа від Черкас Михайла Поплавського кандидатом в нардепи. Зареєстрований він в окрузі №101 по Кіровоградщині.

"Місцеві активісти розповідають, що схема, яку Михайло Михайлович опробувув в Черкасах, вже запущена по населеним пунктам нового округу. Працюють, щоправда простіше: 200 грн. до виборів, ніяких договорів, фото бюлетеня з позначкою за Поплавського і 200 грн. після дня голосування. Тримайтесь кіровоградці...", - пише у "Фейсбуці" очільник черкаського осередку КВУ Максим Михлик.



Нагадаємо у 2013 році Поплавський виграв вибори в окрузі №194 в Черкасах у Миколи Булатецького, проте останній постійно скаржився на фальсифікації з боку конкурента.

реклама

Коментарі  

 
-2 #20 Солнышко 27.09.2014 15:57
Боже, о чем мы говорим!!!! Выборы всегда был грязный процесс, всегда платили за голоса, их покупали и ни для кого это не секрет....Так что уж если выбирать, так кого-то адекватного. Тем более Поплавский плохого ничего не привнес на Черкасщину, грех на него жаловаться!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Ясень 27.09.2014 15:53
Я за Поплавского, это лучшее, что можно выбрать из тех прох..димцев, что еще балотируются!!! !! Так что уже выбирать кировоградцам, но я надеюсь на их благорассудност ь))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 пилот 27.09.2014 14:49
Вот так.... этого нужно было и ждать. Ведь выборы скоро, нужно как много больше чернухи написать, тогда больше денег заработают. А конкуренты уже не спят) дальше будет горячее... Грушевский уже роет чернозём)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 вр 27.09.2014 14:41
Кто же виноват что некоторые совсем не интересуются что происходит у них в родном городе, а потом только и делают что притенении кидают. Поплвский за столько короткое время навел больше порядка чем его предыдущие это точно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Представник електорату 27.09.2014 10:32
Тобто, я так розумію, що передвиборчі обіцянки дані черкащанам Поплавський виконувати не збирається, оскільки за своє проходження у раду заплатив. Це ж саме цей "талант" зробить і на Кіровоградщині. А чому міліція не задокументує факт купівлю виборців та не притягне цього "слугу народу" до відповідальност і?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Віктор Іванович 27.09.2014 02:31
не знаю як вам, але Поплавський для мене нормальний мужик. да за своє життя, я чув лише позитивні відгуки про нього. А для свого краю він багато зробив, і щоб не говорили люди, на Кіровоградщині його поважають, як господаря та чесну людину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 dik 25.09.2014 15:59
Цитую Дід Трохим:
Цитую ясно:
Просто решил перебраться ближе родным краям, ну и что, подумаешь

Та нє, просто в Черкасах уже дороже. Та й по **лу схлопотать можна.

о, я бачу ви у курсі "шо пачем"? то чим Кіровоград гірше, що дешевше? :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 dik 25.09.2014 15:55
Цитую ЮРІЙ:
Попутного ветра ему в ....!!!

Боже, як то мило :roll:
Поплавський хоч не божий одуванчик, та нормальный дядько. Нічого поганого людям не робить, допомагає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 выбори 25.09.2014 15:51
я бы сильно не радовался, лучше Поплавска уже вряд ли кто то придет. А вот хуже- это уже реальней картина. Ну ничего 26 октября узнаем)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #11 Dzen 25.09.2014 15:40
да как вы сказали "пройдисвіт" больше делал чем все остальные коренные политики.Или в Черкассах есть какие то стоящие другие люди, где же они ?!