реклама

реклама

Щойно під час сесії депутатів Олександра Харламова (директор ДП «Косарський спиртовий завод») і Володимира Вовченка (екс-перший заступник голови Черкаської облради) хлопці в камуфляжі запхали в сміттєвий бак.

Комуніста Харламова запихають у сміттєвий бак

Комуніста Харламова запихають у сміттєвий бак


У Вовченка з обличчя тече кров, інформує з місця події кореспондент «Прочерку».


Хлопці хотіли запхати до баку і Галину Кучер (начальник управління соціального захисту населення Уманської міської ради), але вона вдарила їх по обличчю.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
+3 #48 адекватний 01.10.2014 18:33
Цитую Україна:
Цитую Що буде далі?:
А завтра вони увірвуться до будь-кого з нас додому? Жахіття!!!

У ВАС ЩО,Р..ЛО В ПУХУ? Я НАПРИКЛАД І НЕ ДУМАЮ ЩО ДО МЕНЕ УВІРВУТЬСЯ,ЖОДН ОГО ПРОТИПРАВНОГО ЧИ КОРУПЦІЙНОГО,ЧИ АНТИУКРАЇНСЬКОГ О ВЧИНКУ НЕ РОБИВ.ЧОГО ВИ ПЕРЕЖИВАЄТЕ? ЧИ ДУМАЄТЕ В ТУЛУБІВСЬКОМУ КОДЛІ БЕЗНЕВИННІ СИДЯТЬ,ЯНГОЛИ КРИЛАТІ?

А це тільки початок. життя покаже що безлад породжений силовим захопленням влади зацепить всіх в більшій чи меншій мірі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #47 ПАТРIОТ 01.10.2014 17:49
БАЖАЮ ВАМ БУЛАТЕЦЬКОГО В ДЕПУТАТИ.
ВIН ПРОЙШОВ ЛЮСТРАЦIЮ.
ЩЕ ВЗИМКУ СИДIВ У СМIТТЄВОМУ БАЧКУ ПОРЯД З СБУ.
А ЩЕ ВИ НАЦИКИ ЗЛИГАЛИСЯ З ЯВРЕ,,,, I ПАЛАТИ ВАМ У АДУ З ПРИВОДУ ЦЬОГО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #46 Валет 27.09.2014 00:26
Цікава ситуація виходить....Валентин Ничипоренко та Віктор Тимошенко колишні бізнес-партнери,а зараз вороги.Першим власником Жашківсього кінного заводу був саме Віктор Тимошенко...Зараз Віктор Тимошенко ставить свого двоюрідного брата Олександра Харламова на 199 округ суперником до Ничипоренка.А Віктор Тимошенко зробив би все,щоб перемогти свого колишнього партнера Ничипоренка. Але після цієї акції у Обл Раді шанси Харламова зійшли майже на нуль...Тому думайте звідки ростуть ноги цього дійства і чому саме Харламова запхнули в мусорний бак.Хоча в залі сиділи справжні регіонали-той же Ходак наприклад.Вовченко попав в бачок за компанію......Ціль цієї компашки була саме ХАРЛАМОВ-кандидат в депутати ВР по 199 округу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #45 Народ 26.09.2014 23:21
Дійсно славного спецпідрозділу міліції Беркут країні не вистачає! Всяка мерзота з нір повилазила і вважає себе господарями життя! Прийде час і щоб навести лад в країні народ Український проситеме направити воїнів БЕРКУТу в відрядження з Криму на метерик хоть на місяць!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #44 стас узбек 26.09.2014 22:08
Цитую Думаю:
Цитую Україна:
Цитую Що буде далі?:
А завтра вони увірвуться до будь-кого з нас додому? Жахіття!!!

У ВАС ЩО,РИЛО В ПУХУ? Я НАПРИКЛАД І НЕ ДУМАЮ ЩО ДО МЕНЕ УВІРВУТЬСЯ,ЖОДН ОГО ПРОТИПРАВНОГО ЧИ КОРУПЦІЙНОГО,ЧИ АНТИУКРАЇНСЬКОГ О ВЧИНКУ НЕ РОБИВ.ЧОГО ВИ ПЕРЕЖИВАЄТЕ? ЧИ ДУМАЄТЕ В ТУЛУБІВСЬКОМУ КОДЛІ БЕЗНЕВИННІ СИДЯТЬ,ЯНГОЛИ КРИЛАТІ?

Думаю, вони найдуть за що )))

А хто робив ?Хто це визначає?Шарікови вирвались на волю-от і все!Не янголи ті,кого садили в баки-але є закон.А зло не можна подолати злом.Отже,не треба забувати,що інколи собака і хазяїна кусає.Так і ці "активісти"-люди з комплексом нереалізованост і своїх дрібних можливостей-завтра прийдуть-обов*язково прийдуть-до вас,щоб забрати те,що сподобалось...Так в Європу не йдуть-так ідуть в СРСР!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #43 Думаю 26.09.2014 15:52
Цитую Україна:
Цитую Що буде далі?:
А завтра вони увірвуться до будь-кого з нас додому? Жахіття!!!

У ВАС ЩО,РИЛО В ПУХУ? Я НАПРИКЛАД І НЕ ДУМАЮ ЩО ДО МЕНЕ УВІРВУТЬСЯ,ЖОДН ОГО ПРОТИПРАВНОГО ЧИ КОРУПЦІЙНОГО,ЧИ АНТИУКРАЇНСЬКОГ О ВЧИНКУ НЕ РОБИВ.ЧОГО ВИ ПЕРЕЖИВАЄТЕ? ЧИ ДУМАЄТЕ В ТУЛУБІВСЬКОМУ КОДЛІ БЕЗНЕВИННІ СИДЯТЬ,ЯНГОЛИ КРИЛАТІ?

Думаю, вони найдуть за що )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #42 ОДА 26.09.2014 15:16
Цитую zhuzha:
цікаво, чому не ставили питань до валентини коваленко, яка вже втретє не може виконати СВОЮ роботу - провести сесію на належному рівні і довести її до логічного завершення? чи ви знали про такий фарс, пані валентино, зарані і намагалися "тримати лицо"?

Тещо знала-видно зразу,
інтервью бігом давала,
Думала хороше діло,
Тільки трохи протупила...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #41 малаПравда 26.09.2014 14:50
Цитую ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ:
СТАДО БИДЛЮКІВ, НІЧИМ НЕ КРАЩЕ ТИХ КОГО ВОНИ ЗБИРАЮТЬСЯ ЛЮСТРУВАТИ.
ІДЕ ТУПИЙ ПЕРЕДІЛ ВЛАДИ І СФЕР ВПЛИВУ, ОДНІ ДРУГИХ ВАРТІ,МЕТОДИ ЩЕ ТУПІШІ І БАНДЮКОВІШІ ЧИМ У РИГІВ, ТІ ХОЧ РОЗУМНИХ НАВКРУГИ СЕБЕ ЗБИРАЛИ І МОГЛИ ВСЕ ОБСТАВИТИ ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА, А ЦІ ПО ТУПОМУ, МОЗГІВ ВЗАГАЛІ НЕМАЄ, ЗІБРАЛИ БИДЛЮКІВ І БІГАЮТЬ ТО З ПОКРИШКАМИ, ТО З МУСОРНИМИ БАКАМИ...........

МАБУТЬ ПОТРІБНО НАЗАД повернути ОЛІЙНИКА ТА ЙОГО СИНОЧКА? Чи кого?Вони дуже розумні, Ами з вами б..вдурі.Бо ніякими силами не можемо правди добитися.Їм на майдані не було соромно очі вибивати, та людей вбивати? Все це породила беззаконність!! ! Робили що хотіли, а тепер і отримали на що "народ" спромігся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #40 Гірка правда 26.09.2014 14:19
Тут всі згадали наш Героїчний "БЕРКУТ" - не зраджували б хлопців то ці в комуфляжі вже лижали б мордою в підлозі! Але це питання часу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #39 Лего 26.09.2014 14:01
Толя металыст загрався. Та і валя коваленко. Гидота яка