Слідче управління УМВС України в Черкаській області відкрило кримінальне провадження за частиною 2 статі 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України за фактом подій, які мали місце в Будинку рад, де відбувалася позачергова сесія Черкаської обласної ради.


Наразі працівники міліції вивчають речові докази та відеозаписи, вилучені з місця події.

Встановлюється повне коло осіб, причетних до скоєння цього кримінального правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Триває досудове розслідування, інформують у прес-службі обласної міліції.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання сесії облради до залу зайшла група людей у камуфляжах, які мали при собі сміттєві баки з портретами нардепів, які голосували за «закони 16 січня». Оскільки цих нардепів на сесії обласної ради не було, візитери заходилися саджати до сміттєвих баків депутатів облради – колишніх комуністів та регіоналів.

реклама

Коментарі  

 
+1 #18 УКРАЇНА 26.09.2014 11:10
Цитую Дід Трохим:
Цитую Авас:
цирк на дроті, я розумію, що хлопці - патріоти, але будьте ласкаві, якщо йдемо у Європу, ведіть себе подібним чином по-людяному, а ні - то потрібно відповідати за свої вчинки

Яка "Європа"? Ви можете уявити, щоб в Європі на сесію якогось муніципального органу попри поліцейських пронесли купу сміттєвих контейнерів, в любому з яких могла бути бімба? :lol: І це тоді, коли ці ж самі блюстітєлі порядка усіх закликають буть дуже бдітєльними :lol: Ну якшо то шо сталося в залі шокувало, то від такої роботи охорони можна афігєть не менше.

а ви в європі уявляєте такі пики в сеймах?Європа таке зробила в кінці 80-тих,принаймні нова,стара ще на площах Парижа,еліту пролюструвала,г олови тільки так летіли...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 УКРАЇНА 26.09.2014 11:06
Чого МВД та прокуратура не прояснить питання легетивності облради.Є проголосоване рішення про її самороспуск.Хто ці люди що там засідають,які вони мають повноваження дєрєбаніть бюджет області?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Черкассы 26.09.2014 10:18
Цитую Любов Майборода:
Відбулось ганебне побиття наших колег в залі облради. Ми не зупинимось, допоки не будуть ВСТАНОВЛЕНІ ЗАМОВНИКИ ЦІЄЇ АКЦІЇ і учасники не будуть притягнуті до відповідальніст і.

Толян Б., лысый банан все знают а вы делаете вид что не в курсе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Дід Трохим 26.09.2014 09:58
Цитую Авас:
цирк на дроті, я розумію, що хлопці - патріоти, але будьте ласкаві, якщо йдемо у Європу, ведіть себе подібним чином по-людяному, а ні - то потрібно відповідати за свої вчинки

Яка "Європа"? Ви можете уявити, щоб в Європі на сесію якогось муніципального органу попри поліцейських пронесли купу сміттєвих контейнерів, в любому з яких могла бути бімба? :lol: І це тоді, коли ці ж самі блюстітєлі порядка усіх закликають буть дуже бдітєльними :lol: Ну якшо то шо сталося в залі шокувало, то від такої роботи охорони можна афігєть не менше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Прокурор 26.09.2014 09:49
Цитую Любов Майборода:
Відбулось ганебне побиття наших колег в залі облради. Ми не зупинимось, допоки не будуть ВСТАНОВЛЕНІ ЗАМОВНИКИ ЦІЄЇ АКЦІЇ і учасники не будуть притягнуті до відповідальніст і.


Замоником є Бондаренко, виконавцем Мушієк і Радуцький. В залі не було кворуму, але батьківщинівці кнопкодавли, що сесія відбулася, бо не встигали підвезти бачки. Тому сесія проходила з відсутністю кворуму. Потім прийшли молодики. Переважно всі ті хто працює з Бондаренко - скальковська самооборона і Автомайдан. Прибули і люди, що були на побегушках у регіоналів. А потім швидко перефрбувалися.
Замовлення на бачки робив Радуцький.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 ну-ну 26.09.2014 08:26
когда увидим конкретный результат с фамилиями и с реальными сроками? или опять "обделаетесь" только словами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Юрій Казарін 26.09.2014 06:57
Треба ходити зі зброєю.Одного двох уродів положити тоді їх героїзм проявиться ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Разом нас багато? 26.09.2014 06:55
Европа вже в Черкасах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Юрій Казарін 26.09.2014 06:53
Журналістів хочу запитати: якби били когось із вас ,ви всі так само не припинили би зйомки,не стали як громадяни на захист людини, а продовжували б фотографування ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Злий 25.09.2014 22:15
ДЕКОГО СЬОГОДНІ ТЕЖ ПРОЛЮСТРУВАЛИ,А ЩО,ПОРОШЕНКО Ж СКАЗАВ,ЛЮСТРУВА ТИ МАЄ НАРОД,ВИБОРАМИ, ОТ КАНДИДАТІВ І ОБИРАЮТЬ.ВСЕ ЗАКОННО http://infokava.com/social/power_and_right/10420-segodnya-lyustrirovali-deputata-pilipishina-foto.html