реклама

реклама

Чинний депутат від округу знову претендує на голоси своїх виборців

Чинний депутат від округу знову претендує на голоси своїх виборців

Центрвиборчком зареєстрував кандидатом у народні депутати на позачергових парламентських виборах по округу № 195 чинного депутата Володимира Зубика. Претендент йде шляхом самовисування.

У постанові ЦВК зазначається, що «Зубик Володимир Володимирович, народився 28 лютого 1958 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня».

Водночас, як уже повідомляв «Прочерк», ЦВК відмовила у реєстрації кандидатом у народні депутати з формальних підстав Наталії Нетовкіній (підприємець, лідер руху «За процвітання Черкащини»), яка має намір боротися за депутатський мандат саме від округу №195.

До складу округу входить частина Черкас та Золотоніський, Драбівський і Чорнобаївський райони.

реклама

Коментарі  

 
0 #38 Борислав 08.10.2014 12:32
Цитую Радикал:
Цитую Був там:
Цитую Люстьатор:
"Поздравляем" безпартивного зубика в регистрации в "народные депутаты".До какого корыта путь держишь регионал зубик?

Нехай і регіонал але на своїх округах він надавав допомогу і турбувався найбільше за всіх попередніх депутатів.


Це яка допомога? Оплата за віддані за нього голоси? Ну так то не допомога - то підкуп виборців.

Я сам особисто був присутній на святі останнього дзвоника в Чорнобаївській гімназії, і бачив своїми очима як О.Зубик за старанність школярів мотивував їх грошовими преміями. Невже і це вважається підкупом виборців??? (деяким з них було лише по 12-13 років - це точно не підкуп).
І що б не казали опоненти про нашого нардепа - ми завжди дивимось на реальні дії, а не на якусь писанину...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #37 Радикал 29.09.2014 20:06
Цитую Був там:
Цитую Люстьатор:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #36 Був там 29.09.2014 15:03
Цитую Фотограф:
Цитую Loki:
А куда сам автор оплаченных закрытых камментов девалсо? Деньгу экономит? А то прям как в песенке о любви к хунвейбину, открывает народ утром прочерк, а вместо портрета - висит, а бина нет! ))

+1000% и главное, принципиальный ПРОЧЕРК стоит на варте, шоб не дай бог спонсора не изгадили :lol:

Прочерк так тримати!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #35 Був там 29.09.2014 15:03
Цитую Доброволец:
Цитую Був там:
Цитую Світлана:
Цитую Був там:
Дякуємо Володимиру Володимировичу за турботу про дітей. Ми з вами!Ви наш депутат!!!

про яких дітей ви пишете, не лобзайте, ні вам, ні вашим дітям зубик пальцем не шолохне після виборів, та він в загалі в Черкасах лише під час виборчої компанії з"являється

Про дітей округу. Він реально допомагав всім хто звертався! СЛАВА ЗУБИКУ!!!!
Вот из- за таких ... мы все пребываем там(....Повторяю этим ш...калам,что кровь наших хлопцев из НЕБЕСНОЙ СОТНЕ,на руках этих зубиках,а значить и на твоих ...,который до сих пор хочет быть там.

Ш..кали ті хто був на майдані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #34 Був там 29.09.2014 15:01
Цитую Остап:
Вибирайте місцевих

Не має кого!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #33 Був там 29.09.2014 15:00
Цитую де:
протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України,
-А ДЕ ЖИВ раніше, як стати депутатом.

Цитую де:
протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України,
-А ДЕ ЖИВ раніше, як стати депутатом.

А кого гребе де хто жив 100 років тому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #32 Фотограф 29.09.2014 14:24
Цитую Loki:
А куда сам автор оплаченных закрытых камментов девалсо? Деньгу экономит? А то прям как в песенке о любви к хунвейбину, открывает народ утром прочерк, а вместо портрета - висит, а бина нет! ))

+1000% и главное, принципиальный ПРОЧЕРК стоит на варте, шоб не дай бог спонсора не изгадили :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 Доброволец 29.09.2014 14:01
Цитую Був там:
Цитую Світлана:
Цитую Був там:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #30 Остап 29.09.2014 13:55
Вибирайте місцевих