реклама

реклама

Технологія висунення кандидатів зі схожими прізвищами вже не раз застосовувалася на Черкащині

Технологія висунення кандидатів зі схожими прізвищами вже не раз застосовувалася на Черкащині

До Центральної виборчої комісії надійшла заява громадянина України Зубіка Володимира Юрійовича про самовисування разом з іншими документами щодо реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №195 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори  народних депутатів України"

Крім того, автобіографія Зубіка В.Ю. не містить відомостей щодо громадської діяльності (у тому числі на виборних посадах) та партійності.

Відповідно ЦВК відмовила Зубіку в реєстрації його кандидатом в окрузі №195.

Нагадаємо, на минулих виборах в окрузі переміг кандидат від ПР Володимир Зубик. Нині він знову балотується в окрузі.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 справедливість 02.10.2014 21:18
Цитую Доброволец:
Цитую Педро:
слава Зубику! хвалімо його!

Ты не педро,...!

Я ЗА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Доброволец 29.09.2014 14:03
Цитую Педро:
слава Зубику! хвалімо його!

Ты не педро,...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Черкаси нова 29.09.2014 12:51
та Зубик регіонал. Він своїми руками дав нам війну, Я голосуватиму за тих хто був на Майдані та опікується АТО. На сьогодні бачу там лише Добровольського за нього й буду голосувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Дід Трохим 29.09.2014 12:37
ВВС-5, де я сказав, шо Лашкул посуне Зубика? Сказано тільки те, що з появою Лашкула там очікується кльовий зарубон. Лашкул ніколи не робить кроків з дурної голови і "аби було", тому й є тим ким є і може позволить собі даже пітушині бої молодіжок в Черкасах устраювать. І "продуктів" для ізбіратєля у нього припасєно в достаточном колічєствє. А касаємо футбольного фактора - полностю согласєн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 ВВС 29.09.2014 11:11
Цитую Дід Трохим:
До спини той Зубік, там ше йде Лашкул Володимир Григорович, а з ним і вся Федерація футболу України. Так шо на 195-му нас ожидає кльовий зарубон.

З тебе, Трохиме, такий аналытик, як з *****-куля! :lol: Сплю і бачу, як завтра участковий в Тіньках ловить збірну Бразилії за поклейкою листівок Лашкула - бо вся футбольна спільнота стурбована, чи пройде він у ВР. Бабульки ж теж тільки й мріють "піти у зарубон", щоб побачить звєзду яснозірського футболу у ВР, а вчителі і медики саме від футболіста очікують позитивних зрушень в державі. Дядьки черкаські, усі 10, які люблять містечковий футбол, раптом вирішать, що Тулубовий сто раз перейменований ФК - світоч вітчизняного футболу. Патріоти скажуть, Що ЛАШКУЛ - це самий український українець і він раптом стане народним депутатом... Сам хоч віриш у те, що сказав? Зубик, звісно, *** рідкісне, але Лашкулом його не посунеш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 АТО 29.09.2014 10:26
Око за око, Зубік за Зубика! :lol: :lol: :lol:
Є щось все-таки веселе в українській політиці: проти регіонала використали улюблену зброю регіоналів. Закон бумеранга, однако! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Дід Трохим 29.09.2014 10:21
До спини той Зубік, там ше йде Лашкул Володимир Григорович, а з ним і вся Федерація футболу України. Так шо на 195-му нас ожидає кльовий зарубон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 СЕЛЯНИН 29.09.2014 10:19
Какая разница-с Тинькы как было негазифицирован ное при 5 тыс жителей так и сейчас при оставшихся 2 тысячах Незнамо скикы ще доведеться ПОПРЫСИДАТЬ схоже 20% НДС в госбюджет для погашения долгов Газпрому платить уже будет некому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #1 Педро 29.09.2014 10:13
слава Зубику! хвалімо його!