Почесний президент черкаського ПАТ «Азот» Валентина Жуковська заступилася за свого конкурента на минулих парламентських виборах по округу №194 Миколу Булатецького, якому в Центрвиборчкомі відмовили в реєстрації.

«Настільки надумана відмова ЦВК в реєстрації Булатецькому – це неправильно. Таким рейтинговим кандидатам, безумовно, треба надати можливість виправити технічні помилки і балотуватися», – висловила ставлення до цієї ситуації на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Валентина Борисівна. – «Демократія якраз і полягає у наданні рівних можливостей для всіх учасників. Вишукування причин для зняття з дистанції кандидатів – це рецидив недавнього минулого, куди не має бути вороття».


реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Mihals 29.09.2014 15:15
Стрьомні "друзі" у Булатецького з"явились...Нетовкіна,Жуков ська,щей заклятого "друга" Радуцького в секретарі тулить.По....о Булатецького .. :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #10 андронник 29.09.2014 14:57
шо то ни бондаренко, ни петренко не откомментировал и. демократы. новополитики, .... а вот мадам Жу - злобный враг человечества, - оказалось принципиальной и сильной. ай как плохо-то. а мы то думали, что она плохая...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9   29.09.2014 14:27
Раніше надо було вчитись Caps Lock виключати. А на тепер - кукурузу довизбирувать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 незнайка 29.09.2014 14:07
Пора Жу повэртатыся до Козятына и без троллейбусов и ПРЫСИДАЛЬНЫКА ДЕМБЕЛЯ хай з собою забырае
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Слава 29.09.2014 13:56
Все правильно, борьба должна быть честной, но документы его юристы конечно могли все аки заполнить правильно, и не было бы лишних разговоров и скандалов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Черкаси 194 29.09.2014 13:39
Цитую простий прогноз:
спочатку здивувувався, потім порахував. Булатецький потрібен Жуковській у бюлетені, щоби перемогти. Вже всім зрозуміло, що Микола Іванович зайняв жорстку маргінальну нішу. Не ставши депутатом 6 разів, не стане і сьомий. Зате електорат і у Бондаренка, і у Петренка - розимє. На цьому фоні, Жуковська майже гарантовано проходить. Як би ми всі її не любили.

Я і за Бондаренка проголосую,аби не Жу.(краще Бондаренко ніж рига).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Черкаси 194 29.09.2014 13:37
чим пояснити прагнення Жу. до справедливості? Елементарно,їй як р...галику вигідне розпорошення Бондаренко,Була тецький,Петренк о...(чим більше протилежного табора,тим краще)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Черкаси 194 29.09.2014 13:34
ЖУКОВСЬКА І Є ПРОДУКТ МИНУЛОГО,ТОМУ СЛІДУЯ ВЛАСНІЙ ЛОГІЦІ,МАЄ ЗВАЛИТИ,ХАЙ ФІРТАШ БАГАТІЄ БЕЗ ЛОБІСТА В РАДІ...ЖУКОВСЬКА,ДАЙ АЗОТОВЦЯМ ВІЛЬНО ПРОГОЛОСУВАТИ,П РИПИНИ ТИСНУТИ І ЛЯКАТИ БЕЗРОБІТТЯМ,ПРИ ПИНИ ІМІТУВАТИ ПРОТЕСТИ І ВОЗИТИ ЛЮДЕЙ НА ДІЛЬНИЦІ,ПРИПИН И ІМІТУВАТИ ГРОМАДЬСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ,ТИ СМОТРЯЩА ФІРТАША,ТО СТОРОЖУЙ ЙОГО МАЙНО,НЕ ЛІЗЬ В ПАРЛАМЕНТ,ЧЕРКА ЩАНАМ ТИ ТАМ НЕПОТРІБНА,А НА БІЗНЕС ФІРТАША,НАМ З ВИСОКОЇ ГОРКИ НА....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Вася 29.09.2014 13:27
ФЕ ... сама опять прет в депутаты. Говорят что ******** все что можно сейчас у Кличка пытаясь заручиться поддержкой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Дід Трохим 29.09.2014 13:19
Вот таким нєзатєйлівим способом Валєнтіна Борісовна получає прихильність шанувальників політічєского таланта Булатецького. Ну думає, шо получає. Не будем портить їй настроєніє фразами тіпа "такі фінти ушами тут не проходять"