реклама

реклама

Кабінет міністрів України ухвалив рішення заборонити виробникам мінеральних добрив використовувати український газ внутрішнього видобутку і газ, який знаходиться в підземних сховищах газу.

Як зазначається, такий крок продиктований необхідністю «економії газу».

Відповідну постанову №488 Кабмін затвердив 29 вересня, його текст оприлюднено на сайті уряду.

«... Припинити використання для технологічних потреб природного газу підприємствами, які виробляють мінеральні добрива (код 20.15 за КВЕД), крім такого [газу], який буде імпортований цими підприємствами після набрання чинності цієї постанови».

Заборона вводиться з 1 жовтня і до закінчення осінньо-зимового періоду 2014/15 року, «або до ухвалення окремого рішення Кабміну».

Як відомо, в Україні виробництво мінеральних добрив контролює олігарх Дмитро Фірташ. Йому через «Group DF» належать хімпідприємства черкаський «Азот» і «Рівнеазот», концерн «Стирол» та інші, пише «Дзеркало тижня».

Варто відзначити, що в українських підземних сховищах газу вже знаходиться кілька мільярдів кубометрів газу, які були закачані туди холдингом «Ostchem» (управляє хімічними активами Фірташа) в попередні роки. Однак, виходячи з вищевказаної постанови Кабміну, використовувати його не вдасться.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #31 Тася 02.10.2014 13:50
Цитую сьома:
Тасі. Ну не лукав: "я не фанатка Юлі.....". Факт той, що саме Юля підписала кабальний контракт, розірвавши вигідний діючий, а потім у Савіка на передачі вона, Соболєв та інші розказували нам який прорив здійснений у постачанні газу. Може комусь і подобається коли йому плюють в очі і кажуть - це Божа роса, мені - НІ.

Я не фанат Ю.Але по справедливості, як було.Був довгостроковий контракт(ПО СМІШНІЙ ЦІНІ ЗА ГАЗ)Ющенко вирішив його переглянути і внести поправки за транзит,Ющенко контракт розірвав,з подачи Юща почалась газова катавасія,до нового року була узгодженна менша ціна,Ющ. відкликав делегацію України,тоді вже після цього ціна виросла ще,Юлька д..ра,Юща прикрила,він проти неї потім на суді покази давав.Обидва .....Але це не привід продаватись за газ,треба енергозберігаюч и реформи роводити,ми вулиці опалюємо і газ в повітря пускаємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 Патріот 02.10.2014 11:49
Цитую Дід Трохим:
Ф...ня. "Азотом" керує найуспішніший антикризовий менеджер усіх часів і народів В.Б.Жуковська, вона шось придумає:) І в наших інтересах, шоб вона осталась в Черкасах... :lol:

Да,далі Черкас,це "щастя" випускати не маємо права.. :-* Черкаси достатньо в ВР зганьбились.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Патріот 02.10.2014 11:47
Цитую виборець:
Цитую черкащанин:
[quote name="Правда"]А закрытие "Азота"/quote]
а давайте всі "р..ком" станемо за дешевий газ для Фірташа і щоб АЗОТ не закрився! Да..нбас вже став і отримав руськамир,от їм добре.Рашисти бомблять вату не гірше ніж патріотів,і Фірташевський тамошній АЗОТ в тому ж числі.Не може Фірташ конкурентно працювати,збанк ротує і продасть тому хто може,досить тої рабської полеміки.Люди життя втрачають ,а ви за роботу вс...тесь..

Тобі одне говорять, а ти про інше. По суті все правильно, чому вся Україна стоїть р..ком із-за газу, а Юля здорова-здоровісенька нас жизні учи.

ви після Ю. в Харкові,вже отримали знижку на газ,продлили перебування ЧМ Флоту РФ,заплатили Кримом,маєте тисячи смертей на сході,ще знижку бажаєте?Є ринкова ціна,ринкова,а не з потолка,як у Путлєра.СВОБОДА має свою ціну,я в рабство за газ небажаю,а ви ,бачу не проти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Підприємець 02.10.2014 11:13
А ви знаєте скільки по Україні ,в тому числі і в Черкасах,закрил ось малих та середніх підприємств?Скільки в совокупності по тим же Черкасам людей без роботи лишилось та скільки податків з міського бюджету пішло гайти??? Вони закрились дякуючи реформатору Тігіпко,Фірташ тоді цвів,весь тягар кинули на малий бізнес,він здох...Чого тоді ніхто не кричав?Табачку продав під ніж Рашамененджер,д ля чого?Щоб Пітєрська фабрика немала конкурента,да і патрони тут сьогодні не робляться,а моглиб,і кіпішу не було..Такими заводами як АЗОТ,має держава володіти,тоді і питати з держави можно,а так всі питання до Фірташа,чого конкурентно працювати не хоче..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 Loki 02.10.2014 11:01
Цитую Дід Трохим:
Ф...ня. "Азотом" керує найуспішніший антикризовий менеджер усіх часів і народів В.Б.Жуковська, вона шось придумає:) І в наших інтересах, шоб вона осталась в Черкасах... :lol:

Ха! Діду, з очередним Днем Ангела!! Хотя у черкащан не принято отсліжувать такі вещі, но славний город одной ногой на путі в европу таки! Асоциіруємся к поздравленіям! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Антимонополія 02.10.2014 10:53
Цитую надо:
Палка с двумя концами.Экономим газ на зиму, теряем рабочие места.надо выбрать- поважнеее.

Держава має захищати свій народ та його потреби,приватн е підприємство,як им є АЗОТ,має думати про робітників,от і подивимось,потр атиться Фірташ на імпортованний газ щоб зберегти робочі мсця,чи своя кишеня дорожча..Посидить ,лобістів почекає,виграют ь лобісти,народ буде різницю в ціні,замість Фірташа платити,це і комуналка,і товари,газ закладається в собівартість всього..Хто за Фірташа платити хоче,голосуйте за Жуковську,вона для того і іде!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 Антимонополія 02.10.2014 10:46
Цитую жорж:
Цитую черкащанин:
НАРЕШТІ!!! ПРОМИСЛОВЦІ МАЮТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ТІЛЬКИ ЕКСПОРТОВАНИЙ ГАЗ І КУПЛЯТИ ЙОГО САМОСТІЙНО

ти ..., читати навчись, а потім капсом пиши. у схвоищах і без того фірташевський газ. він його просто продасть на захід. адже це він його закачав туди ще півр-року тому. свої гроші отримає, а вас, люмпен - на ф...г пошле.

"Варто відзначити, що в українських підземних сховищах газу вже знаходиться кілька мільярдів кубометрів газу, які були закачані туди холдингом «Ostchem» (управляє хімічними активами Фірташа) в попередні роки.А ВИ ВПЕВНЕНІ ЩО КАЧАЮЧИ ВІН ЯНИКУ ЗА ЦЕ ПЛАТИВ,ХОЧ ЯНИКУ МОЖЕ І ПЛАТИВ,А УКРАЇНІ НАВРЯД..ЛЮМПЕНИ ЗА КУСЕНЬ ХЛІБА ,Д...МИ ФІРТАША ПРИКРИВАЮТЬ,УКР АЇНЦІ ВИМАГАЮТЬ ВЛАСНІ ЕНЕРГОРЕСУРСИ ВИКОРИСТОВУВАТИ НА ВЛАСНІ ПОТРЕБИ,ХІБА ТО НЕСПРАВЕДЛИВО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 незнайка 02.10.2014 10:37
Сомневаюсь что ЖУ... надела бы на шею горожан долговую петлю за строительство мискантусной котельни Пусть для начала Городским Головою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Антимонополія 02.10.2014 10:35
Цитую виборець:
Цитую черкащанин:
Цитую Правда:
А закрытие "Азота" это тяжелый удар по городу. Вот только почему юлю,подписавшую эти только ей понятные контракты, никто в мусорный бак не бросает.

а давайте всі "р..ком" станемо за дешевий газ для Фірташа і щоб АЗОТ не закрився! Да..нбас вже став і отримав руськамир,от їм добре.Рашисти бомблять вату не гірше ніж патріотів,і Фірташевський тамошній АЗОТ в тому ж числі.Не може Фірташ конкурентно працювати,збанк ротує і продасть тому хто може,досить тої рабської полеміки.Люди життя втрачають ,а ви за роботу вс...тесь..

Тобі одне говорять, а ти про інше. По суті все правильно, чому вся Україна стоїть р..ком із-за газу, а Юля здорова-здоровісенька нас жизні учи.

треба позу міняти,не стояти в позі "зю",а злазити з газової голки,чи вам подобається стояти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 сьома 02.10.2014 10:33
Тасі. Ну не лукав: "я не фанатка Юлі.....". Факт той, що саме Юля підписала кабальний контракт, розірвавши вигідний діючий, а потім у Савіка на передачі вона, Соболєв та інші розказували нам який прорив здійснений у постачанні газу. Може комусь і подобається коли йому плюють в очі і кажуть - це Божа роса, мені - НІ.