реклама

реклама

Двом особам, які вчиняли хуліганські дії на сесії Черкаської обласної ради стосовно депутатів Олександра Харламова, Володимира Вовченка та Галини Кучер, повідомлено про підозру. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар.


– 25 вересня близько 11-ї години невстановлені особи, грубо порушуючи громадський порядок з мотивами очевидної неповаги до суспільства, достовірно знаючи, що в адміністративній будівлі Черкаської обласної ради відбувається засідання обласної сесії, умисно вчинили хуліганські дії, що виразились у насильстві над депутатами Черкаської обласної ради. Є троє потерпілих – Харламов, Вовченко і Кучер. За цим фактом у цей же день відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство). Тривають слідчі дії. Наразі повідомлено про підозру двом особам, які є на відео і які безпосередньо, на мою думку, вчиняли хуліганські дії.

Крім того, Владислав Пустовар зачитав офіційну позицію міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо подій на сесії обласної ради:

«Не дивлячись на те, яку політичну силу представляють хулігани і незалежно від того, якими гаслами вони намагаються виправдати свої дії, включаючи мотивацію очищення влади та люстрації, ми будемо адекватно реагувати на такі дії, як на правопорушення. Давайте починати впроваджувати європейські стандарти, в тому числі, і в політичній боротьбі в гарячу передвиборну пору», – процитував слова міністра Владислав Пустовар. – «Є певна реакція правоохоронців. Перші підозри оголошені. Далі будемо кваліфікувати дії інших осіб, які брали участь. Доказів досить. Є відеодокази. Там іде прозоре розслідування».

реклама

Коментарі  

 
+3 #13 013 03.10.2014 13:03
Воно очолювало партію регіонів в Умані, а тепер перефарбувалося і баки на голову вдіває, треба йому першому одіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Майдан 3 03.10.2014 12:23
Акція була зухвала та бездарна. Надавали стусанів сіреньким та не самим злопакосним ховрашкам. Вхопили перших зустрічних. Це по перше. По друге - це недолуге дійство дуже віддавало ПІАРним амбре, таким наприклад, як таке собі акуратне побиття шикарного Лексуса одного депутата, що позиціонує себе як революціонера-майданівця - Толіка Бондаренко. В зв"язку з цим, переслідування даних діячів з урнами сприймаю як справедливе та необхідне. Слід відокремлювати справжніх люстраторів від піарників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Василь Миколенко 03.10.2014 08:49
Цитую Черкаси:
а тих судів і прокурорів що майданівців в Черкасах засуджували під копірку вже посадили,їх виявляти не треба,вони відомі,прізвища в справах є..Смітники куди тягнути,до суду чи до прокуратури????


І до суду і до прокуратури одночасно !
А ще й до СБУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 стас узбек 02.10.2014 21:27
Цитую Василь Миколенко:
Події на сесії викликані та спровоковані ЗЛОЧИННОЮ бездіяльністю міліції, судової системи СБУ а прокуратури, які приховували і приховують всі злочини чиновників та інших злочинців!!!
Тому в першу чергу потрібно судити чиновників цих правоохоронних органів, які захищали і ПРОДОВЖУЮТЬ захищати корупціонерів та інших злочинців !!!
А народ має всі права на пряме управління державою, що передбачено Конституцією та ЗУ " Про місцеве самоврядування в Україні", аж до затримання в силовий спосіб, звільнення з роботи, заборону займати посади і т.п. !!!

Щось я не знайшов в Конституції статей про мордування громадян.А от про те,що винність особи встановлює суд-є.А інакше пі цим гаслом всяке б///ло стане суддею...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 стас узбек 02.10.2014 21:24
Цитую Правий сектор:
Всіх посадим! Прийшов наш час :-x :P :D :lol: :D
Всіх посадимо-це програма діяльності цієї ,начебто політичної,сили .Але ж це лозунг зеків та бандитів-їх мрія!От і в списках-навіть з першого номеру-люди з кримінальним минулим.Люди або в стані ейфорії майдану-хоча й бачать,що домоглись найгіршлго варіанту розвитку подій-,абож наша національна риса-впертість-не дає сил сказати-помилились.Отже,замість Януковича прийшли Ярошенята,а оскільки ці вже не відчувають опору від суспільства-лозунг"Всіх посадимо"-їхній природній стан. посадять-тільки скажіть десь їм "ні!!А може,вже треба навести порядок та посадити.Всіх.Всіх.хто не хоче жити по закону та ганьбить свою державу.Вже в Європі,куди вони так рвались,жахають ся від цих баків,нациської символіки,безка рності-та й попередили,що повторення такого відкине Україну від Європи.То де ж логіка боротьби-боротьби за Європейську Україну?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Черкаси 02.10.2014 18:15
а тих судів і прокурорів що майданівців в Черкасах засуджували під копірку вже посадили,їх виявляти не треба,вони відомі,прізвища в справах є..Смітники куди тягнути,до суду чи до прокуратури????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Сусик 02.10.2014 15:10
Все как обещали, в год по одному бандыту будут сажать (может быть), так лет 200 все бандыты будут наказаны, если доживут до суда
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Василь Миколенко 02.10.2014 14:42
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Прокуратура 02.10.2014 14:29
Цитую Правий сектор:
Всіх посадим! Прийшов наш час :-x :P :D :lol: :D

ВСІХ ПОСАДИМО невстановлених осіб!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #4 Правий сектор 02.10.2014 13:50
Всіх посадим! Прийшов наш час :-x :P :D :lol: :D