реклама

реклама


Вищий адміністративний суд України скасував постанову Київського адміністративного апеляційного суду, який свого часу зобов’язав ЦВК зареєструвати Миколу Булатецького кандидатом в депутати Верховної Ради по мажоритарному виборчому округу №194.


Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав сам Микола Булатецький.

«Вердикт остаточний. Думаю, як для мене, так і для всього українського народу. Судді, які виносили попередню постанову, переконливо попередили: "Борітеся... але не поборете, навіть Бог не допоможе". Суддя А. Парінов, Ви були праві, – пише Булатецький. – На колінах прошу вибачення у всіх, хто загинув на Майдані, на Донбасі, по всій Україні... Політична бидлоеліта повертає країну до свого черева. Впевнений, з Яценюком-Турчиновим, Порошенком-Ложкіним, Тимошенко-Бондаренком і тими, хто танцює під їхню дудку, ми не змінимо країну. Прикро, що серед горе-танцюристів багато моїх добрих знайомих. Шкода Юрія Луценка, Аркадія Корнацького, Тетяну Чорновол, Мустафу Найєма... Переконаний, що Петро Олексійович завершить не краще Януковича. Як кажуть бійці з передової, "на Ваших руках вже більше крові, ніж на руках попереднього диктатора"», – підсумовує Микола Булатецький.


реклама

Коментарі  

 
0 #24 Сусик 07.10.2014 08:59
Да, таки підбили орла :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 Секретар комісії 06.10.2014 13:40
Булатецького не зареєстрували, бо не зумів правильно оформити документи - сл...уміє прогресує, а підказати нема кому :P :roll: :lol: :D .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 Василь 06.10.2014 12:46
Цитую Тася:
Порошенко нас нагло кинув.


Так він вас кинув. Може хто не знає і продовжує перебувати в бронепоїзді "стабільність" - тато Вальцмана сидів в радянські часи за корупцію !!! А це вже щось та й значить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Василь 06.10.2014 12:31
Цитую Анна:
Ганьба! Просто сором! Чому відмовили?


Тому що образив "мамку". Євреї образ не прощають, на відміну від гоїв
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #20 Анна 06.10.2014 12:08
Ганьба! Просто сором! Чому відмовили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Фотограф 06.10.2014 11:17
Прискорбно, электорат черкащины остался без "горячих обедов" от Мыколы Ивановича. Недолго музыка играла... бери шинель иди домой....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Loki 06.10.2014 10:19
Скорее всего не нашёл он себя и этот кризис средины жизни, стал для него "днём сурка". Возможно, из него мог получится неплохой бауэр, заложивший в теперешнее время династию земледельцев и это и есть его собственная судьба? Но кто хочет прислушиватся к её шёпоту и следовать порой казалось безрасудным указкам. Все хотят изменить её, побороть, переломать,...,но не понять, договорится и следовать ей. То что, что либо изменить одномоментно невозможно - аксиома. И государство тоже. Даже для того чтобы развернуть движущуюся машину, сначала нужно её затормозить, повернуть и потом снова набрать скорость уже в другом направлении. Инерцию никто не отменял. Изменение в несколько месяцев, движения страны на 180°, с восточного на западное, нереальная задача. А даже не тормозят, так подтянули чуть для вида ручник и давят дальше на педаль газа. Инерция народа - ещё одна проблема. Верхи могут, а низы хотят жить по старому. Как говорят данецкие пенсионеры-без разницы кто у власти, пенсию бы давали.((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Черкаси 06.10.2014 10:06
Цитую Дід Трохим:
От скажіть чесно - хто б з тих, хто тут є, сьогодні хотів би бути Президентом України? Та з самого початку було ясно, шо Порох відповість за всіх тупоголових попередників на цьому посту! Шо на його руках по любому "буде більше крові, ніж на руках попереднього диктатора", бо інакше зараз не може бути. Профанатор і популіст ти, Микола Іванович. Вічно обіжений усіма владами: раз не стану депутатом - значить влада казляча. Обридло.

Вся наша "бойова" опозиція яскраво показала себе при штурмі ОДА,всі поховались,жодн ого не було!Телефони вимкнуті,сраки прикриті.Тепер "борці "повилазили.Микола,"обійми москаля","видай помічницю за "БЕРКУТА"",ЗАБАРИКАДУЙСЯ В СМІТНИКУ.Час дутих героїв минув,є справжні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #16 Черкаси 06.10.2014 10:01
Цитую Тася:
Порошенко нас нагло кинув.Шкодую за свій голос в травні.Маніпуляція соцопитуваннями зашкалює.При жодному розкладі не буду голосувати за БПП,голосуватим у за ГРОМАДЯНСЬКУ ПОЗИЦІЮ,рідні і друзі голосують за САМОПОМІЧ.194-й,голосуватиму за Петренко,хоч і від БПП,думаю АТОшніки в Раді перефарматуютьс я.

+1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Дід Трохим 06.10.2014 09:35
От скажіть чесно - хто б з тих, хто тут є, сьогодні хотів би бути Президентом України? Та з самого початку було ясно, шо Порох відповість за всіх тупоголових попередників на цьому посту! Шо на його руках по любому "буде більше крові, ніж на руках попереднього диктатора", бо інакше зараз не може бути. Профанатор і популіст ти, Микола Іванович. Вічно обіжений усіма владами: раз не стану депутатом - значить влада казляча. Обридло.