9-10 жовтня з робочим візитом у Черкаській області перебуватиме Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич.

У перший день свого перебування, 9 жовтня, урядовець планує відвідати Канівщину, де огляне культурні родзинки цього міста:

– Успенський собор,

– приміщення міського будинку культури,

– Нижній парк,

– експозицію музею Т. Г. Шевченка Шевченківського національного заповідника.

10 жовтня:

– проведе зустріч зі студентами та викладацьким складом Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького,

– проведе семінар-нараду з актуальних питань державної політики в сфері освіти та культури.

Про це інформує сайт ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 ЧНУ 10.10.2014 16:57
Представник Свободи домовився з Черевком про співпрацю. При чому тут університет. Знову зганяють викладачів на зустріч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Loki 09.10.2014 14:51
В плане визитов отсутсвует гай, в котором его предки переклыкалысь под монотонный скрип ясеня. Может он таки та й хочет спросить у ясеня, где его любимая?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 007 09.10.2014 14:30
Цитую Громада:
Цитую світоч:
Прочерк, у вас змова проти Президента??! Коменти під публікацією про призначення Смєшка - тому підтвердженгня. переконуюсь у цьому, бо водначассі прикриваєте задничку Юллі і Бондаренку. Чого закрили коменти про їхні візити?

++++1000000000000000 0000000000000%%
Бо Юлю спитають, чим її так околдував Путін, що вона підписала таку газову угоду, що залишилда армію України без зброї, а народ без штанів у холодних оселях

Тоді мовчали, а тепер згадали. Тоді Юля була для вас героїня, підписала договір. Ні Ющенко, ні люди не знали по якій ціні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 007 09.10.2014 14:23
Цитую незнайка:
В прошлом году Вилкул и не приезжал а детсадах также не топили

Незнайка, як не знаєш, то не пиши. В тому році опалювальний сезон розпочався 4 жовтня, а в цьому КОЛИ???????? Діти в школах мерзнуть, в садік діти з грєлками приходять. КОЛИ ТАКЕ БУЛО?????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Громада 09.10.2014 11:42
Цитую світоч:
Прочерк, у вас змова проти Президента??! Коменти під публікацією про призначення Смєшка - тому підтвердженгня. переконуюсь у цьому, бо водначассі прикриваєте задничку Юллі і Бондаренку. Чого закрили коменти про їхні візити?

++++1000000000000000 0000000000000%%
Бо Юлю спитають, чим її так околдував Путін, що вона підписала таку газову угоду, що залишилда армію України без зброї, а народ без штанів у холодних оселях
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 незнайка 09.10.2014 10:53
В прошлом году Вилкул и не приезжал а детсадах также не топили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 дувш 09.10.2014 10:19
вчасно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 світоч 09.10.2014 10:00
Прочерк, у вас змова проти Президента??! Коменти під публікацією про призначення Смєшка - тому підтвердженгня. переконуюсь у цьому, бо водначассі прикриваєте задничку Юллі і Бондаренку. Чого закрили коменти про їхні візити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 СЕЛЯНИН 09.10.2014 08:46
Про шо спивае Скрыпка-видомо Сыч про шо спивать буде-про КОРРУПЦИЮ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Наталія 09.10.2014 08:41
а до черевка нащо йому йти? розрадити душу старого?