реклама

реклама

Фото з архіву

Фото з архіву

11 вересня о 4.30 ранку на автостоянці в місті Черкаси був підпалений автомобіль судді апеляційного суду Черкаської області Сергія Бондаренка. Постраждалих внаслідок інциденту немає.

Таку інформацію «Прочерк» отримав у відповідь на інформаційний запит від начальника відділу інформаційно-документального забезпечення апеляційного суду Черкаської області Юлії Баранько. Інформація підтверджена самим суддею.

Нині справою займаються правоохоронні органи.

Нагадаємо, у вересні постраждало авто «батьківщинівця» Анатолія Бондаренка: його розстріляли і розтрощили. Звісно, тоді у заяві партії це назвали політичним переслідуванням.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #9 Черкасець 14.10.2014 18:34
Скажу непопулярну річ: як і скрізь, суддя судді розня. Хотя конкретно цей -- ***** в мантії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 правдоруб 13.10.2014 16:44
якщо влада не взмозі провести люстрацію, нехай готується до кастрації. А що стосується судей, то люстрацію взагалі жоден не повинен пройти!!! де живуть - на чому їздять. Мабуть зараз у нотаріусів черга з суддів які переписують добро на дальніх родичів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #7 Вася 13.10.2014 13:32
Цитую Адвокат:
Спілкувався колись з ним у судовому засіданні: здалося, що у людини взагалі проблеми з ....... Цікаво, а чи може громадяни клопотати про психічну експертизу судді?

Враження, що цей суддя вживає на.....ки, після чого уявляє себе кіборгом, на якого закони не діють. Суддя Бондаренко взагалі неадекватний в поведінці та рішеннях, тож може сам собі і підпалив автомобіль.
ПС: Донецькі та путінські бойовики під дією алкоголю та наркоти теж вважали себе кіборгами, коли атакували Донецький аеропорт...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 Адвокат 13.10.2014 12:57
Спілкувався колись з ним у судовому засіданні: здалося, що у людини взагалі проблеми з ....... Цікаво, а чи може громадяни клопотати про психічну експертизу судді?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Василь 13.10.2014 11:16
Хочете короткий анекдот - чесний суддя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 незнайка 13.10.2014 10:59
Судя по фото СВЕЖЕПОКРАШЕННЫ Й на отрымани премияльни тугрыкы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #3 ЛЮБИБОЖЕПРАВДУ 13.10.2014 10:37
Цікаво який же "запорожець" у судді був???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Вдячний клієнт 13.10.2014 10:31
Цитую Освітянин:
Різниця в тому, що один собі авто пошкодив для піару, а другому, мабуть, підпалили вдячні клієнти

У этого ****, полно "вдячних клієнтів"...
А подожгли то хоть серьезно? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 Освітянин 13.10.2014 10:28
Різниця в тому, що один собі авто пошкодив для піару, а другому, мабуть, підпалили вдячні клієнти