Партія "Блок Петра Порошенка" і Радикальна партія прийняли рішення погодити кандидатуру Віталія Чудновського від "Блоку Петра Порошенка" на мажоритарному окрузі №200 в Черкаській області, як єдиного демократичного кандидата на цьому окрузі, пише 24tv.ua


Як повідомляється на сайті "Блоку Порошенка", в середу Радикальна партія зняла на цьому окрузі свого кандидата Юрія Заворотного.

Також дане рішення було погоджено з партією "Народний Фронт".

У повідомленні наголошується, що таке рішення було прийнято заради перемоги над самовисуванцем Антоном Яценко, що також балотується по цьому округу, який раніше був членом Партії регіонів і очолював Черкаську облорганізацію цієї партії до червня поточного року.

Антон Яценко в даний час є народним депутатом України VII скликання, входить до складу депутатської групи "Економічний розвиток".

реклама

Коментарі  

 
0 #14 клим 17.10.2014 10:44
Тася, чи ТИ ТАЦЯ? Нє гони на Прєзидента.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Тася 16.10.2014 12:58
Цитую Патріот:
«Во время вручения наград военнослужащим, которые принимали участие в боевых действиях на востоке Украины, президент проинформировал , что он отозвал 8 современных вертолетов из зоны выполнения гуманитарной миссии ООН для их дальнейшей отправки в зону АТО», — сказал Циголко и подчеркнул, что на данный момент вертолеты уже доставлены в Украину.Вот только не затянулось ли это "перемирие", а вместе с ним и восстановление боевого потенциала? Ведь вертолеты можно было отозвать и два и даже три месяца назад...Гриценко про ці вертольоти з березня кричить.

ПО 5-МУ ЖЕНУТЬ НА ГРИЦЕНКО І ВІДБІЛЮЮТЬ РИГІВ! КОГО МИ ОБРАЛИ ПРЕЗИДЕНТОМ?РИГИ ПП ДРУЗІ?КОЛЕГИ?ОДНОДУМЦІ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 клим 16.10.2014 11:02
Чудновський - друг Льовочкіної. Єто ніхто не забув. Висновок мна поверхнє - Ляшко подыгривает РИгам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Дід Трохим 16.10.2014 10:40
Усугубляється відчуття того, шо нас усіх розводять в особо цинічной і ізвращонной формє. Якісь таємні домовленості ПП і ВП, цей льовочкін проект зі своїми двома з шести з особой любов’ю до дєтішек як доплюсовка, якісь невідомі кандидати бикуватой наружності... Чесно скажу, не нравиться мені всьо ето.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Міха 16.10.2014 10:07
Ляшко,то ригівський проект,досить глянути на головну ляшківку Черкас,рига-молода!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Умань 16.10.2014 09:00
Люди - не дураки! Знають скільки хорошого зробив Антон Яценко - це і вода в Умані, і відкриття медичного центру, і газифікація сіл. У вас кишка тонка до Антона.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Патріот 16.10.2014 08:59
«Во время вручения наград военнослужащим, которые принимали участие в боевых действиях на востоке Украины, президент проинформировал , что он отозвал 8 современных вертолетов из зоны выполнения гуманитарной миссии ООН для их дальнейшей отправки в зону АТО», — сказал Циголко и подчеркнул, что на данный момент вертолеты уже доставлены в Украину.Вот только не затянулось ли это "перемирие", а вместе с ним и восстановление боевого потенциала? Ведь вертолеты можно было отозвать и два и даже три месяца назад...Гриценко про ці вертольоти з березня кричить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Drabov 16.10.2014 08:54
Зхрестили їжака з вужом... Угадайте, що з цього вийде???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Патріот 16.10.2014 08:53
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав прикарпатець Дмитро Будим, який знаходиться в зоні АТО.

«Ми повернемся ще назад. Хтось точно повернеться, і живий, і «запитає» за це «перемир'я», коли нас не обстрілюють, а просто розстрілюють. Де «харизма» нашого головного «Державного командування», коли вони сідають за стіл переговорів з галімими ДНР-терористами? Солдати такого не прощають», — відзначив боєць.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Тася 16.10.2014 08:37
"ЄДНАЙМОСЯ" Хто? З ким? Це ШИРКА???? Потім скажуть то ви так хотіли для цього обрали,я виконую волю людей????Як зараз,ніби ми хотіли капітуляції і миру любою ціною?????Увольте я не хотіла капітуляції,не хочу ШИРКИ,я голосую за Гриценко ,він на позорні угоди не піде,а по 194-му за Бондаренко,Укра їна має рішити питання з НАТО,самі ми не справимось,а Пєтя навіть референдуму боїться,правди знати що люди хочуть.Реально 60-70% хочуть,Пєтя про 32% шепче.