реклама

реклама

Міліція не забезпечувала охорону громадського порядку на заході, що відбувся в Палаці молоді в Південно-західному районі Черкас 18 жовтня, бо ніхто в МВс не подавав заявку на проведення масового заходу. Про це учора на прес-конференції повідомив начальник УМВС України в Черкаській області полковник міліції Владислав Пустовар.

Нагадаємо, що того дня на концерті спробував виступити кандидат в нардепи Володимир Зубик, проте до зали увірвалися молодики, які намагалися пробитися крізь охорону нардепа до нього самого. Зчинилася штовханина і постраждали деякі присутні в залі люди.

– Ніхто про захід не повідомляв. А коли проводиться масовий захід, то пишеться орієнтовна кількість осіб. І ми визначаємо кількість міліціонерів для охорони громадського порядку з розрахунку на кількість осіб, які можуть бути задіяні в заході. Все банально просто. Якби нам надійшла заявка на проведення заходу і аналізуючи її, ми побачили, що можуть бути якісь ризики, то була б достатня кількість міліції, щоб припинити ці заходи, – сказав Владислав Пустовар.

Як зауважили правоохоронці, нині ведеться робота по встановленню осіб, що брали участь у штовханині.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 ЗАРА 25.10.2014 14:52
Цитую адекватний:
А чого міліцію паклюжимо. На майдані псевдопатроти а по суті зрадники України перевели всю без розбору міліцію в ранг гнобителів людей тепер шановні просіть допомоги в банд провосексовськи х самосбродів та автобандомайдан ів. Підтримщики майдану це ваші цінності - сотні , праві сектори і інший зброд, не виніть тепер тих що ви обпаклюжили та зхробили ворогами народу. І в АТО міліції нема чого робити хто війну розпалив гайда воювати, а саме Турчинов і його братія, Куля в лоб з ватагою , в Тягнибока сімейка велика, Парубій - головний бойовик країни нехай з діточками йде воювати а з іншої сторони нехай Яник з синочками в окопи йдуть та Чечетова з Царьовим в танки посадять, коли перетрощать одне одного тоді й будемо країну заново строїти. Ось де стержень всіх війн та бандитизму в країні.

ВСЮ ЧЕРКАСЬКУ М..НТУРУ НА ЛЮСТРАЦІЮ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 ЗАРА 25.10.2014 14:50
Цитую стабилизец:
Ну закушался чел, вполне ожидаемо. Как минимум одну родственницу в начальнеги уже "пристроил" , а писать ему заявы, что, дескать, завтра я планирую неожиданно получить по голове потому как собираюсь в ДВОРЕЦ МОЛОДЕЖИ - это уж реальный бред, т.к. функцию предупреждения правонарушений у милиции еще никто не отбирал и какая свара где ожидается обязан знать каждый участковый.

Участковые могут только бегать за какую-то мзду а просто так они бегать не станут.Испытала на себе хотя конечно ничего и не платила но пан Пустовар все крышует.я теперь в это могу поверить точно.Всех ментов с УВД и РОВД на ЛЮСТРАЦИЮ!!!НЕМ ЕДЛЕННО!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 ЗАРА 25.10.2014 14:46
Цитую Черкаси 194:
Краще хай Пустовар прозвітує,чому нема реакції на підкуп виборців організатором концерту,є папери,є фільмування,осо би і замовник встановленні,де покарання???!!!Кришуємо самолюстрованно аттестовані?

ПУСТОВАРА НА ЛЮСТРАЦІЮ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 адекватний 24.10.2014 19:24
А чого міліцію паклюжимо. На майдані псевдопатроти а по суті зрадники України перевели всю без розбору міліцію в ранг гнобителів людей тепер шановні просіть допомоги в банд провосексовськи х самосбродів та автобандомайдан ів. Підтримщики майдану це ваші цінності - сотні , праві сектори і інший зброд, не виніть тепер тих що ви обпаклюжили та зхробили ворогами народу. І в АТО міліції нема чого робити хто війну розпалив гайда воювати, а саме Турчинов і його братія, Куля в лоб з ватагою , в Тягнибока сімейка велика, Парубій - головний бойовик країни нехай з діточками йде воювати а з іншої сторони нехай Яник з синочками в окопи йдуть та Чечетова з Царьовим в танки посадять, коли перетрощать одне одного тоді й будемо країну заново строїти. Ось де стержень всіх війн та бандитизму в країні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Цензор 24.10.2014 14:45
Знов нехай розкаже про незамінність фахового керівника Іващенка, який прямо відповідає за цей напрямок. Як цого разу проявив професіоналізм? Чи він лише по доларовим хасидам спец?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 стабилизец 24.10.2014 13:09
Ну закушался чел, вполне ожидаемо. Как минимум одну родственницу в начальнеги уже "пристроил" , а писать ему заявы, что, дескать, завтра я планирую неожиданно получить по голове потому как собираюсь в ДВОРЕЦ МОЛОДЕЖИ - это уж реальный бред, т.к. функцию предупреждения правонарушений у милиции еще никто не отбирал и какая свара где ожидается обязан знать каждый участковый.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Обираємо 24.10.2014 12:13
Вакханалія підкупу цвіте і пахне,Пустовар та прокуратура декларує боротьбу,але де дії????Коли це припиниться,аби МВД припинило діяльність Зубика після того як піймали покупців голосу,аби його позбавили права балатуватись за порушення виборчого процесу,люди б не вчиняли ніяких протиправних,чи єдиноможливих дій спротиву.МВД своєю бездіяльністю є головним провокатором цих дій.Бездіяльність МВД і Пустовара має бути покарана.Те саме стосується і підкупів Нечепоренком,Жу ковською,Яценко м !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Черкаси 194 24.10.2014 11:12
Краще хай Пустовар прозвітує,чому нема реакції на підкуп виборців організатором концерту,є папери,є фільмування,осо би і замовник встановленні,де покарання???!!!Кришуємо самолюстрованно аттестовані?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 choe 24.10.2014 11:04
то тепер винними будуть організатори які, запросивши журналістів, не подбали про охорону заходу?