реклама

реклама

В Україні в останні роки влада дедалі більше концентрувалася на центральному рівні, і стала «не просто централізованою, а навіть узурпованою». На цьому наголосив, виступаючи 23 жовтня в Черкасах на нараді з питань місцевого самоврядування заступник міністра регіонального розвитку В’ячеслав Негода.

– Спадок, який ми ще не перебороли, є важким, складним, але ми маємо його позбутися, – зазначив пан Негода. – Позбутися високої концентрації державної влади з ознаками узурпації. Повинні провести децентралізацію бюджетних фінансів. Також велика проблема, яку ми вже в принципі подолали, але вона була, – поділ територій на «своїх» і «чужих». Якщо проаналізувати статистику за минулі роки, можна побачити, як ділилися окремі субвенції, як розподілялися кошти Державного фонду регіонального розвитку, то помітно, які області були «своїми», а які – «чужими».

На переконання урядовця, «цього не може бути», адже держава повинна розвиватися комплексно, гармонійно, а уряд, яку б партію він не представляв, повинен дбати про всю територію України.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Михайло Кивенко 26.10.2014 00:34
Влада, яка воює із власним народом, ніколи не прагнутиме захистити свій народ. Так що ж для нас зробить парламент, який підтримує цю владу? Нічого хорошого. Ось цей парламент, який утворився після майдану, наочно нам продемонстрував , що можуть накоїти так звані депутати. Єдина нормальна партія в цьому парламенті - це КПУ. Так і то їх фракцію незаконно розпустили. Але я впевнений, що до нового парламенту вони пройдуть обов'язково.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 адекватний 25.10.2014 23:54
Цитую Василь:
ПРочерк, ПРипиніть називати області "регіонами". Це слово - прокляте. Ви цим Біса до себе звете. А він хоче сюди прийти і буде стояти під Золотоношою. Згадаєте мої слова!

Це ваш мозок х...рий псевдопатріотич ною пропогандою аля радянський союз, мов немає коащоі влади ніж влада народу в украіні в особі олігархів які по суті перемогли конкуруючий клан тких же олігархів. Тільки "хльобати" перемогу народу й приходиться на грані голоду та вимирання. А патріотизм збирати гроші з дітей в школах на ато ганебний та цинічний. Скільки міліонів своіх ваш ідол куля в лоб віддав на ато чи творець б...добатальйонів коломойський? Скільки мільйонів юля своіз віддала арміі чи іі мериканський приспішник? А навіщо коли з дітей можна здерти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Loki 25.10.2014 22:24
"И всё вокруг колхозное, ..."© ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Sancho 25.10.2014 20:35
По словам орошенко в Украине сейчас сплошная победа, достаток и роцветание при полном отсутствии экономических проблем, а это ложь! Правду рубят с плеча сейчас только коммунисты! Того их новая власть не любит. А между тем только коммунисты сейчас единственная политическая сила, выступающая за мир!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Я черкащанин 25.10.2014 19:59
Цитую Морячка:
Да это надо, чтобы наша власть следовала этому совету и не делила регионы. А ведь она, не желая вести диалог с востоком, и стала причиной конфликта, за который расплачиваются тысячи украинцев. Когда коммунисты выступили против войны, их не послушали. Да и теперь они, как единственная партия мира, требует прекращения боевых действий. А партии власти только распинаются о «героизме, победе над врагами» и под шумок сдают парламент олигархам.


А как надо было вести диалог? Были же и круглые столы, и призывы Яценюка. Господин Стрелков-Гиркин ответил, что они не для диалога сюда пришли, а местные сепаратисты сказали, что никакого диалога с "хунтой" быть не может... Если бы не взялись за оружие, уже пол-Украины восточные братья оттяпали бы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Василь 25.10.2014 17:43
Цитую СЕЛЯНИН:
На словах-Черкащина квитне и розвываеться на деле-население области скорочуеться и вымырае Тенденция такова что в перспективе пид викнамы кабинету Головы ОДА ПРЫСИДАТЬ нэ буде кому!


За рахунок данбасят навіть збільшиться. Особливо даний ефект спостерігається біля Тальнівського КХП
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Василь 25.10.2014 17:42
ПРочерк, ПРипиніть називати області "регіонами". Це слово - прокляте. Ви цим Біса до себе звете. А він хоче сюди прийти і буде стояти під Золотоношою. Згадаєте мої слова!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 СЕЛЯНИН 25.10.2014 13:58
На словах-Черкащина квитне и розвываеться на деле-население области скорочуеться и вымырае Тенденция такова что в перспективе пид викнамы кабинету Головы ОДА ПРЫСИДАТЬ нэ буде кому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Морячка 25.10.2014 12:41
Да это надо, чтобы наша власть следовала этому совету и не делила регионы. А ведь она, не желая вести диалог с востоком, и стала причиной конфликта, за который расплачиваются тысячи украинцев. Когда коммунисты выступили против войны, их не послушали. Да и теперь они, как единственная партия мира, требует прекращения боевых действий. А партии власти только распинаются о «героизме, победе над врагами» и под шумок сдают парламент олигархам.