реклама

реклама

Почесний президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська задоволена результатами виборів. Про це вона заявила у студії Медіамайдану, пише vikka.ua.

– Вас, може, це здивує, але враження від виборів – чудові. Я результатом задоволена, – сказала Жуковська.

На її переконання, кандидату від Блоку Петра Порошенка Олегові Петренку вдалося перемогти її на виборах, бо він ішов під популярним "політичним брендом".

– Під час цієї кампанії я зустріла багато чудових людей, які дійсно вболівають і за місто, і за країну в цілому. Мене підтримувала одна з найкращих команд – Громадська рада Черкас. Під час нашої кампанії ми не задіювали жодних політично-маркетингових методів. Я завжди "за" мажоритарну систему, бо вона дозволяє кандидату не втрачати зв’язку з людьми. Але я вважаю, що мажоритарну систему треба змінювати, бо зараз кандидату-мажоритарнику доводиться боротися із політичним брендом, – зазначила кандидадка в нардепи.

Також вона повідомила, що не збирається продовжувати контракт з "Азотом".

Черкаси вона пообіцяла провідувати у майбутньому, бо це, мовляв, чудове місто.

реклама

Коментарі  

 
-1 #12 Ось так 02.11.2014 08:21
Цитую Ревизор:
Жаль. Единственный политик в Черкассах кто реально что то сделал для города. Я имею ввиду площадь Дружбы Народов. Любому черкащанину приятно прогуляться сейчас по площади Дружбы народов. Все остальные только языком трудятся.

"ДРУЖБА" (невідомо яких народів,бо "брати" вже проявились не по тихому,а відкрито,на балансі "АЗОТ",ЄДИНЕ ГРАНДІОЗНЕ,ЩО ТАМ БУЛО ПРИ РЕКОНСТРУКЦІЇ,Ц Е ШУМІХА І МАЙЖЕ РІК ПЕРЕКРИТТЯ ПАРКАНОМ,паркан забрали,а там пшик,а не реконструкція.Не забувайте ,всі бабки зі здачи залів "АЗОТ" має,так що не треба ,про благочинність.370 міліонів,заборг ованних "АЗОТ" в бюджет поверніть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Поліна 01.11.2014 16:27
Приємна і рохумна людина, ВЖ - повертайтесь !!! Ваші справи потрібні черкащанам. І дякую за інгаляторний кабінет для діток.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Дід Трохим 01.11.2014 13:12
Е, Барісавна, ти вєщі забула! По опісі аж 15 штук, забирай, бо вони уже підванювать начинають. Да, к статі, навідуватись після цього не обізатєльно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 незнайка 01.11.2014 11:21
Тебе что-рядом с Одаричем фотографировать ся на фоне нового троллейбуса не нравилось?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Ревизор 01.11.2014 11:10
Жаль. Единственный политик в Черкассах кто реально что то сделал для города. Я имею ввиду площадь Дружбы Народов. Любому черкащанину приятно прогуляться сейчас по площади Дружбы народов. Все остальные только языком трудятся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Спрведливость 01.11.2014 01:37
Твоя песенка спета. Дела должны быть бескорыстны.Все равно спасибо за вливания в наш город. Все стало на свои места. Прощай!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Надя 31.10.2014 23:48
Сложно будет Черкассам без нее - она много делала для города, хоть власти боятся это признать. Даже троллейбусы уже Одарыч готов запустить, а до выборов кричал, что не быть азотовским троллейбусам на линии города. А сегодня сам на них пиарится. Короче, еще будем мы просить, чтоб Жуковская вернулась в город.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Україна 31.10.2014 19:25
От і добре,раді що тобі сподобалось,от і давай звітси з вітерком.Куліску відкинь,кого в смотрящі Фірташ підкине?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Черкаси 31.10.2014 18:11
Яка брехуха,техноло гій вона не застосовувала,т ільки траліками дражнила,другі вибори підряд,тріснуті будинки на бюджет міста по "Інтеру" вішала,кріпаків АЗОТівських лякала,ганяла,с троїла..Всі дерева та стовпи п..кою завішала,балкон и загадила,бабок під слідство інфарктних підставила,а так все добре,фанєра в прольоті,і знай,Фірташевсь кі люди,програвали ,програли і будуть в Черкасах програвати,будь кому і будь коли.Черкащани не раби.Гуляй звідси.І "Громадську Раду" ,лапки не по тексту,по суті,дуту прихопи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Тася 31.10.2014 18:02
Ага,у нас все пройшло чудово,а сама Жуковська вс.....сь,як завжди."Журналісти" з цеху кістоти,звірка проголосувавших ,обзвони працівників,баб улі прикормленні в дворах,нічого не допомогло,навіт ь "рогаті",памперс протік ,Жу,отчалюй..