реклама

реклама

На Черкащині в Монастирищенськім районі парафія Успіння Пресвятої Богородиці села Княжа Криниця із УПЦ Московського Патріархату перейшла під юрисдикцію Української Православної Церкви Київського Патріархату. Про це пише офіційний сайт Черкаської єпархії Київського патріархату.


До об’єднання та утвердження Помісної Української Православної Церкви православну громаду села Княжа Криниця на чолі із настоятелем протоієреєм Володимиром Яворським надихнула любов до Батьківщини, до свого народу і українських воїнів, які ціною власного життя захищаютьУкраїну від російських окупантів.


1 листопада у Димитріївську Поминальну суботу митрополит Іоан із архіпастирським візитом відвідав Свято-Успенську парафію с. Княжа Криниця та звершив Божественну літургію, після якої відбулася панахида за всіх від віку спочилих християн, а особливо за воїнів, які загинули за волю та соборність України. Його Високопреосвященству співслужив настоятель парафії митрофорний протоієрей Володимир Яворський та священики Монастирищенського і Христинівського благочинь.


По завершенні літургії митрополит Іоан звернувся до громади із повчальним словом, приділивши особливу увагу розвінчуванню неправдивої пропоганди Московської Патріархії проти Української Православної Церкви Київського Патріархату.

реклама

Коментарі  

 
+3 #23 Пошливы 07.01.2015 21:45
Масковская цнрковь это не церковь. Это политический институт Путина прикрытие убийц.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 Зося 03.11.2014 21:52
Скільки тролям зараз за комент платять?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Тася 03.11.2014 18:04
Цитую українець:
Невже не зрозуміло.Всі вторговані МП церквою кошти(свічки,ік они,послуги),вс е йде в Москву.Звідти повертається Градами,танками ,кадирівцями...Прихожани цих церков мало того що сповідаються агентам ФСБ,вони спонсорують агресію проти України,вбивств а наших громадян.Ніякими балачками про тривалість,пост уповість та канонічність переходу з МП в КП того не зховає.Кожна парафія має визначитись,чи вона спонсорує Україну,її духовність і віру,чи спонсорує окупанта-вб...вцю.Купляючи свічки в УПЦ МП ви оплачуєте кулю,яка летить в спину наших солдат.

Вони не тільки спонсурують вбивства на сході,вони ще мотивують прохід окупантів в глиб країни..Там рашисти російськомовних "захищають",завтра сюди прийдуть "своїх вірян" захищати,Ху*ло придумає що сказати.Відмовляючись від МП,ми забираємо привід нас "рятувати".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Тася 03.11.2014 17:59
Цитую Отак і живемо:
Отак і живемо-то за мову чубимося, то за церкву. І дивуємося, чого ми бідні...

Окупанти раши,перше шо роблять,то забирають насильно наші церкви,забороня ють нашу мову,палять на вогнищах,показо во палять,наші книжки,а вам все це неважливо..Подумайт чи гарна ви людина,як крім статків та цін,вас ніщо не турбує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Українка 03.11.2014 17:56
Цитую Отак і живемо:
Отак і живемо-то за мову чубимося, то за церкву. І дивуємося, чого ми бідні...

А що є важливіше ніж мова та віра???Без власної мови,без власної віри,ми ніщо та ніхто.Не все на гроші міняється та продається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Батрахоміомахія 03.11.2014 17:42
"Я черкащанин"]

Просто до відома: Монастирищина належить до Уманської, а не до Черкаської єпархії, там править не Софроній, а Пантелеімон.

Значить, пора і Софронію поспішити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Отак і живемо 03.11.2014 16:25
Отак і живемо-то за мову чубимося, то за церкву. І дивуємося, чого ми бідні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 українець 03.11.2014 15:14
Невже не зрозуміло.Всі вторговані МП церквою кошти(свічки,ік они,послуги),вс е йде в Москву.Звідти повертається Градами,танками ,кадирівцями...Прихожани цих церков мало того що сповідаються агентам ФСБ,вони спонсорують агресію проти України,вбивств а наших громадян.Ніякими балачками про тривалість,пост уповість та канонічність переходу з МП в КП того не зховає.Кожна парафія має визначитись,чи вона спонсорує Україну,її духовність і віру,чи спонсорує окупанта-вб...вцю.Купляючи свічки в УПЦ МП ви оплачуєте кулю,яка летить в спину наших солдат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Патріот 03.11.2014 14:03
Ще одним храмом Божим ,замість пропагандиської кантори,стало більше.Бог повертається на Черкащину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Черкаси 03.11.2014 13:29
Фото дня: Духовные скрепы.Свадьба ДНР - гротеск и сюрреализм! В Храм с оружием? Поистине, такое себе позволяют только животные и бравые ополченцы. Собственно, а в чем разница?http://zloy-odessit.livejournal.com/898960.html (а тепер Софроній розкажи про канонічність церкви до якої ти належиш)