реклама

реклама

У Соснівському районному суді Черкас 11 грудня відбулося чергове засідання у справі стосовно керівника Черкаської єпархії УПЦ МП митрополита Феодосія (Дениса Снєгірьова).

2023-12-11-11.13.32-1-672x418

Про це повідомляє “ВиЧЕрпно”.

Як ми писали раніше, керівника Черкаської єпархії підозрюють у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі та виправдовуванні збройної агресії росії проти України. Наразі він знаходиться під домашнім арештом.

Сьогодні мали допитати четвертого потерпілого, однак він не зʼявився на засідання, адже перебуває в зоні бойових дій.

“До нього телефонували, однак з ним відсутній звʼязок. Востаннє з потерпілим звʼязувалися близько двох місяців тому”, — розповів представник потерпілого.

Нагадаємо, суд вже допитав трьох військових капеланів, які виступили потерпілими.

Натомість прокурор Коломієць попросив суд продовжити допит інших свідків. Сторона запиту не погодилася, адже, за їхніми словами, не можна змінювати порядок розгляду справи.

Суд оголосив перерву до 20 грудня на 11 годину. Підозрюваному обиратимуть запобіжний захід.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #7 Школярик 12.12.2023 22:51
90% суддів мають сидіти поряд із цим попиком.
Саме такі реформи цікавлять як наших справжніх друзів так і інвесторів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 СОЛДАТ 12.12.2023 13:58
Цитую Буратіно:
Цитую СОЛДАТ:
Давно хотів спитати суддів, "судову охорону", прокурорів і адвокатів - добродії а Вас не напрягає що цей московський хряк приходить в зал суду в своїй уніформі?.Він же по суті насміхається над вами.По суті він уже ніхто.Простий мішок з лайном який ви ніяк не можете пристроїти на нари. ;-)

Це називається психологічний тиск...

Це називається бл&&&ство.Дєніска вже повинен півроку тюремну баланду сьорбати, а не сидіти в судах з розумним виглядом і хрестом на пузі. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Буратіно 12.12.2023 09:40
Цитую СОЛДАТ:
Давно хотів спитати суддів, "судову охорону", прокурорів і адвокатів - добродії а Вас не напрягає що цей московський хряк приходить в зал суду в своїй уніформі?.Він же по суті насміхається над вами.По суті він уже ніхто.Простий мішок з лайном який ви ніяк не можете пристроїти на нари. ;-)

Це називається психологічний тиск...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Ольга Іванівна 12.12.2023 08:00
Мабуть, його на побачення... з Кивою?.. Ні? Не можна? Ну вибачте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Пшонка 12.12.2023 06:59
І головне - дуже потрібна, без якої ну ніяк....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Пшонка 12.12.2023 06:57
Цитую СОЛДАТ:
Давно хотів спитати суддів, "судову охорону", прокурорів і адвокатів - добродії а Вас не напрягає що цей московський хряк приходить в зал суду в своїй уніформі?.Він же по суті насміхається над вами.По суті він уже ніхто.Простий мішок з лайном який ви ніяк не можете пристроїти на нари. ;-)


Особливо "судову охорону" спитай, СОЛДАТе, ну дуже компетентна структура..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 СОЛДАТ 11.12.2023 20:25
Давно хотів спитати суддів, "судову охорону", прокурорів і адвокатів - добродії а Вас не напрягає що цей московський хряк приходить в зал суду в своїй уніформі?.Він же по суті насміхається над вами.По суті він уже ніхто.Простий мішок з лайном який ви ніяк не можете пристроїти на нари. ;-)