реклама

реклама

Міському голові Черкас Сергію Одаричу, секретарю міськради Олександру Радуцькому та директору департаменту архітектури, містобудування та інспектування – депутату міськради Артуру Савіну трудовий колектив управління планування та архітектури направив лист. «Прочерк» отримав у розпорядження копію цього листа.

Фото з архіву "Прочерку"

Фото з архіву "Прочерку"


У листі колектив управління висловлює своє обурення з приводу «фізичної розправи, що була здійснена над головним архітектором міста Віталієм Чернухою. Розглядаючи факт, нам не важливо, чому це відбулося… але ми розуміємо, що безпека кожного працівника органу місцевого самоврядування під загрозою. Людині, яку знають та поважають у місті посеред робочого дня розбиває голову депутат Черкаської міської ради».

Колектив управління логічно зауважує, що тепер може відбутися зі звичайними працівниками виконкому?

«Хто стане на захист, якщо на захист Віталія Володимировича відмовляються стати безпосередні свідки події?» – йдеться у зверненні.

Побоюючись за свою безпеку, колектив управління вимагає від керівництва міста та колективу депутатів засудити вчинок депутата та вимагають від нього скласти повноваженні. Детальніше читайте звернення колективу нижче.

 

 

Нагадаємо, що конфлікт між архітектором Віталієм Чернухою та депутатом міськради Миколою Мирзою відбувся учора. Мирза вдарив Чернуху головою внаслідок чого останній отримав розсічення і навіть потрапив до лікарні.

Чернуха факт побиття його депутатом підтвердив, а Мирза відмовився від коментарів. Як власне і секретар міськради Олександр Радуцький, який, за чутками, був свідком події…

реклама

Коментарі  

 
0 #83 Муська 15.12.2014 10:59
Цитую Сансан:
Знаю Миколу давно. З честю пройшов 90 роки,не заплямивши себе крадіжками,реке том. Дякуючи Миколі,Дахнівка стала перетворюватись в місто. Люди забули відсутність освітлення,дорі г,недобудовану школу.Ні мери,ні архітектори не переймалися і не переймаються проблемами водопостачання чи каналізацій мікрорайону.Люди пишуть без жодних доказів все погане про інших,на що здатні самі.Головне,час знаходять писати.обливати брудом всих,хто щось здатен робити.Зазвичай ,так ведуть себе невдахи.Вам не соромно?

Так лызанулиии.. :-* Может скажите ПОЧЕМУ !!! в Эпицентре, Любаве, Макдональдсе (что напротив) есть бусплатные туалеты для людей, а в Доме торговли НЕТУ? Там токо за деньги! Почему перед самым фешенебельным и дорогим этим же Домом торговли не тротуарная плитка, а ямы и лужи в разрушенном асфальте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #82 Яна 12.11.2014 17:07
Цитую Сансан:
Знаю Миколу давно. З честю пройшов 90 роки,не заплямивши себе крадіжками,реке том. Дякуючи Миколі,Дахнівка стала перетворюватись в місто. Люди забули відсутність освітлення,дорі г,недобудовану школу.Ні мери,ні архітектори не переймалися і не переймаються проблемами водопостачання чи каналізацій мікрорайону.Люди пишуть без жодних доказів все погане про інших,на що здатні самі.Головне,час знаходять писати.обливати брудом всих,хто щось здатен робити.Зазвичай ,так ведуть себе невдахи.Вам не соромно?

Поддерживаю. Особенно-про тех,кто тут пишет...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #81 Яна 12.11.2014 16:56
Цитую адекватному:
По поводу "дахновского смотрящего".
Жаль, что не многие знают/помнят о т.н. черкасских бандитах. Их уж нет в живых. Тем, кому приписывают их подвиги, лстит. М..за - жадный и ворующий водитель-экспедитор ОПС, разграбивший совковый ДТ, не более. Как и остальные участники истории - мелочь. А пе..рят воров в законе. Мерзкий черкасский "бомонд" :-x

Открой личико,умник? Слабо? А совковый ДТ разграбили,когд а Мирза в школу ходил еще. Учи историю города.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #80 Сансан 12.11.2014 16:49
Знаю Миколу давно. З честю пройшов 90 роки,не заплямивши себе крадіжками,реке том. Дякуючи Миколі,Дахнівка стала перетворюватись в місто. Люди забули відсутність освітлення,дорі г,недобудовану школу.Ні мери,ні архітектори не переймалися і не переймаються проблемами водопостачання чи каналізацій мікрорайону.Люди пишуть без жодних доказів все погане про інших,на що здатні самі.Головне,час знаходять писати.обливати брудом всих,хто щось здатен робити.Зазвичай ,так ведуть себе невдахи.Вам не соромно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #79 Майдан 3 10.11.2014 15:01
Цитую Ольга:
Вау!Тау нас народ і досі виявляється в кам'яному віці живе. Хліба і видовищ))))І нікому не цікава сама проблема, головне - ВИДОВИЩЕ. Архітектор у нас супер- то нічого що половина мешканців міста ним обурені , зате прозвучало резонансне прізвище і всі бігом як шакали на падаль збіглися. А цілий відділ боїться за свою безпеку))) Та кому ви потрібні??? Театр влаштували і значимістю власною пишаються. А простій людині куди не зайди - кругом усі НАЧАЛЬНЧИКИ блін сидять , не поткнися бо вони важні сильно.

+100. Кращий комент.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #78 Ольга 10.11.2014 12:48
Вау!Тау нас народ і досі виявляється в кам'яному віці живе. Хліба і видовищ))))І нікому не цікава сама проблема, головне - ВИДОВИЩЕ. Архітектор у нас супер- то нічого що половина мешканців міста ним обурені , зате прозвучало резонансне прізвище і всі бігом як шакали на падаль збіглися. А цілий відділ боїться за свою безпеку))) Та кому ви потрібні??? Театр влаштували і значимістю власною пишаються. А простій людині куди не зайди - кругом усі НАЧАЛЬНЧИКИ блін сидять , не поткнися бо вони важні сильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #77 адекватному 10.11.2014 11:26
По поводу "дахновского смотрящего".
Жаль, что не многие знают/помнят о т.н. черкасских бандитах. Их уж нет в живых. Тем, кому приписывают их подвиги, лстит. М..за - жадный и ворующий водитель-экспедитор ОПС, разграбивший совковый ДТ, не более. Как и остальные участники истории - мелочь. А пе..рят воров в законе. Мерзкий черкасский "бомонд" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #76 СБУ 10.11.2014 10:13
Цитую Братва:
Хто буде чіпати нашого дахнівського смотрящого загонемо за дахнівський ліс.


Він не тільки дахнівський, він вже смотрящий за всім містом. Торпеді треба задуматися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #75 Костя 10.11.2014 09:31
Цитую Натхнення:
- Миколо, а навіщо вам голова?
- Я в неї їм та єю бодаюсь.

Ще я нею мичу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #74 федор принципиальный 10.11.2014 09:29
Ще раз повторюю. До влади рвуться б...дити з 90-х. Губернатор їх кришує, бо допомагали йому піднятись. Мирза, Радуцький їхні представники. от Мирза і не втримався знаючи ,що йому нічого не буде. Це тільки початок. Далі буде.