Депутат Черкаської міськради Микола Мирза розбив голову головному архітектору міста Віталію Чернусі. Про подробиці інциденту пише видання «Вечірні Черкаси».


Мирза головою вдарив Чернуху, розсікши йому шкіру на обличчі. Дії ніби з кримінального блокбастеру розгортались сьогодні у стінах Черкаського міськвиконкому в присутності секретаря Олександра Радуцького, відомого в Черкасах бізнесмена Андрія Бородая та голови депутатської комісії з земельних питань Богдана Колядка, зазначає журналіст видання Тетяна Мартинова.

- Усе сталося так швидко, що ніхто з присутніх нічого не встиг сказати. Єдине, що я пам’ятаю, як сказав йому: «Що ти чудиш? Ту же відеокамери». А потім у мене потекла кров, - пригадує Віталій Чернуха.

У травмпункті чиновнику наклали близько 10 швів, розрив шкіри на обличчі становив понад 3 сантиметри. Посадовець уже повернувся на своє робоче місце. Однак пояснювати причини такої дивної поведінки народного обранця Чернуха не береться. Каже, що перебуває у шоковому стані. Адже Миколу Мирзу він завжди вважав своїм другом. Неодноразово вони були один у одного в гостях. Не надав свідчень він і міліції, куди із травмпункту звернулися медики.

Нагадаємо, що «Прочерк» уже звертався за коментарем до Миколи Мирзи, однак той відмовився що-небудь коментувати. Не надто щедрими на коментарі був і Олександр Радуцький, мовляВ, деталей не бачив…

Як пише «Вечірка», очевидно, що причина конфлікту в господарських і земельних питаннях, оскільки дуже дивний склад присутніх при інциденті. А якщо згадати бригадне минуле і Радуцького, і Мирзи, то з цього конфлікту складається врження, що лихі 90-ті повернулися в стіни черкаської влади.

реклама

Коментарі  

 
+3 #47 федор принципиальный 07.11.2014 17:06
федя, узбагойся... сейчас подействуют препараты и мы воссоединимся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #46 федор принципиальный 07.11.2014 15:58
Цитую федор принципиальный:
Нужно признать, что отстранение Одарича от власти по указке Тулуба пагубно сказалось и будет сказываться в дальнейшем для громады города. Депутаты банально продались тогда регионалам и сейчас уже чувствуя свою безнаказанность претворяют "донецкие" ценности в городе. Признаю свои ошибки и прошу прощения у Одарича

ПРИЗНАЙТЕСЬ,КТО ПИШЕТ ЭТУ БЕЛИБЕРДУ ПОД МОИМ ИМЕНЕМ,Я ВСЕГДА БЫЛ И ОСТАЮСЬ ПРОТИВНИКОМ ЭТОГО СЛОВОБЛУДА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #45 Яна 07.11.2014 15:05
Остановка удобна тем,что рядом магазини. зачем переносить остановку так далеко? Просто прикрыть остановкой свой новый бизнес-ларьки с газетами.Три штуки.Засхламляются зеленые зоны и никому нет дела. Какая необходимость ,кроме бизнеса дядьченка,,пере носить остановку так далеко???ответ простой-она там и будет,где была. А киоски с пивом и столиками будут там,где сейчас их бетонируют
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #44 Хахa 07.11.2014 14:57
Цитую С...:
Цитую СМС:
Цитую Лісовий:
А причина конфлікту між депутатом та чиновником проста і банальна – зупинка громадського транспорту біля магазину «Лісовий». Там заплановано розміщення комплексу зупинка-кіоск. Депутат проти, оскільки вона буде закривати територію одного з його магазинів.

Якраз ця споруда далеко від магазину. Це новий пивний ларек на зеленій зоні. 3 ларька. Де завгодно ставлять пивні ларьки. А ви переймаетесь стосунками а не суттю.

Це не пивний ларьок, а зупинка громадського транспорту на якій будуть торгувати газетами та журналами. А саме головне що там можна бути присісти та дочектись транспорту, і дах є над головою. А якщо комусь не потрібна зупинка, то звісно що ті люди на громадському транспорті не їздять. Тому шановні поважайте простих людей.

три ларьки і всі з газетами? а чого ж не там де е зупинка відновлюють?якщо про людей переймаетесь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #43 С... 07.11.2014 14:08
Цитую СМС:
Цитую Лісовий:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #42 Хахa 07.11.2014 13:54
здаеться першим почав бешкетувати в стінах мерій Ліходькін,когос ь побив.Потім зачастили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #41 Хаха-так хаха 07.11.2014 13:50
Не треба відбілювати Мирзу. Тепер люди, які стоятимуть на зупинці, купуватимуть цигарки, чіпси, жуйки саме на зупинці, а не в магазині Лісовий у Мирзи. Тому це боротьба за клієнта, за гроші. І Мирза використав кулаки та депутатський мандат.[/ ООце наговорив.виходить чернуха мандатом отримав по.? А що магазин лісовий змінив власника? Похм...ляйтесь вчасно. А,якщо серьезно-не потрібні там ларьки.Підтримуйте й пропагандуйте здоровий спосіб життя,а не цигарки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #40 Соснівка 07.11.2014 13:11
Ситайте у мешканців Соснівки-чи потрібні нам саме там ларьки з чипсами,колой,п ивом? Ні не потрібні. Руки геть від Соснівки. Ліс знищили,тепер на тротуари вилізли. Чи вже Давиденко не бореться з мафами? Чи боряться тільки де фотографи та кореспонденти? Ви закриваете очі на те,що серед газону ставиться генделик для підлітків.Схаменіться,мам и. Хтось умисно переносе увагу на людей а не на факт появи генделика. Вже почали будувати. Ганьба владі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #39 Хаха 07.11.2014 13:11
Цитую Соснівка:
"Лісовий"]А причина конфлікту між депутатом та чиновником проста і банальна – зупинка громадського транспорту біля магазину «Лісовий». Там заплановано розміщення комплексу зупинка-кіоск. Депутат проти, оскільки вона буде закривати територію одного з його магазинів.Ситайте у мешканців Соснівки-чи потрібні нам саме та ларьки з чипсами,колой,п ивом? Ні не потрібн. Руки геть од Соснівки. Ліс знищили,теперна тротуари вилізли. Чи вже Давиденко не боеться з мафами? Чи боряться тільки де фотографи та кореспонденти?

Не треба відбілювати Мирзу. Тепер люди, які стоятимуть на зупинці, купуватимуть цигарки, чіпси, жуйки саме на зупинці, а не в магазині Лісовий у Мирзи. Тому це боротьба за клієнта, за гроші. І Мирза використав кулаки та депутатський мандат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #38 Соснівка 07.11.2014 12:28
"Лісовий"]А причина конфлікту між депутатом та чиновником проста і банальна – зупинка громадського транспорту біля магазину «Лісовий». Там заплановано розміщення комплексу зупинка-кіоск. Депутат проти, оскільки вона буде закривати територію одного з його магазинів.Ситайте у мешканців Соснівки-чи потрібні нам саме та ларьки з чипсами,колой,п ивом? Ні не потрібн. Руки геть од Соснівки. Ліс знищили,теперна тротуари вилізли. Чи вже Давиденко не боеться з мафами? Чи боряться тільки де фотографи та кореспонденти?