реклама

реклама

Черкащани активно обговорюють якийсь потужний звуковий удар, що було чутно у місті близько 17-ї години. При цьому ні в прес-службі МВС, ні в прес-службі черкаських рятувальників інформацією не володіють. Там кажуть, що інформацію від черкащан про якийсь вибух чули, проте де і що відбулося поки невідомо.

Самі ж черкащани у соцмережах вже активно обговорюють вибух. Дехто навіть повідомляє, що у нього посипалися вікна.

 

 

Дехто стверджує, що гул було чути в районі підприємства "Азот".

"Или ТЭЦ или Азот. Взрыв сильнее чем от рпг по ощущениям. Нахожусь на Химпоселке", - пише користувач черкаського форуму DragoMast.

"В районе парка Химиков звук был приглушенный, как раскат грома. Но нигде дыма не видно", - зазначає Leezz.

"Азот запевнив, що в них усе спокійно", - повідомив у "Фейсбуці" міський голова Черкас Сергій Одарич.


  

Скріншоти дописів черкащан у "Фейсбуці" та на Форумі

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #44 Антирашист 21.11.2014 10:47
У Москві і Петербурзі - сморід сірки, наче в пеклі. При цьому росіянам брешуть, що перевищення допустимих норм немає. Якоюсь кіптявою затягнутий весь Челябінськ, а у Свердловській області гігантський спалах серед ночі досі ніхто не пояснив, хоча була версія, що це чи то метеорит, чи то вибух одночасно великої кількості боєприпасів...
Весь світ загадка, так що не бійся "пилососа"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #43 адекватному 21.11.2014 07:53
В ночь с 20 на 21-е - гул в центре неимоверный. Не спал по личным обстоятельствам , слушал. Так раньше уличные машины-пылесосы работали. Что за черт, народ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #42 Ватник 20.11.2014 14:53
Цитую Реаліст:
Цитую Стекломой Ватников:
Шо таке? Паніка у Києві

Що, "Стєкломой", нова метода у проштовхуванні брехні твоєї **** "ДНР"?! Вже навіть ватніком не соромишся назваться, щоб тільки попробувать впарить, що Київ боїться твоїх недоб..тків? Та ні - якраз зараз наші на Донбасі дуже навіть успішно мочать твоїх "асвабадітєлєй"!

Де ти бачиш у текстi "ДНР"?Так це твоє утворення I завдяки таким як ти
воно утворилось.Так шо воюйте до "ПОБЕДИ"
Для тебе питання:а шо ...у Шевченко ще фукционує чи перенесли у Черкаси ....?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #41 Реаліст 20.11.2014 10:47
Цитую Стекломой Ватников:
Шо таке? Паніка у Києві

Що, "Стєкломой", нова метода у проштовхуванні брехні твоєї **** "ДНР"?! Вже навіть ватніком не соромишся назваться, щоб тільки попробувать впарить, що Київ боїться твоїх недоб..тків? Та ні - якраз зараз наші на Донбасі дуже навіть успішно мочать твоїх "асвабадітєлєй"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #40 Стекломой Ватников 20.11.2014 08:29
Шо таке? Паніка у Києві?Деякі держслужбовцI
репетуя "Руськi йдуть" вистрибують з вікон
хмарочосiв.У Борисполі стоять під парами лiтаки.
Щури біжать? Шо незрозумIло.Якщо вплуталися у
війну з Росією будьте ласкаві воювати до перемоги.
"Воювати будуть усi 45млн українців і якщо всі вони
загинуть то тi хто залишиться будуть жити у демократії"-Вікторія Нуланд.
Хай живе УКРАЇНА!!!!!!!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #39 McLaut 18.11.2014 10:42
Цитую Реаліст:
Цитую українець:
припиніть друкувати цю мр....ту,типо "адекватних" і " Пабло КорчагiнS ",задовбали вже тролям площадку давати,забанили і хай сидить без грошей.

Підтримую, друже, твою позицію, але "Прочерк" на це не піде, бо хоче побільше переглядів, а помішані на троллізмі "колоради" намагаються почастіше зазирати після себе в унітаз :-x

А що - кількість переглядів важливіша, аніж кількість постійних відвідувачів на сайті? У Черкасах, місті, яке органічно "не переварює" ватників, було б нерозумно підгодовувати троллів від "ДНР-ЛНР-ПТН". Бо залишиться тільки ця м...та, а адекватні читачі перескочать на інші інформаційні сайти - їх в Черкасах дуже багато і новини на більшості сайтів дублюються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #38 Реаліст 18.11.2014 10:19
Цитую українець:
припиніть друкувати цю мр....ту,типо "адекватних" і " Пабло КорчагiнS ",задовбали вже тролям площадку давати,забанили і хай сидить без грошей.

Підтримую, друже, твою позицію, але "Прочерк" на це не піде, бо хоче побільше переглядів, а помішані на троллізмі "колоради" намагаються почастіше зазирати після себе в унітаз :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #37 Chotar 18.11.2014 09:42
Цитую Pablo KorchaginS:
тепер вибери варіант відповіді на питання:
абревіатура "ПТН - ПНХ" означа наступне:

7. Свой вариант?.

Варіант усієї України: ПУТІН - ПІШОВ НА...! Якщо захочеш ще це почуть - звертайся, "Padlo KorchaginS" 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #36 Pablo KorchaginS 18.11.2014 08:00
Цитую українець:
,задовбали вже тролям площадку давати,забанили і хай сидить без грошей.
Дур...лик я й тебе куплю.Грошi,грошi-пацрiот задов...ий
А тепер вибери варіант відповіді на питання:
абревіатура "ПТН - ПНХ" означа наступне:
1. П - прости нас - хо...в.
2. П - помоги, нам холодно.
3. П - подай на хлеб.
4. П - почему нам х..о(плохо)?
5. П - пни наглого хо...а.
6. П - покарай нашу хунту (ну мы сами слабаки:))
7. Свой вариант?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #35 Ухо 14.11.2014 19:45
Цитую Леша:
Знайомі кажуть, що аміак (2-ві цестерни з аміаком) на азоті...

Если б аммиак - воняло бы и туман висел(