реклама

реклама

Один із небагатьох старовинних будинків, які чудом збереглися в Черкасах, незважаючи на всі лиха минулого століття, учора було зруйновано.


Як повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці» черкаський історик і підприємець Назар Лавріненко, власником знищеної пам’ятки по вул. Фрунзе, 73 є фірма «Надія».


Останні роки будинок, якому понад 100 років, і який мав властиву для Черкас того часу своєрідну архітектуру, стояв порожній.

Журналісти у своїх коментарях до допису Назара Лавріненка повідомили, що будинок мав двох приватних власників. На цьому місці вони планують побудувати готель.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #42 Укроп 20.11.2014 01:24
Цитую Ара:
Цитую Укроп:
Цитую Ара:
Мне плевать на ваше стенание.Что хочу,то и ворочу. Кто вы такие,выборы показали.Бабки решают всё!!!


Ара, завтра там будет много людей. Потом пойдем на митинг к обл и гор - главам. А далее отберем землю законным методом. Тебе дороже будет там строить будет, пока будут суды, бабки будут идти твои, а отелей в г. Черкассы валом на архитектуру города в полне достаточно. Не забывай Майдан был год назад. Теперь люди чужих не любят больше чем своих. И поверь деньги тут не причем.

Ну,ну,давайте,с трашные вы мои!

Ара - Натравим журналистов и опозорим Черкассы? 3 канала спросим, стоит ли защищать гражданам страны, культурные ценности. А далее ищи место где строить, в другом месте. Ибо закон это люди, не то ты время выбрал, что бы смеяться, ой не то.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #41 черкаси 19.11.2014 15:30
Цитую О...:
Будинок стояв ледь не падав вже 10 років і нікому і діла не було, таких там на Фрунзе ще біля десятка. А тут такий шум, що хтось шось будує. "А чому у мене не спитав?" -це питання задають в Черкасах ті хто нічого ніколи не будував. Соромно громада, соромно

у нас же завжди так. інакше ніяк
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #40 Оксана М. 19.11.2014 14:59
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Будинок потрібно реставрувати.Якщо відмовляться,то забрати землю і те,що на ній залишилось і пинком під це саме.

Так як Андрійвську дачу? Забрали і пинком під з..д.... В цьому щось є! :)

Валентино,Ви проти того,щоб будинок по Фрунзе реставрували?Чи Ви за те,щоб історичні памятки міста безнаказанно руйнувались?Не схоже на те,що Ви жінка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #39 Дачний кооператив 19.11.2014 14:54
Цитую Знайомий Коваля:
Чудаки!Віталій дав команду забивати коменти Чуприни коли він проти Ткаченка писатиме.

Це який Коваль - з ОДА? Якби він "дав команду" мені - я б його послав туди, де й тебе з твоїм Чуприною бачив! Просто гидко вже від того, як адрєєвський сторож форум "засидів" - як муха віконце в старому туалеті :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #38 Валентина 19.11.2014 14:13
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Будинок потрібно реставрувати.Якщо відмовляться,то забрати землю і те,що на ній залишилось і пинком під це саме.

Так як Андрійвську дачу? Забрали і пинком під з..д.... В цьому щось є! :)

Це зовсім інші речі.А ви,пані нічого не розуміюча,продо вжуйте і далі виставляти себе в такому ж світлі.

Та добре я розумію, і вас, Олександре, добре знаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #37 Знайомий Коваля 19.11.2014 14:06
Цитую Знов ОЧУПРИНА?:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Валентина:
Так як Андрійвську дачу? Забрали і пинком під з..д.... В цьому щось є! :)

Це зовсім інші речі.А ви,пані нічого не розуміюча,продо вжуйте і далі виставляти себе в такому ж світлі.

А мені здається, що вона навпаки - Очуприну "виставила у неприглядному світлі". Про це й так усе місто знає, а жіночка просто нагадала. ;-)

Чудаки!Віталій дав команду забивати коменти Чуприни коли він проти Ткаченка писатиме.Вам на роботі робити нічого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #36 Знов ОЧУПРИНА? 19.11.2014 13:13
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Валентина:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #35 О.ЧУПРИНА 19.11.2014 12:23
Цитую Валентина:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #34 АТО 19.11.2014 12:04
Цитую О...:
Будинок стояв ледь не падав вже 10 років і нікому і діла не було, таких там на Фрунзе ще біля десятка. А тут такий шум, що хтось шось будує. "А чому у мене не спитав?" -це питання задають в Черкасах ті хто нічого ніколи не будував. Соромно громада, соромно

Не тобі, "О...", вказувать громаді, що їй соромно, а що - ні. Громада може мати власну думку на що завгодно. От тільки у цій темі не бачу, з чого здійняли галас. Знесли приватний будинок, який не має архітектурної цінності, за бажанням його власника? Ну, і що далі?! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #33 О... 19.11.2014 10:58
Будинок стояв ледь не падав вже 10 років і нікому і діла не було, таких там на Фрунзе ще біля десятка. А тут такий шум, що хтось шось будує. "А чому у мене не спитав?" -це питання задають в Черкасах ті хто нічого ніколи не будував. Соромно громада, соромно