Учора члени постійної комісії обласної ради з питань приватизації, власності, підприємництва, інвестицій та захисту прав споживачів обговорили низку питань, які заплановано внести до порядку денного чергової сесії обласної ради.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Валентина Коваленко, перший заступник голови обласної ради Наталія Кравцова, керівники й представники структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації, підприємств, комунальних підприємств, установ і закладів.

Депутати розглянули питання про передачу, списання та оренду майна комунальної власності й цілісного майнового комплексу, а також питання відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад та передачі об’єктів незавершеного будівництва.

Серед іншого, члени постійної комісії обговорили питання про внесення змін до Програми приватизації об’єктів обласної комунальної власності на 2014 рік та оренду майна КП «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради, що стосується вирішення проблеми утримання комплексу, розташованого за адресою вул. Мендєлєєва, 4 (так звана «дача Андреєва»).

Нагадаємо, у квітні цього року сесією обласної ради об’єкт було включено до Програми приватизації на 2014 рік, але за інформацією регіонального відділення Фонду державного майна України в області за цей період жодної заяви від потенційних покупців не надходило, а витрати на утримання цього комплексу повністю лягли на готель «Дніпро» й обласний бюджет. Тож з метою підвищення ефективності використання комунального майна та забезпечення надходження коштів до обласного бюджету, зняття фінансового навантаження з балансоутримувача запропоновано надати дозвіл на оренду цього майнового комплексу, зазначають у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської облради.

– Сьогодні ми шукаємо різні шляхи зняти цей «баласт» з нашого комунального підприємства. Раніше на сесії ми ухвалили рішення продати цей об’єкт, але, як бачимо, охочих не знайшлося, тож тепер маємо хоча б передати його в оренду, аби не множити борги, – наголосила Валентина Коваленко.


реклама

Коментарі  

 
+3 #23 Черкащанин 21.11.2014 14:40
Цитую гена:
лучше расскажите про те дела которые Вы творили в 2000--2003 годах а потом будете судить других.ЧЕСТНЫЙ НЕ СОСТОЯВШИЙСЯ ЧЕЛОВЕК И ДЕПУТАТ ЧУПРИНА.

Всех тех,кто прячась за никами, брызжут ядовитой слюною в адрес О.Чуприны,призыва ю снять с себя маски и наконец-то показать себя во всей своей" красе".Хотя я уверен,"что все те" -это один,два рыговских ушлёпка,но под разными никами.Но- "сколько верёвочке не виться..."И вообще вступать в полемику с этой дешёвой.гнилой,трусливо й,продажной и многое,многое другого-швалью,ниже Вашего достоинства, господин Чуприна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #22 О.ЧУПРИНА 21.11.2014 13:17
Продовження 3.За розпорядженням голови обласної ради Валентини Коваленко створюється комісія і проводиться обстеження комплексу будівель "дачі". Встановлюється, що на нульовому поверсі головного корпусу повністю зруйнована сауна та кімната відпочинку.Визначається розмір збитків(за нашою оцінкою 220-250 тисяч грн.) та здійснюються заходи по їх відшкодуванню винними особами.Це буде справедливо!Дій те Валентино Михайлівно!Безд іяльність в таких питаннях еквівалентна злочинним діянням,а громада рано чи пізно питання злочинного господарювання підніме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 О.ЧУПРИНА 20.11.2014 13:50
Продовження 2.Валентина Коваленко звертається до прокуратури з клопотанням про проведення перевірки діяльності посадових осіб обласної ради причетних до облікування проведених фірмою-орендарем невід"ємних поліпшень нерухомості.За статтею ККУ "Службова недбалість" судять бувшого начальника управління власності та голову облради того часу.Природоохоронно ю прокуратурою порушується справа щодо незаконної порубки на території "дачі" вікових дерев. Ще одна справа порушується проти бувшого нач.УМВС Дернового за перевищення службових повноважень при використанні сил і засобів ДАІ області у перешкоджання діяльності приватного підприємства(вс тановлення на тривалий час поста ДАІ біля в"їзду на "дачу").
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Юстас Алексу 20.11.2014 12:25
Сан Саныч,у этих "Ген" земля под ногами горит поэтому они будут всякие пакости писать.Не обращайте внимания на всякую риговскую н..честь,все из Вашего списка должны получить свое.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 О.ЧУПРИНА 20.11.2014 11:41
Цитую гена:
Пан Чуприна Вы лучше прежде всего расскажите сначала что вы и орендовали это помещение.то давайте зададим вопрос Вам как из начально и на каких условиях была произведена аренда и что в договоре аренды было прописано.И как Вы в последствии государственное имущество хотели приватизировать ( НА ПОЛІПШЕННЯ).а потом обвиняйте Тулуба Черняка Лисового Дернового Вегеру.и второе с Вас политик никакой,а со стороны все высказывания --- млявые и обижанные.Будьте мужчиной а не девочкой.........................

Цитую гена:
лучше расскажите про те дела которые Вы творили в 2000--2003 годах а потом будете судить других.ЧЕСТНЫЙ НЕ СОСТОЯВШИЙСЯ ЧЕЛОВЕК И ДЕПУТАТ ЧУПРИНА.

Так,но не совсем.И честный и состоявшийся,ни за какой период жизни не стыдно.А вот вам правда глаза ест.Будете отвечать,я сказал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Майдан 3 20.11.2014 01:12
Цитую гена:
Пан Чуприна Вы лучше прежде всего расскажите сначала что вы и орендовали это помещение.то давайте зададим вопрос Вам как из начально и на каких условиях была произведена аренда и что в договоре аренды было прописано.И как Вы в последствии государственное имущество хотели приватизировать ( НА ПОЛІПШЕННЯ).а потом обвиняйте Тулуба Черняка Лисового Дернового Вегеру.и второе с Вас политик никакой,а со стороны все высказывания --- млявые и обижанные.Будьте мужчиной а не девочкой.........................

Дерновий, це ти ховаєшся під ніком Гена? Та ні, цей три помилки зробить в слові. Точно, це Лисовий. Вгадав? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Майдан 3 19.11.2014 23:51
Ти диви, заворушилися клоуни з ЧОДА. Бюджетні гроши на утримання дачі тю-тю. Здадуть другому орендарю - виконавці незаконного розторгнення договору оренди одразу попадуть на кримінальну справу. Мільйонні збитки і т.д. і т.п. Щодо Чуприни, то зараз настала якраз його черга веселитися від цих стрибків переляканих ЧОДАвців. Але не це головне. Зараз Ткаченковською братвою розробляється схема прихватизації земель Соснівки, що прив"язані до дачі (десь 1,5 Га), шляхом відновлення орендарем зруйнованої будівлі на суму не менш 30% від заниженої оцінки майна. Як кажуть: ніде так легко не заробляються гроші де мешкають тубільці, що не вміють поважати себе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #16 адекватний 19.11.2014 20:58
Цитую О.ЧУПРИНА:
Починати потрібно з притягнення до кримінальної відповідальност і посадових осіб винних в незаконному розторгненню договору оренди з ПП"Гостиний двір" в результаті чого обласному бюджету нанесені збитки на суму майже 1500000 грн. Прізвища їх:Тулуб,Черняк ,Лісовий,Вегера ,Дерновий,Васян ович,Портнов.Їніціювати порушення кримінального провадження потрібно голові обласної ради.Валентино Михайлівно,пода йте до прокуратури відповідне повідомлення про злочин і люди повірять у Вашу щирість.Далі буде.

Собака гавкає а караван іде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 гена 19.11.2014 20:21
лучше расскажите про те дела которые Вы творили в 2000--2003 годах а потом будете судить других.ЧЕСТНЫЙ НЕ СОСТОЯВШИЙСЯ ЧЕЛОВЕК И ДЕПУТАТ ЧУПРИНА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 гена 19.11.2014 20:19
Пан Чуприна Вы лучше прежде всего расскажите сначала что вы и орендовали это помещение.то давайте зададим вопрос Вам как из начально и на каких условиях была произведена аренда и что в договоре аренды было прописано.И как Вы в последствии государственное имущество хотели приватизировать ( НА ПОЛІПШЕННЯ).а потом обвиняйте Тулуба Черняка Лисового Дернового Вегеру.и второе с Вас политик никакой,а со стороны все высказывания --- млявые и обижанные.Будьте мужчиной а не девочкой.........................