До Умані в піцерію «Бель-Канто» приїхала з перевіркою програма «Ревізор», що на «Новому каналі». Про це виданню «04744.info» повідомили читачі.



Біля самого закладу зібралось чимало перехожих, які з цікавістю спостерігали, як усе відбувається.


Про день виходу програми в ефір «Прочерку» мають повідомити згодом.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 анна 14.03.2015 16:44
Вони непровирили ти заклади яки потрибно було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Аня 04.12.2014 18:13
И приехал ревизор в те места,которые недавно открылись...и мало кто туда ходит...лучше б сходили в те места где людей очень много отдыхает...у нас много таких завидений...но их отставили без внимания
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Уманчанин 20.11.2014 14:29
Для Василя.
Шановний Василю, я добре знаю куди мені звертатись в разі порушення моїх прав і Ваших порад не потребую. Більш того, з тієї кількості закладів громадського харчування, які діють в м. Умані, я надам перевагу саме тому закладу, де умови та якість харчування найкращі. Думаю це зроблять і інші громадани. Ну, а якщо відвідувач у закладі вперше і його щось не влаштовує, він може поскаржитись адміністрації закладу, зробивши відповідний запис у книзі відгуків, або зателефонувати до спілки захисту прав споживачів (книга та номери телефонів знаходяться на видному місці у кожному закладі і повинні надаватись на першу вимогу).
Нажаль, переважна більшість людей не знають своїх прав, а відтак і не користуються ними.
Зате, це використовує для власного піару, причому незаконними методами, так званий "Ревізор Фреймут". Хотів би бачити, які наслідки мав "Ревізор Фреймут", вчинивши такі "перевірки" у будь якій європейській країні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Уманчанка 20.11.2014 00:01
согодні також була перевірка і 8-го маркету.як і біля піцерії було повно людей.багато хто почув ці страшні слова...ревезор не рекомендуе 8-й маркет Україні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Василь 19.11.2014 19:40
Цитую Уманчанин:
Дії так званого ревізора Фреймут щодо перевірок закладів громадського харчування незаконні і мають бути оскарженні в судовому порядку з відшкодуванням завданої власникам цих закладів матеріальної та моральної шкоди.


Подай скаргу в лігу сексуальних меншин. В країні закону не має, є верховенство права. А пересічні мають право знати якими помиями їх годують

Власне, харчуються в ресторанах лише ліниві ж..рні д....рати з купою бабла
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Василь 19.11.2014 19:38
Я вже сподівався, що Антон Яценко приїжджав, на свої вірних холуїв подивитися. Чи бува ще не зд..хли від "жити по-новому"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Уманчанин 19.11.2014 17:13
Дії так званого ревізора Фреймут щодо перевірок закладів громадського харчування незаконні і мають бути оскарженні в судовому порядку з відшкодуванням завданої власникам цих закладів матеріальної та моральної шкоди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Черкаси 19.11.2014 14:26
Бойкот террористически м сетям EVA и VARUS
Все мы видели скандальное видео, на котором российский актеришка Михаил Пореченков ведет стрельбу по украинским воинам, которые самоотверженно защищают аэропорт Донецка от террористов. Но, самое главное, мы обошли своим вниманием того, кто стреляет рядом с Пореченковым по украинским бойцам.Этим негодяем оказался не кто иной, как отъявленный сепаратист Александр Кофман, совладелец сети парфюмерных магазинов EVA и сети супермаркетов VARUS.Кофман является т.н. "первым заместителем председателя парламента" террбанды "Новороссия". Баллотировался на пост главаря террористическо й "ДНР2, занял второе место.Призываем всех Украинцев бойкотировать магазины EVA и супермаркеты VARUS. Увы, рассчитывать на должную реакцию высшего руководства страны нам не приходиться. Украина – это МЫ!Мы все ждем от СБУ, ГПУ и МВД возбуждения уголовных дел по факту госизмены и участия в террористически х организациях Александра Кофмана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 черкаси 19.11.2014 14:08
так зараз уже ж наче немає програми Ревізор?