реклама

реклама

Радник Президента України Микола Томенко, який представляв «Блок Петра Порошенка» у робочій групі з підготовки коаліційної угоди, відзначив, що програма-мінімум реалізована. Про це він сказав в ефірі Черкаської ОДТРК «Рось», інформує прес-служба політика.

– Нам вдалося переконати Арсенія Яценюка і його команду в тому, що коаліція не може формуватися на підставі двох сторінок загальної декларації, а повинна мати серйозну, відповідальну програму. Власне, цей документ, що нараховує близько 70 сторінок, сьогодні є достатньо важливою передумовою ефективної роботи майбутньої коаліції, – зазначив М. Томенко.

Натомість, за його словами, залишається не менш важлива проблема – як правильно сформувати уряд під цей, закріплений в коаліційній угоді, план роботи.

На думку Миколи Томенка, варто було би радити колегам з «Народного фронту», аби вони ще раз звернули увагу на те, що в чинній Конституції закріплено, що Україна – парламентсько-президентська, а не прем’єрська республіка.

– Це означає, що не прем’єр-міністр мусить ухвалювати всі рішення та формувати уряд із тих людей, які йому подобаються. А всі політичні сили, що підписали коаліційну угоду (а їх п’ять) повинні взяти на себе певну сферу відповідальності за діяльність уряду і запропонувати найбільш фахових людей під цю сферу відповідальності. Саме тоді з’явиться професійний і відповідальний уряд, а не «уряд друзів Арсенія Яценюка», – зазначив Микола Томенко.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 адекватний 24.11.2014 21:42
Цитую Нестор Іванович:
Цитую гонта:
задовбали


Революція гідності томенків і їм подібних нічого не навчила, його корисність для держави рівноцінна азірову і іншим прихвостням у...чного президента злодіїв. Тим, хто нині ділить портфелі вже сьогодня варто готуватися до сценарію яник-2. У батононосного президента на руках кров сотень, а у нинішніх вже тисяч. Відплата буде адекватною.

Дак вони ж і керували стаєю що винисла їх наверх. Тепер стая непотрібна- на фронт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 ПС 24.11.2014 16:25
Порошенко обростає ворогами, як на сході так і на півдні.Росіяни забрали Крим та частину Донбасу, Коломойський віджимає в нього Дніпропетровськ ,Запоріжжя та Одесу, Яценюк і Ко приватизували уряд та МВС. Таке відчуття що вираз Тимошенко озвучений в 2004 р.став більш реальним та актуальним і в наш час. А Томенко носить носовичок за своїм господарем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Тася 23.11.2014 20:48
Цитую андрій:
У дорожної карти уряду повинні стояти конкретні дати виконання окремих кроків :P .

вони є,на 2017,18,20-й!!!Суд -самолюструється та самообереться,М ВД знову переатестується самостійно і тд..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Тася 23.11.2014 20:46
І ЩО,СТВОРИТИ "УРЯД ДРУЗІВ ПОРОШЕНКО"?МИ БАЧИЛИ ЙОГО ПРИЗНАЧЕННЯ,КУС ЮК,ГОНТАРЄВА,ЛО ШКІН,ЧАЛИЙ,ГАЛЄ ТЕЙ,ЯРЕМА,КЛІМК ІН,ГРОЙСМАН,І ГЄРАЩЕНКО,НОМІН АНТИ НА ПІДЛИЗА-ТОШНОТИК РОКУ,ВСЕ,ЗРУЧНІ ,НУДНІ,КИШЕНЬКО ВІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Черкащанин 23.11.2014 19:28
Своими кадровыми назначениями, Порошенко окончательно себя дискредитировал .После президентских выборах,где нам навязывали выборы в один тур,дабы не дать ..... развязать в нашей стране войну.Выбрали самого "достойного".- Порошенко.В итоге-Война!Сейчас нам впихивают ещё одну версию,что дескать нельзя критиковать президента,поск ольку мы подигрываем .... .Президент на Институтской уже получил жёлтую картку.Ждём его реакции.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 любі друзі 23.11.2014 18:55
Томенко при любій владі знайде собі тепле місце, ще недавно був вмісті з Яценюком в БЮТі, тепер треба за Порошенка лінію гнути, скоро свою попередню шефиню почне критикувати. От такі ми українці, тому це використовують вороги і постійно намагаються нас знищити. Але перемога за нами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Нестор Іванович 23.11.2014 18:26
Цитую гонта:
задовбали


Революція гідності томенків і їм подібних нічого не навчила, його корисність для держави рівноцінна азірову і іншим прихвостням у...чного президента злодіїв. Тим, хто нині ділить портфелі вже сьогодня варто готуватися до сценарію яник-2. У батононосного президента на руках кров сотень, а у нинішніх вже тисяч. Відплата буде адекватною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 гонта 23.11.2014 17:50
задовбали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Василь Миколенко 23.11.2014 17:37
Коаліаційна угода - план знищення демократії в Україні.
Адже в ній окремими розділами заплановано знищення місцевого самоврядування і територіальних громад як юридичних осіб, що повність відбирає право українців у вирішенні своїх насущних проблем і встановлення диктатури президента.
Також закладена антиконституцій на норма змішаної системи виборів, що примушує виборців голосувати на виборах двічі, закладена антиконституцій на норма різної форми голосування в селі і містах.
КУ зберігає антиконституцій ну умову висування на місцевих виборах кандидатів на сільських голів від політичних партій.
Це угода направлена на знищення України - як держави, українців - як націю !!!
Ганьба політичним перевертням!!!
Єдина надія - на фронтовиків та правий сектор, що не дозволять впровадження цих антиконституцій них планів !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 О.ЧУПРИНА 23.11.2014 17:00
Апара правити,не плуга перти!Професійн ий Уряд з'явиться тоді,коли менше таких професіоналів і радників будуть причетні до його формування.Уряд ваших,пане Миколо,друзів уже показав свою здібність.