Бійці батальйону «Донбас», які охороняють зараз міського голову Черкас Сергія Одарича, найняті його дружиною, оскільки доходи самого мера не дозволяють йому тримати власну охорону. Про це Сергій Олегович повідомив щойно на прес-конференції.

– Змусили вдатися до таких кроків. Насильство... Насильство… Насильство. Вбивство мера Кременчука, замах на мера Львова. Насильства по відношенню до мерів Ужгорода та Сум. Мери – це ті, на кому сходиться багато інтересів. Через фінансову скруту людей, які займалися бізнесом, тепер цікавлять бюджетні ресурси, – пояснив заходи безпеки відносно себе Сергій Одарич.

Нагадаємо, що особистими охоронцями мера стали двоє хлопців, які проходили службу в батальйоні «Донбас». Нещодавно вони вирвалися з Іловайського котла. Мер вважає, що така охорона буде ефективнішою.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #20 Донбас 25.11.2014 17:58
Цитую Щира Українка:
А як це получається батальйон Донбас воює в Луганській області хлопці там гинуть ці ледацюги прирівнюючи себе до батальйону сплять у теплих оселях охраняючи Одарича і будуть потім нарівні требувати земельку в Черкасах? Нород поясніть мені будь-ласка.

Яка ти українка, та ще й щира? Чому ти запитуєш у народа? Прийди і запитай у нас,заодно і тобі пару запитань задамо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 питання до Одарича 25.11.2014 17:43
Цитую Щира Українка:
А як це получається батальйон Донбас воює в Луганській області хлопці там гинуть ці ледацюги прирівнюючи себе до батальйону сплять у теплих оселях охраняючи Одарича і будуть потім нарівні требувати земельку в Черкасах? Нород поясніть мені будь-ласка.

Ні хай це пояснить Одарич та його дружина, яка їх наняла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Щира Українка 25.11.2014 17:05
А як це получається батальйон Донбас воює в Луганській області хлопці там гинуть ці ледацюги прирівнюючи себе до батальйону сплять у теплих оселях охраняючи Одарича і будуть потім нарівні требувати земельку в Черкасах? Нород поясніть мені будь-ласка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 1212 25.11.2014 09:40
Батальйон Донбас - це добровольчій батольйон у складі Нацгвардії України. НГУ не має права надавати послуги з приватної охорони. НГУ - це штурмові загони, а не охоронці. Якщо особи, що охороняють Одарича, колишні службовці батальйону Донбас - нехай знімуть шеврони Донбасу, а краще нехай замовник надасть їм цивільну одежу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Майдан 3 24.11.2014 23:33
Цитую шаман:
Ну чё накинулись на мужика? Пожалеть надо подкаблучника! Ни выпить,ни налево сходить,ни на футбол сбегать.Разве это жизнь?

:-) Дійсно, цьому чоловіку не позаздриш. Ще мабуть його жинка дома б"є - дуже часто Олегіч перебуває на лікарняному.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 адекватному 24.11.2014 21:45
...............
Это народу от вас охрану нанимать надо ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 федор принципиальный 24.11.2014 20:46
Кроме прокурора,котор ый оценил работу одара в пять лет тюрьмы,он никому не интересен т не нужен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 женщини 24.11.2014 18:15
Мер вважає, що така охорона буде ефективнішою.А бедная жєнщина платит?Дуже хороший чоловік.Мабуть є що охоронять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #12 житель міста 24.11.2014 17:28
Одаричу порівнювати себе з мерами Львова і Кременчука - це смішно. Ці міські голови зробили свої міста процвітаючими, на відміну від нашого, яке довели до повного занепаду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 шаман 24.11.2014 16:37
Ну чё накинулись на мужика? Пожалеть надо подкаблучника! Ни выпить,ни налево сходить,ни на футбол сбегать.Разве это жизнь?