реклама

реклама

На Майдані Микола Булатецький не раз звертався з головної сцени до громадськості

На Майдані Микола Булатецький не раз звертався з головної сцени до громадськості

Депутат Черкаської міськради і активний учасник революційних подій Микола Булатецький нині готує з однодумцями книгу про Майдан. Про це він розповів в інтерв’ю «Прочерку».

– Я постійно був на Майдані. Публічно виступав, брав участь у політичних процесах, намагався бороти політичну корупцію (про це детальніше у майбутньому інтерв’ю – ред.). Багато світлин і виступів я також поширював через соцмережі, намагаючись донести свою думку до більшого загалу. Сьогодні мені болить найбільше те, що пішло з життя стільки людей, найкращих людей. Нам не можна забувати про Майдан і Революцію Гідності. Саме тому я з однодумцями вирішив видати книгу. Зараз працюємо над цим. Умовна назва «Брати» – це люди, який я бачив на Майдані, це щирі і чесні люди. Бо усі ми були спорідненими на Майдані. В основі книги – моя публічна позиція. Книга присвячена тим людям, з якими усі ми боролися проти режиму Януковича, – зазначив Микола Булатецький.

Книга побачить світ вже наступного року.

реклама

Коментарі  

 
+10 #17 Бульба 08.12.2014 21:18
Писатель - фантаст, Стругацкие вместе с Лэмом отдыхают...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 визор 06.12.2014 11:15
В начале текущего года Александр Ливик выступал как депутат от Партии регионов, по информации СМИ он причастен к отправлению николаевских «титушек» в Киев, когда там происходила революция. На данный момент он представляет партию «Блок Петра Порошенко».

Ну и что? Бардак был , а сейчас еще хуже стало - беспредел!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Дворник Тихон 06.12.2014 09:30
А, это тот что нырнул в контейнер прежде чем туда начали засовывать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #14 Любов Майборода 05.12.2014 22:37
Без таких людей, як Микола, майдани не відбулися б. Пам`ятаю 2004-2005 роки і цей майдан. Пам`ятаю зустріч 2014 року в Києві на Майдані разом з Миколою. Максим, тоді був у розшуку і приїхав пізно вночі. Попри все, ми були щасливі. Якщо Господь дасть тобі натхнення, пиши.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Кукурудзо 05.12.2014 22:14
І що це за назва така - "Брати"? Не годиться. Миколо Івановичу, пропоную назвати "Робінзон Кукурудзо"! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #12 Пшонка 05.12.2014 21:48
"Служил Гаврила хлебопёком, Гаврила булку испекал...."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #11 Svoboda 05.12.2014 20:11
Цитую 007:
Початок книги такий : "І ось сиджу я сміттєвому баці, а хлопців наших луплять по м..дяці. І вийти я до них не можу, тому що власна х***ря мені дороже". А по суті скоро скільки знайдеться героїв, що разом "несли на суботніку колоду з леніним", що не досить буде і підручника з історії України, щоб всіх згадати.

А ти де був? Серед тітушок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #10 О.ЧУПРИНА 05.12.2014 17:57
Цитую Фугас:
Есть такой анекдот. Внук попросил деда рассказать про войну. А после рассказа спросил: дед, а что на войне остальные делали?

А Ви назвіть прізвище більш активного майданівця від Черкащини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 007 05.12.2014 17:33
Початок книги такий : "І ось сиджу я сміттєвому баці, а хлопців наших луплять по м..дяці. І вийти я до них не можу, тому що власна х***ря мені дороже". А по суті скоро скільки знайдеться героїв, що разом "несли на суботніку колоду з леніним", що не досить буде і підручника з історії України, щоб всіх згадати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Фотограф 05.12.2014 17:30
Депутат Черкаської міськради і активний учасник революційних подій Микола Булатецький
***
ПРОЧЕРК прямо провал памяти обуял.. а рань годом пожже как ваялли.

- депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини»,
- голова Черкаського регіонального комітету Центрального штабу - національного спротиву,
- член Ради опозиційних сил Черкащини,
- член комітету опору диктатурі,
- комендант мовного майдану,
- член черкаської міської Народної ради,
- старійшина майдану 2013-2014
- довірена особа В. Ющенка
- кум Володимира Олійника
- формувальник черкаського полку на Майдані
- розробник рецепту «Гарячих обідів» для народу: пиріжок з паперовим стаканчиком дешевого чаю;
- розробник майки «юлі-волю»
- одиножди невизнаний депутат Верховної Ради,
- чотирижди кандидат у народні депутати Верховної ради,
- ходок Врадіївської ходи по Каневу,
- учасник прориву до знаку Центр Європи у Шполянському районі