У ці хвилини кілька десятків черкащан, обурені хаотичним вимкненням електроенергії, зібрались біля головного офісу ПАТ «Черкасиобленерго».


Як заявив головний ініціатор акції Ярослав Лавров, черкащани вимагають не безперебійного енергопостачання, а справедливих графіків відключення для всіх черкащан.

Наразі мітингувальники чекають зустрічі з керівництвом «Обленерго».

реклама

Коментарі  

 
+5 #8 Нестор Іванович 17.12.2014 14:39
Цитую Діма:
Молодці, зробили картінку для раша-тб.


На сьогодня вже відкрито говорять про те, що деякі комерційні мережі купили собі не відключення від ел. живлення. І водночас деякі мікрорайони міста вимикають протягом доби по 3-4 рази на декілька годин. Якби в людей була можливість отримувати енергію від інших кампаній-постачальників, то обленерго вже тріснуло б як мильна булька. А так олігархи стають ще багатьші, а сіромахи сидять без світла. Питання: Причому тут раша-тб?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Ирина 17.12.2014 14:29
Одарич говорит,что Киев против отключений по графику, а это Киев указывает отключать одни и те же районы, или все-таки местные энергетики?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Діма 17.12.2014 14:07
Молодці, зробили картінку для раша-тб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 черкащанин 17.12.2014 14:04
є простий та дієвий способ зекономити необхідні % електрики,замін ити звичайні лампочки,економ ними!Щоб процес пішов,звичайні вилучити з продажу,заборон ити,це дуже б простимулювало відповідальніст ь споживачив.У мене, вже років десять,звичайни х нема,тепер це в маштабах країни не тільки економність,а і необхідність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 черкащанин 17.12.2014 13:59
Цитую Oculus Rift:
Вы хотите чтобы все жили лучше?
Нет, я хочу чтобы все жили в таком же де...ме, как и я.
(С)Маригинал с Майдана.

ВІТІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ,100 РОКІВ ПРОЙШЛО,НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ. Заспрачаўся кажух з ватай,
Адагнаўшы згоду,
Хто з іх лепшы, карыснейшы,
Хто якога роду.
Вата кажа: «Што ты значыш
Мне, кажух касматы?
Я чужыя знаю землі —
Ты ж — сяло ды хату!»
«Праўда, праўда, — тут гаворыць
Ёй кажух-маруда, —
Я жыхар зусім тутэйшы,
Ты ж адно — прыблуда!»
("Кажух і вата", Янка Купала, 1913 рік.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Oculus Rift 17.12.2014 13:08
Вы хотите чтобы все жили лучше?
Нет, я хочу чтобы все жили в таком же де...ме, как и я.
(С)Маригинал с Майдана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 Ольга 17.12.2014 12:44
А я вимагаю безперебійного електропостачан ня! Якого беня?! Куди поділася електрика? Випили ж..ди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 хохол 17.12.2014 11:44
Почему не было нигде объявлений, что будет митинг. Собралось бы больше людей!!!