реклама

реклама

Начальник черкаського облуправління МВС Владислав Пустовар на сьогоднішній прес-конференції прокоментував неналежну реакцію своїх підлеглих на сепаратистські заклики, які з’явилися на будівельному паркані по бульвару Шевченка.

«На той час, коли приїхала слідчо-оперативна група, напис вже був замальований активістами. Тому була дана така відповідь – що міліція не побачила напису, який був на паркані», – пояснив правоохоронець.


Також Пустовар розповів про хід справи відомого смілянського сепаратиста Олександра Ворони, який нещодавно дав інтерв’ю телеканалу так званої «Новоросії». Як пояснив очільник обласної міліції, розслідуванням та подальшим притягненням до відповідальності Олександра Ворони займається Служба безпеки України.

Головний правоохоронець області запевнив, що за кожною заявою від громадян міліція проводить ретельну перевірку. Водночас, усі співробітники, які заступають на охорону громадського порядку, у першу чергу проходять інструктаж з виявлення підозрілих осіб, в тому числі, пропагандистів сепаратизму.

«У мене є фото з огляду кожного місця події – що побачили міліціонери, коли приїхали на виклик», – розповів Пустовар та пообіцяв оприлюднити ці фотографії сьогодні ввечері через мережу facebook.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #8 украина 28.01.2015 13:45
Цитую ATO Calling:
Еще остались не сбесившиеся на почве нац. комплексов. Молодцы. Вы - будущее Украины. Нацизм не вечен и будет побежден.



Полностью поддерживаю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 * 28.01.2015 13:01
ПустоварЦитую свобода:
Пустовар, чи як тебе там, роззяв очі. Ось прямо на Прочерку ці уроди строчать свої коменти сепарські. А твої підлеглі доброго слова не доберу, а виражатись публічно матом не хочу, не бачать? Чи вам одно кому служить.

Пустовар, а й справді - коли вже вже відловите ватників, які строчать тут коменти?! Це ж зовсім не складно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 украина 28.01.2015 11:47
Цитую Р Шрайк:
Я уже писал, что летом в наш дом переехала семья из пригорода Донецка. И как представительни ца семейства рассказывала что Боинг сбил американский истребитель, а добивали уже с земли украинские войска.Эту инфу она почерпнула хер знает откуда, так как на тот момент уже две недели как жила в Киеве. Я ей, конечно, рассказал, что на самом деле произошло. Спокойно. Не агрессивно. Она не спорила. Ну, думаю, поживет еще в столице, карателей не обнаружит и успокоится.Полгода в столице.Встретила жена сегодня эту женщину. Та ее схватила за руку и рассказала, как Авдеевку украинские войска бомбят из канадского оружия. Прямо тоннели в домах прожигают! Столько детей погибло!!! Это ж ваших (ваших, бл...дь!) украинских пацанов заставляют это делать!И пох...й, что Авдеевка под контролем Украины. И пох...й, что за


Ты тоже зомби! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Ginza Project 27.01.2015 09:18
Коли б не було парканiв то нiчого не писали б.Треба хатинки достроїти та убрати
паркани.//////
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Активіст 26.01.2015 22:32
Необхідно було провести огляд навіть замальованих активістами екстримістських написів, провести їх фотозйомку та відібрати письмові свідчення від очевидців, щодо змісту написів, а потім відкрити кримінальне провадження.
А так ситуація схожа з тією, коли працівники міліції не побачили антисимітських написів на футболках тітушок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 свобода 26.01.2015 20:24
Пустовар, чи як тебе там, роззяв очі. Ось прямо на Прочерку ці уроди строчать свої коменти сепарські. А твої підлеглі доброго слова не доберу, а виражатись публічно матом не хочу, не бачать? Чи вам одно кому служить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #2 ATO Calling 26.01.2015 20:01
Еще остались не сбесившиеся на почве нац. комплексов. Молодцы. Вы - будущее Украины. Нацизм не вечен и будет побежден.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 Р Шрайк 26.01.2015 19:34
Я уже писал, что летом в наш дом переехала семья из пригорода Донецка. И как представительни ца семейства рассказывала что Боинг сбил американский истребитель, а добивали уже с земли украинские войска.Эту инфу она почерпнула хер знает откуда, так как на тот момент уже две недели как жила в Киеве. Я ей, конечно, рассказал, что на самом деле произошло. Спокойно. Не агрессивно. Она не спорила. Ну, думаю, поживет еще в столице, карателей не обнаружит и успокоится.Полгода в столице.Встретила жена сегодня эту женщину. Та ее схватила за руку и рассказала, как Авдеевку украинские войска бомбят из канадского оружия. Прямо тоннели в домах прожигают! Столько детей погибло!!! Это ж ваших (ваших, бл...дь!) украинских пацанов заставляют это делать!И пох...й, что Авдеевка под контролем Украины. И пох...й, что за полгода они ни правого сектора, ни карателей в фашистском Киеве так и не увидели. Все пох...й.Больше ничего объяснять не буду.Нет сочувствия к зомби.Просто пошлю..